1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi
  3. Aayush Jindal Chainlink Basamaklarını İşaret Etti

Aayush Jindal Chainlink Basamaklarını İşaret Etti

Kripto para sektörünün başarılı analistlerinden biri olan Aayush Jindal’dan bu kez de Chainlink’e (LINK) dair tahmin ve analizler geldi. Chainlink, Lider kripto para birimi Bitcoin’e (BTC) benzer bir şekilde 13 dolarlık destek bölgesinin üzerinde olumlu emareler gösteriyor. Başarılı analist Jindal’a göre, LINK fiyatının kısa vadede 15 dolar ve üst seviyelerine çıkma ihtimali bulunuyor.

Aayush Jindal Chainlink Basamaklarını İşaret Etti

Kripto para piyasalarında başarılı analiz ve yorumları ile dikkat çeken analist Aayush Jindal, bu kez de Chainlink’i (LINK) değerlendirdi. Jindal’a göre BTC’ye benzer şekilde LINK de 13 dolarlık destek seviyesinin üzerinde olumlu emareler gösteriyor. Bitcoin son olarak 19 bin dolarlık psikoljik bölgeyi aşarak birçok borsada tüm zamanların en yüksek seviyesini yoklamış ve geri düşmüştü. Ardından tekrar 19 bin dolar seviyesini aşarak, buradaki hareketini sürdürmeye devam etmişti. Jindal’a göre LINK de benzer hareketler göstererek 15 dolarlık seviyeyi aşabilir ve daha üst seviyelere artış gösterebilir.

Chainlink Güncel Olarak Ne Durumda?

  • Chainlink (LINK) şu sıralar ABD Doları karşısında güçlü bir noktada ve 13 dolar seviyesinin hemen üzerinde işlem görüyor.
  • Chainlink (LINK) fiyatı, şu sıralar 14 dolar seviyesine ve 100 basit hareketli (4 saatlik grafikte) ortalamaya yakın direnç engelleri ile karşı karşıya bulunuyor.
  • Kraken’den alınan verilere göre, LINK/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde, 13,50 dolar seviyesinde destek ile oluşan büyük bir yükselen kanal bulunuyor.
  • Aayush Jindal’a göre, LINK fiyatının 14,50 dolar ve 15 dolarlık direnç seviyelerinin üzerinde hareketliliğini sürdürmesi muhtemel görünüyor.

Chainlink 14 Doların Üstünü Yokladı Ama 15 Dolarlık Direnci Aşamadı

Kripto para piyasalarında, sert ve ani bir düşüşten sonra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ve Chainlink (LINK) ve diğer büyük altcoinlerde kademeli bir iyileşme gözlemlendi. Chainlink fiyatı, olumlu bölgeye geçmek adına 12 dolar ve 12,50 dolarlık direnç noktalarının üstüne çıktı ve 13 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış gerçekleştirdi. LINK fiyatı 14 dolar seviyesinin üzerini de yokladı fakat 15 dolar seviyesindeki direnci aşamadı. Ardından LINK fiyatı 13,03 dolarlık seviyede düzeltilmeden önce 14,89 dolar seviyesinde yüksek bir çıta oluştu. LINK fiyatı şu sıralar 13 dolar seviyesinin üzerinde işleme alınıyor ve 13,50 dolar seviyesine aşarak, son düşüşün %23,6 Fibonacci geri çekilme seviyesini de yükseltti. Jindal’a göre, LINK fiyatının daha çok kazanım sağlaması için 14 dolarlık direnç seviyesinin üstüne çıkması gerekiyor.

Jindal LINK Fiyatının Destek Noktalarını Değerlendirdi

Aayush Jindal’a göre, ilk büyük destek noktası 13,50 dolar seviyesinin ve kanalın düşük trend çizgisinin hemen yakınlarında oluşuyor. Negatif bir kırılma yaşanması durumunda ve Chainlink 13,50 dolar seviyesindeki destek noktasının altında kapanırsa, Jindal’a göre 13 dolarlık destek noktasına gerileme riski bulunuyor. Başarılı analiste göre bir sonraki büyük destek noktası 11,50 dolar seviyesinin yakınlarında görünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap