1. Ana Sayfa
 2. Coin Gündemi

Alien Worlds (TLM) Coin

Alien Worlds (TLM) Coin

Alien Worlds (TLM) Coin, alımı detaylandırılırken, Alien Worlds Trilium oyuncularının kullandığı yerel kripto para biriminin TLM Coin olduğu, MXC.COM gibi kripto para borsası platformundan hesap açılışı ardından verilen alım emri ile edinildiği belirtilir.

Alien Worlds Coin almak için internetten MXC.COM gibi listesinden TLM Coin’e yer veren kripto para borsalarından seçilene erişilir. Ulaşılan ana sayfa üzerinden “yeni kayıt“ sekmesine giriş yapılıp, ekrana gelen hesap açılış tablosuna kimlik bilgileri ve e-posta girilir. Tablo altındaki “onay“ kutucuğuna tıklanır.

Yeni sayfadan “hesaba para yatır“ başlığına girilir. Açılan tablodan hesaba aktarılacak para birimi ve tutarı seçilir. Tablo üzerinde kredi kartı veya banka hesabı numarası girilip, para transfer edilir. Son pencereden “kripto para al“ sekmesine tıklanıp, gelen tablodan TLM kripto para birimi, miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Satın alma tamamlanır.

Alien Worlds (TLM) Coin İşlevleri Nelerdir?

Alien Worlds (TLM) Coin’in işlevleri şunlardır:

 • Alien Worlds Trilium oyunu içinde oyun içi dijital öğe satın almak için ödeme aracı olarak kullanılır.
 • Alien Worlds Coin kripto para borsalarında alınır ve satılır. Yatırma dahil olmayı sağlar.
 • Diğer kripto para birimlerini elde etmek için takasta kullanılabilir.
 • Alien Worlds metaverse içinde NFT yani oyun içinde kullanılabilir dijital öğeler, elmaslar, karakter yükseltici objeler yapabilmek için kullanılan yazılım ve uygulamaların satın alınmasında kullanılır.
 • Alien Worlds Trilium oyununa bağlı olan 6 farklı gezegen ekosisteminde oy gezebilmek, bu sistemlerin her birinde oy hakkına sahip olmak, oy vererek sistem geliştirme kararlarında rol oynamak için kullanılır. Her bir işlem için TLM Coin ödemesi yapılır.

Alien Worlds (TLM) Coin Avantajları Nelerdir?

Alien Worlds (TLM) Coin avantajları şu şekildedir:

 • Kripto para cüzdanlarının donanım ve masaüstü modellerinde saklanarak, ağ saldırılarından korunur.
 • TLM Coin cüzdanlar arası transfer edilebilir ve transferi sınır ötesine yapılır.
 • Geleneksel bankacılık işlemlerinde ortaya çıkan transfer masraflarının çok altında masraf ile yurtdışındaki cüzdana gönderilir.
 • Transferi 7/24 yapılabilir.
 • TLM Coin ile oyun içi dijital öğe satın aldıkça ödül kazanma şansı elde edilir.
 • TLM Coin bakiyesi yüksek olan oyuncuların Alien Worlds Trilium ekosisteminde oy yönetimdeki karar hakları yüksek seviyededir. Yönetici olarak seçilebilir ve yöneticileri seçebilirler.

Alien Worlds (TLM) Coin Nereden Alınır?

Alien Worlds (TLM) Coin alınan yerler, Hoo, DOD BSC, MXC.COM kripto para borsası platformlarıdır. İnternet üzerinden rahatlıkla erişilen bu borsalar harici alanlardan Alien Worlds Coin alımı yapılamaz.

Web sitesi: https://alienworlds.io/

Kripto para sektöründe son dönemde Alien Worlds (TLM) Coin dikkatleri çekmeyi başardı. Alien Worlds (TLM) Coin özellikleri nelerdir, nasıl ve nereden alınır? Hepsini yanıtladık…