1. Anasayfa
  2. Analizler

Analist: 7 Altcoin’in Fiyatları Ay’a Gidecek!

Kripto dünyasınca yakından takip edilen usta analist Credible Crypto, piyasa çapındaki son düzeltmeler ardından satın almayı tercih ettiği yedi altcoin’i açıkladı. Belirli altcoinlerin dramatik fiyat gerilemeleri yapmadan güçlerini koruduklarını belirtti.

Analist: 7 Altcoin’in Fiyatları Ay’a Gidecek!

Usta analist Credible Crypto, piyasa çapındaki son düzeltmeler sırasında belirli altcoinlerin fiyat gerilemesi yapmadan güç koruduklarını ifade etti. Bu alanda en güvenilir gördüğü ve satın aldığı 7 altcoin’in hangileri olduğunu açıkladı. Analiste göre bu altcoinlerin dip fiyatları alım fırsatı olarak görülebilir. Credible Crypto, Bitcoin yerine alternatiflerine yönelme zamanının geldiğini savundu. Bu yüzden Bitcoin’in forku olan kripto para birimlerine yönelimin daha doğru olacağını savunuyor. İlk adımda ise Bitcoin Cash’i yatırıma değer buldu.

İşte Önemli 7 Altcoin!

Usta analist, Ripple’ın yerel kripto para birimi XRP, HBAR Coin, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum’un yerel varlığı ETH, Bitcoin Cash (BHC), EOS Coin, Bitcoin forku olan LTC, gizliliğe odaklanan Zcash (ZEC) Coin birimlerinden satın aldığını açıkladı. Analist ortalama 200 bin takipçisine Bitcoin Cash’i işaret etti. Diğer yandan, popüler altcoin projesi Hedera Hashgraph’ın derinlemesine analizini yaparak, 5 dolarlık fiyatı işaret etti. Analist, HBAR Coin için 2 dolar ile 5 dolar bandı arasında fiyatlanma olabileceğini belirtti.

XRP Tahminleri Gerçekleşmişti!

Credible Crypto’ya göre ivme kazanmak ve ralli başlangıcına gitmek için HBAR fiyatının 0,35 doların üzerine çıkması gerekiyor. Credible Crypto geride bıraktığımız dönemde XRP’nin ortalama 0.20 dolara ve daha yüksek fiyat seviyesine yükselmeden önce 0.168 dolara geri çekileceğini tahmin etmişti. Tamda analistin belirttiği seviyelerde hareketlilik ise XRP fiyatlarında görüşmüştü. Analist Ripple’ın kısa vadeli fiyat hareketleri konusunda gerçekleştirdiği tahminlerde de yanılmamıştı.

HBAR Coin 5 Dolara İlerleyebilir!

Credible Crypto HBAR Coin için gerçekleştirdiği 2 dolar ile 5 dolar bandı arasında yer alan fiyat tahminin bazı yatırımcılarca uçuk bulunduğunu belirtti. Ancak HBAR Coin’in niteliğinin bu olduğunu ve çarpıcı hareketleri yapmaya çok müsait bir altcoin olduğunu açıkladı. 5 dolar üzerinden kar sağlama hedefi ile kendisinin de HBAR Coin aldığını belirten analist, 7 altcoin’i uzaya uçacak kripto paralar olarak tanımladı.

Analist, piyasa genelindeki düşüş eğiliminde ilk adımda XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC Coin alımına yüklendiğini belirtti. 2021 ve 2022 senelerinde bu altcoinlerin kazandırabileceğini düşünen analist, takipçilerini ise BTC yerine onun fork’u olan Bitcoin Cash’e teşvik ediyor.