1. Ana Sayfa
  2. Gümüş
  3. 2021’de Kazandıracak Yatırım Gümüş Mü Buğday Mı?

2021’de Kazandıracak Yatırım Gümüş Mü Buğday Mı?

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde 2021’de en çok kazandıracak yatırımlarla ilgili açıklamalar yaptı. Önceki açıklamalarında gümüş yatırımlarının karlı olacağını açıklayan Memiş, 2021 yılında en çok tarım emtiasının kazandıracağını söyledi. Tarım emtialarına yatırım yapanların yüksek karlar elde edeceğini söyleyen Memiş’in açıklamaları yatırımcıların dikkatini çekti.

2021'de Kazandıracak Yatırım Gümüş Mü Buğday Mı?

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, geçtiğimiz hafta 2021 yılının kazandıran yatırımının gümüş olacağını açıklamıştı. Aşı gelişmelerinden dolayı düşüte olan gümüşün yeniden yükselişe geçeceğini söyleyen İslam Memiş, gümüşün doğru yatırım aracı olacağını iddia etmişti. Ünlü yatırım uzmanı geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında yeni açıklamalarda bulundu. Yatırım araçları ile ilgili yani açıklamaları dikkat çeken Memiş, gümüşün de hala iyi bir yatırım olduğunu sözlerine ekledi.

Sosyal medyadan, videolardan ve katıldığı programlardan sürekli yatırımlar ile ilgili görüşlerini paylaşan ve önerilerde bulunan İslam Memiş’in son açıklamaları yatırımcıları şaşırttı. Ünlü yatırım uzmanı 2021 yılında en çok tarım emtialarına yapılacak yatırımlardan kar edileceğini söyledi.

İslam Memiş: En Çok Buğday Kazandıracak

İslam Memiş katıldığı programda ağustos ayından bu yana tarım emtialarında yükseliş beklendiğini açıkladı. Memiş küresel ısınmanın olduğunu ve dünyanın pek çok yerinde tarım faaliyetlerinde ciddi hatalar yapıldığını açıkladı. Bu durumları sebep olarak değerlendiren İslam Memiş yakın zamanda tarım emtialarının fiyatlarında ciddi bir artış meydana geleceğini de açıkladı.

Memiş açıklamasında buğdaya özellikle dikkat çekti. Dünyadaki tarım faaliyetlerinin bel kemiği olarak değerlendirdiği buğdayın çok ciddi kazanç sağlayacağını söyleyen Memiş, buğdaydan gelecek kazancın bugüne kadar önerdiği altın ya da gümüş gibi yatırım araçlarından daha fazla kazandıracağını söyledi.

Tarım Emtiası Yasak Mı?

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, tarım emtialarının kazandıracağını açıkladıktan sonra bu alana nasıl yatırım yapılacağı ise merak edildi. Memiş tarım emtialarına yapılacak yatırımlarla ilgili izlenmesi gereken yolları da paylaştı. Tarım emtia yatırımlarının yasak olduğunu ve bunu açıklayamayacağını söyleyen Memiş, yatırımcılara bu konuda danışmanlarından yardım alabileceklerini söyledi. Şirket ya da başka bir aracı ile çalışmayan yatırımcılara bankalardaki müşteri temsilcilerinden yardım alabileceklerini söyleyen Memiş kazandırma oranını da açıkladı.

İslam Memiş, tarım emtialarına yapılacak yatırımlarla ilgili çok önemli ve olumlu tüyolar verdiği konuşmasında, yatırımların önümüzdeki süreçteki kazandırma oranları ile ilgili de açıklama yaptı. Memiş gelecek 3 yıl içinde en çok kazancın tarım emtia yatırımlarından elde edileceğini, tarım emtialarının altın, gümüş ve doları geçeceğini söyledi.

Gümüş Yatırımcıları Ne Yapacağını Şaşırdı

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı Memiş’in açıklamalarından sonra gümüş yatırımcılarının kafası karıştı. Geçen haftalarda karlı yatırımlar arasında gösterilen gümüş ile ilgili şüphe uyanmaya başladı. Ancak İslam Memiş, 2021 yılında tarım emtiaları ile beraber gümüşün de yükselişini sürdüreceğini açıkladı.

Yorum Yap

Yorum Yap