1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

Analist Armstrong’dan ADA, DOT, ETH, LINK Tahminleri!

Yatırımcıların yakın takibinde olan kripto para trader’ı Ben Armstrong, BTC 40 bin dolar seviyesinden hareket etmeye devam ederken, Bitcoin için yeni tahminlerini açıkladı.

Analist Armstrong’dan ADA, DOT, ETH, LINK Tahminleri!

Kripto para dünyasının çok takip edilen trader’ı Ben Armstrong, Bitcoin 40 bin dolar civarında ileri geri hareket ederken, 2021 senesi boğa koşusu için güncellediği tahminlerini açıkladı. Ünlü trader aynı zamanda ADA, XRP, ETH, DOT, BNB, LINK ve VET Coin hakkında konuştu. Ona göre, 2013 ve 2014’ün çifte zirvesi 2021’de taklit edilebilir. Analistin görüşlerine göre, kripto para dünyasında bu sene herkesin görmek istediği çok yüksek rakamlar tabloya gelmese de yine de kazanımların meydana geleceği bir dönem içerisine giriş yapılacak.

ADA Coin Artışa Devam Eder mi?

Ünlü bir trader aynı zamanda analist olan Ben Armstrong’a göre ilerleyen haftalarda değer kazanımına gidebilecek olan altcoinler ADA, XRP, DOT, ETH, LINK, BNB ve VET Coin. Analist, ADA Coin’in hiç şüphesiz kripto piyasasındaki bir sonraki büyük hamleyi yapacak olan altcoin olduğunu açıklıyor. Cardano için akıllı sözleşmelerin yaz sonunda geçerli olabileceğini düşünen analist, “bu bile tek başına ADA Coin’i artışa geçirmek için yeterli.“ dedi.

Armstrong açıklamalarına devam ederken,“ Cardano’ya o kadar fazla inanıyorum ki bir milyon dolar değerinde satın alım yaptım. Portföyümde uzun bir süredir en iyi performans gösteren kripto para o. ADA’da büyük miktarda para kazanmış olsam da, büyümek için hala çok yerim var.“ dedi.

Sabah saatlerinde ADA Coin 1.28 dolar seviyesinden işlem gördü. Armstrong, ADA’nın bu döngü bitiminde 8 dolara ulaşabileceğini iyimser bir şekilde tahmin ediyor. Bugün saat 08:09’u gösterirken ADA Coin %2.65 oranında değer kazanımı ile 1.30 dolar seviyesinden işlem gördü. Son 24 saat içinde tabloya aldığı en iyi fiyat ise 1.32 dolar oldu.

BNB Coin Tahmini

Ünlü analist ve trader Armstrong, Binance’nin kripto para piyasasında karanlık noktada olduğunu ve her türlü rüzgara göre yön alabileceğini düşünüyor. Buna rağmen BNB Coin ekosisteminin istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü de belirtmeyi ihmal etmiyor. Armstrong bu şartlar altında BNB Coin’in 2022 senesinin ilerleyen döneminde 1.500 dolarlık zirveyi yakalayabileceğini düşünüyor. Bugün saat 08:13’ü gösterirken BNB Coin ise %2.35 oranında değer kazanımı ile 320.80 dolardan fiyatlandı.

Armstrong’dan LINK Tahmini

Ünlü analistin gündemine oturan bir başka kripto para birimi ise LINK Coin oldu. Analist LINK’in kendisinin uzun vadeli yatırımlarından biri olduğunu belirtti. Trader, LINK için gündeme gelen son fiyat manipülasyonlarına rağmen, kripto paranın son derece dayanıklı ve iyi durumda olduğunu savundu. Ünlü analist kripto para hakkında açıklama yaparken, “LINK tokenin çok fazla potansiyeli var. Tüm doğru teknolojiye, şaşırtıcı miktarda kaliteli ortaklıklara ve sağlam bir LINK Marınes topluluğuna sahip.“ dedi.

Trader LINK ‘in olası koşuda 150 dolara çıkış yapabileceğini düşünüyor. Bu tahmin ise ortalama 66 milyar dolarlık piyasa değerini ifade ediyor. Değer kazanımı ile tekrar ilk 10’a giriş yapabileceği düşünülen LINK Coin, bugün saatler 08:17 olduğunda %6 değer kazanımı ile 19.99 dolardan işlemdeydi. LINK Coin’in son 24 saatlik süredeki en iyi fiyatı ise 20.27 dolardı.

Analistten VET Coin Tahmini

Armstrong’un dikkat çektiği diğer bir kripto para ise VET Coin oldu. Kripto çevreleri bu sezon VET Coin’in 1 kırmasını umuyorlardı. Ancak VET bu döngüde daha ağır davrandı ve 75 cent’e ulaşabildi. Armstrong, VET Coin’in her şeyden önce nakliye lojistiğine odaklanmış Çin merkezli bir kripto para olduğunun unutulmaması gerektiğini ifade ediyor. Analist, VET Coin’in Çin hükümetini etkilediğini ve birçok kripto paranın yasaklı olmasına rağmen bir kesime bu etkinlenmeye bağlı gelişimleri için izin verildiğini söylüyor.

Analist bugün VET Coin alımı yapanların olası bir koşuda 7 kat daha fazla kazanç elde edebileceklerini düşünüyor. Bugün saatler 08:22 olduğunda VET Coin %2.33 değer kazanımı ile 0.083 dolardan işlem gördü. Son 24 saatlik sürede kayda aldığı en iyi fiyat performansı ise 0.08597 dolar oldu.

Analist Polkadot Hakkında Ne Dedi?

Armstrong’a göre Polkadot’un arkasında çok iyi beyinler ve iyi bir sermaye bulunuyor. Polkadot için gelişmeler son aylarda biraz durulsa da projeden gelecekte duyurular gelebileceği düşünülüyor. Trader, ana ağın tamamen başlatılması halinde DOT için fiyat yükseliş potansiyelinin güçlenebileceğini açıkladı. Analiste göre Polkadot zirvede 150 dolara çıkış yapabilir. Bugün saatler 08:26 olduğunda DOT Coin %3.97 oranında değer kazanımı ile 15.26 dolardan işlemdeydi. 24 saat içinde kayda aldığı en iyi fiyat performansı ise 15.57 dolardı.

Analistten ETH Tahmini

Ünlü analiste göre ETH’nin 50 günlük SMA’sını kırması halinde çarpıcı bir yükseliş gelebilir. Analist, ETH’nin son döngü içinde hala 10 bin doları kırabileceğini ve bir sonraki boğa koşusunda gerçekten tarihi fiyatları alabileceğini tahmin ediyor. ETH’nin dinamik geleceği olabileceğini açıklayan Armstrong, ETH’nin belirli seviyelere ulaşması için bolca alana sahip olduğunu düşünüyor. ETH bugün saatler 08:29 olduğunda %5 oranında değer kazanarak 2.413 dolardan işlem gördü.

Yorum Yap