1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Analist: Bu 3 Altcoin Servet Oluşturabilir!

Kripto para sektöründe “Flood“ olarak tanınan popüler analist, üç farklı altcoin projesinin yatırımcılar için servet üretebileceğini açıkladı. Ünlü analist, 146.000 takipçisine izlenmesi gereken altcoinlerden söz etti.

Analist: Bu 3 Altcoin Servet Oluşturabilir!

Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen Flood adlı ünlü analist, takipçilerine izlenmesi gereken, önemli altcoinleri açıkladı. Analist, 3 farklı altcoin projesinin gelecekte servet yaratabileceklerini savundu. Analist, FTX Token ve SOL Coin’in önemli kripto para birimleri olduğunu belirtti. Listesine üçüncü geleceği parlak altcoin’i NVR Coin olarak ekledi.

Flood Açıklaması

Gelecekte değer kazanabilecek ve yatırımcılara kar sunabilecek altcoinlerden söz eden analist,“ Kendim için biraz FTT topladım. Bence 2,5 milyar dolarlık piyasa değeri oldukça küçümseniyor. Sadece FTX’in Pazar hakimiyetinde büyüdüğünü görüyorum. Bu hafta sıçrayacağımızı varsayarsak, 40 doları geri almamız gerekir.“ dedi.

CoinGecko’ya göre, ölçeklendirilebilir Blockchain platformu Solona’nın yerel Token’ı SOL, sabah saatlerinde 29,3 dolardan işleme giriyordu. Gün içinde kripto para birimi %5 değer kaybı yaşadı. Ancak haftalık bazda %23’ün üzerinden düşüşü kayda geçirdi. Otomatik piyasa yapıcısı Nerve Finance’nin yerel kripto parası, hafta içinde %15’den fazla değer kaybederek 1,81 dolardan işlem gördü.

Flood ETH’yi Değerlendirdi

Kripto paraların her birinin kabaca bakıldığında en kötü dönemlerin 2021 Mayıs ayında yaşandığı görülüyor. Bu görüşü savunan Flood, Ethereum’un ise ABD dolarına karşı mücadelesinde kariyerinin en kötü haftasını sergilediğini belirtti.

Analist, konuya ilişkin açıklama yaparak,“ Oldukça muhafazakar bir portföye rağmen kesinlikle en kötü USD haftasındayız. Yeterli oranda hedge olmadı. Ancak kayıpları geri almak zor olmayacak. Bunu sıradan 40 milyon dolarlık düşüş olarak görmek gerekir. Daha önemlisi ETH ve BTC tüm zamanların yüksek seviyelerine geride kalan haftalarda çıktılar.“ dedi.

Flood’un Önemli Tahminleri

Flood, Bitcoin hakkında önemli tahminleri gerçekleştirdiği bir geçmişe sahip. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’de oluşan geçmiş dönem yükselişlerini de net şekilde bilmişti. Şimdi ise değerlenmesini beklediği altcoinlerin bilgilerini verdi. Ünlü analist, Bitcoin 17.638 dolarlık en düşüş seviyeye kaymadan önce, 4 Aralık tarihinde piyasanın nasıl şekilleneceği hakkında fikirlerini sunmuştu. Bu fikirler ise piyasanın aldığı hal ve BTC düşüşü ile uygunluk taşımıştı.

Sene başında Flood, Bitcoin’in 2021 sesinin genelinde 50 bin dolar düzeyinden fiyatı tabloya alabileceğini açıklamıştı. Diğer yandan DeFi protokolü Synthetix’in ise bu yıl 24 dolar üzerinden işlem yapacağını belirtmiş ve haklı çıkmıştı. Bu kapsamda ünlü analistin işaret ettiği altcoinlerin yakından takip edilebileceği diğer analistlerce vurgulanıyor.

Yorum Yap