1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

Aayush Jindal Piyasanın Nabzını Tutarken, Ethereum Artışta!

7 Temmuz’da Kripto para piyasası yine hareketli bir güne gözünü açtı. Bu hareketliliği fark eden analistler ise kripto paralardaki fiyat ve değer kaybı yönü değişimlerini ele almaya başladılar.

Aayush Jindal Piyasanın Nabzını Tutarken, Ethereum Artışta!

Sabahın erken saatlerinde bir çok analist ve Aayush Jindal piyasa yönelik incelemeleri yaparak yorumlarını kripto para yatırımcıları ile paylaştılar. Çünkü bu sabah kripto para piyasasında yine değer kayıpların yön değişimi ve fiyatlarda ise hareketlilik hakim. Aayush Jindal BTC fiyatının sabahın erken saatlerinde 33.500 doların üzerinde pozitif işaretler verdiğini açıkladı. Ethereum’un ise aynı anlarda %2’den fazla değerlendiğini ve 2.300 doları aştığını belirtti.

Bu Sabah Piyasada Neler Oldu?

Uzman analist Aayush Jindal, XRP Coin’in bu sabah 0.65 doların üzerinde konsolide olduğunu, MANA, AXS, KSC Coin’in ise %25’ten daha fazla değer kazandıklarını açıkladı. Bitcoin fiyatının aynı anlarda 33.200 dolar ile 33.500 dolarlık destek seviyelerinin üzerine çıkış yaptığını açıklayan uzman analist, bu hafta için 35 bin dolar üzerindeki büyük bir artışın hedeflendiğini belirtti. Aayush Jindal bu sabah saatler 07:34’ü gösterdiğinde yaptığı açıklamada BTC’nin bir bant içinde sıkışmış durumda olduğunu ve 35 bin dolar ile 35.500 dolar civarında kilit engellerin yer aldığı ifade etti.

Aayush Jindan ayrıca, büyük altcoinlerde ise değer kazanımına yönelik bir eğilimim başladığını belirtti. ETH’nin yükseldiğini ve 2.300 dolar üzerine çıkış yaptığını aktardı. Uzman analiste göre, XRP Coin ise 0.65 dolar üzerindeki konsolidasyon ile bir kaz daha 0.70 dolarlık noktayı test etmeyi çalışabilir.

Bitcoin İçin Kilit Noktalar!

Bitcoin’i yorumlayan uzman analist, bugün yatırımcılara yol gösterebilecek bazı bilgileri paylaştı. Uzman analist bugün sabahın ilk saatlerinde Bitcoin fiyatının 35 bin dolar üzerinde kalabilmek için mücadele verdiğini ve ardından aşağı yönlü düzeltme içine girdiğini belirtti.

Bitcoin’in 34 bin dolar altında işlem gördüğünü ancak 33.200 dolar civarında ise o anda bir destek bulunduğunu söyledi. Fiyatın bir taban oluşturduğunu ve 34 bin dolarlık fiyat noktası üzerinde güçlü bir yükseliş alanının olduğunu işaret etti. İlk büyük direncin 35 dolar civarında olduğunu, 35.000 dolar üzeri bir kapanışın gelecek seanslarda çok daha iyi artışlara yol açabileceğini vurguladı.

Bitcoin için aşağı yöndeki ilk desteğin 34 bin dolar seviyesinde olduğunu ve 33.200 dolarlık seviyeyi izleyen ilk kilit desteğin ise 35.500 dolar olduğunu belirtti. Analistin bugün yorumladığı bir diğer kripto para birimi ise piyasanın ikinci en güçlü kripto parası ETH oldu.

Aayush Jindal Ethereum’u Yorumladı!

Aayush Jindal Ethereum’u yorumlarken, ETH fiyatının bu sabahın erken saatlerinde 2.200 dolarlık destek bölgesinin üzerinde olduğunu açıkladı. Ethereum’un yeni bir artış başlattığını ve 2.300 doların üzerine tırmanış gerçekleştirdiğini söyledi. Uzman analist, 2.350 doların üzerine bir fiyat artışı oluşması halinde 2.400 ile 2.450 dolar bandı arasında yeni bir fiyatın tabloya gelebileceğini ve değerlenmenin olabileceğini ifade etti.

Uzman analist eğer bugün ETH için yeni bir düşüş kayda geçerse, fiyatın 2.280 dolar seviyesine en yakın noktada destek bulabileceğini aktardı. Ethereum için bir sonraki büyük desteğin 2.250 dolar olduğunu, bunun altında ise 2.200 dolarlık düşüş trendi test alanının yer aldığını açıkladı.

Analistten BNB Coin Yorumu

Sabah saatlerin piyasadaki pek çok kripto para hakkında inceleme yaparak yorumlarını paylaşan analist, Binance Coin’in 320 dolar seviyesinin üzerinde artışta olduğunu ve direnci kırdığını belirtti. Görünene göre boğaların 340 dolar seviyesinin üzerinde yeni bir kırılmayı hedeflediklerini belirtti. Bir sonraki kilit diren alanını ise 350 dolar olarak açıkladı.

Uzman analist Litecoin’in 138 dolar ve 140 dolar seviyelerinin üzerinde pozitif işaretler verdiğini, ama 150 dolar seviyesinin en yakın noktasında güçlü bir direncinde bulunduğunu belirtti. Eğer Litecoin için 150 dolar üzerinde bir kapanış meydana gelirse, kısa vadede sert bir artışın başlayabileceğini ifade etti. Uzman analist, Litecoin için aşağı yöndeki destek fiyatın ise 132 dolar seviyesi olduğunu düşünüyor.

Analistten Dogecoin Yorumu

Bugün Dogecon hakkında da konuşan Aayush Jindal, Dogecoin’in kötü bir performans gösterdiğini ve diğer kripto paralar kadar harekete yönelik ivme kazanamadığını belirtti. Uzman analist, Dogecoin’in hala 0.250 dolar direnç bölgesinin altında kaldığını ve ayıların harekete devam etmeleri halinde 0.212 dolarlık fiyat düşüşün görülebileceğini söyledi. Dogecoin için bir sonraki en büyük destek noktasının 0.200 dolar seviyesine yakın olduğunu açıkladı.

Bugün XRP fiyatını ele alan Aayush Jindal, sabahın erken saatlerinde XRP Coin’in 0.650 dolar seviyesinden işlem gördüğünü. En yakın direnç noktasının 0.680 dolar olduğunu ve ana direncin ise hala 0.70 dolar olduğunu ifade etti. 0.70 dolar üstü kapanışta ise değer kazanımının hız kazanacağını belirtti.

Analistin Yorumladığı Kripto Paralarda Son Durum Ne?

Aayush Jindal tarafından yorumlanan kripto paraların saatler 10:03’ü gösterdiğinde sergiledikleri hareketlere baktığımızda ise XRP Coin’in %0.62 oranındaki değer kazanımı ile 0.6719 dolardan işlem gördüğünü görüyoruz.

Ethereum aynı dakikalarda %2.82 oranında değer kazanımı yapmayı başardı ve 2.387 dolar seviyesinden işlem gördü. Binance Coin%4.85 oranındaki değer kazanımına devam etti ve 334.37 dolardan işlem gördü. Dogecoin aynı dakikalarda %1.29 oranında değer kaybıyla 0.2358 dolarlık fiyattan işlem gördü ve kötü performansını devam ettiriyor.

Yorum Yap