1. Anasayfa
  2. Analizler

Analistlerin Filecoin, MATIC, DOGE Analizi

24 Mayıs tarihinden 3 Haziran’a kadar süren konsolidasyon süreci ardından Filecoin 77.3 dolarlık direncin üzerine hamle yapmıştı. Bugün ise 89.83 dolarlık fiyatla değer kazanımında yer alıyor.

Analistlerin Filecoin, MATIC, DOGE Analizi

4 Haziran tarihinde saatle 16:24’ü gösterirken Filecoin 89.83 dolarlık fiyatı ile %17.66 oranında çarpıcı değer kazanımını kayda aldı. 24 Mayıs tarihinden 3 Hazirana kadar süren konsolidasyon dönemi sonrasında ise 77.3 dolar seviyesine çıkmayı başarmıştı. Bu hamleleri ile hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatini çekti. Analistlere göre önümüzde yer alan seanslarda, Filecoin’in rallisi ile ilgili netlik daha iyi anlaşılabilir. Analistler 85 dolarlık destek bölgesinin çok önemli olduğunu ve yükseliş hızının devamı için bu düzey altına düşüş olmaması gerektiğini belirttiler.

Filecoin Fiyat Analizi

Analistler Filecoin’in 85 dolarlık bölgenin altına düşmesi halinde ise ralliye son verebileceğini açıkladılar. Eğer kötü bir senaryo kayda geçerse neler olabileceğini açıklayan analistler, 85 dolar altına düşüşte fiyatın 75 dolar düzeyine ilerleyebileceğini ve 20-SMA değerindeki destekten dönüş yapılabileceğini belirttiler.

Analistlere göre MACD çizgisinin aslında hala sinyal çizgisinden uzakta kaldığını ve histogramda boğalar lehine momentumun azalabileceğini açıkladılar. Analistlere göre daha eğer ayı lehine bir dönüş gündeme gelirse Filecoin için yükseliş yavaşlayabilir. Ancak satış baskısının geri kalan haftadan çok daha az oranda olmasına bağlı olarak Filecoin artışının kısa vadede devam edebileceğini açıklıyorlar.

MATIC Coin Fiyat Analizi

Bugün yatırımcıların oldukça yakından takip ettikleri bir diğer kripto para birimi ise MATIC Coin oldu. Çünkü MATIC son birkaç gün içinde 1.75 dolar ile 1.98 dolar bandı arasındaki kanalı koruyabilmeyi başarmıştı. Dün son 24 saat içinde %12 düşüş yaparken dikkatleri çeken MATIC Coin, yatırımcıların panikli satışlarına sahne oldu.

Analistler onun ilerleyen seanslarda 1.48 dolar ile 1.51 dolar arasında hareket edebileceğini belirtmişlerdi. 4 Haziranda saatle 16:35’i gösterirken MATIC Coin fiyatı 1.64 dolar olarak tabloya geldi ve tahmini fiyat olan 1.51 dolarlın üzerinden yer aldı. Buna rağmen MATIC Coin, CoinMarketCap verilerine göre %9.72 oranında değer kaybı içinde yer alıyor.

Dogecoin Değer Kaybında!

Geri kalan günlerde yatırımcıları için kar sunmayı başaran ve Coinbase Pro listelenme haberleri ile fiyatını arttıran Dogecoin ise değer kaybında. 4 Haziranda saatler 16:38’i gösterdiğinde çarpıcı bir gelişme yaşandı ve Dogecoin fiyatı CoinMarketCap verilerine göre 0.36 dolar seviyesine geriledi. Bu kapsamda günlerdir artan DOGE, %10 değer kaybında.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir