1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

Arnold: ADA, BTC, LINK Coin Değer Kazanımı Yapabilir!

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği analist Aaron Arnold, bu ay içinde değer kazanımına gidebileceğini düşündüğü 4 altcoin projesini açıkladı. Paylaştığı yeni video ile takipçilerine seslendi.

Arnold: ADA, BTC, LINK Coin Değer Kazanımı Yapabilir!

Aaron Arnold, Temmuz ayında fiyat artışı yaşayabileceklerini düşündüğü 4 ayrı altcoin projesi hakkında bilgi veren bir video yayınladı. Analiste göre Cardano Coin büyüme potansiyeli en fazla olan coinler listesinin ilk sırasında yer alıyor. Uzman analist, ADA Coin’in stake yardımı ile kilitlenen toplam değerde birinci sırada yer alan kripto para olduğunu açıkladı.

Ünlü Analistten Cardanoya Yönelik Açıklamalar!

Aaron Arnold son kripto para analizinde Cardano hakkında konuştu. Uzman analist, 31 milyar doların üzerinde ADA Coin’in protokole dahil edilmesi ile ufukta daha fazla fiyat artış olasılığının oluştuğunu belirtti. Uzman analist, dünyanın en büyük kripto para odaklı varlık yöneticisi olan Gryscale’nin ADA Caoin fonundaki 3. En büyük tahsisini de gerçekleştirdiğini açıkladı. Konuya yönelik açıklama yapan uzman analist,“Hata yapma, Grayscale’in ADA Coin’i eklemesi, gelecekteki artışlar için büyük bir yeşil bayraktır.“ dedi.

Ünlü Analist’in ETH, LINK Hakkında Görüşleri Neler?

Aaron Arnold, bu ay artışa gidebilecek kripto paralar listesinde ikinci sıraya ise Ethereum’u koydu. Kripto para analisti, 869.000 abonesine, borsalarda yer alan Ethereum arzının bu ay içinde Kasım 2018’den beri kayda geçen en düşük seviyesinde olduğunu söyledi. Diğer yandan analist, JP Morgan Bankası’nın ETH’ye yapılması planlanan yükseltmelerin 40 milyar dolarlık yeni bir endüstriyi oluşturabileceği tahminine atıfta bulundu. Konuya yönelik açıklama yaparken,“Dürüst olmak gerekirse, Ethereum bir büyüme döngüsü içine girecek. Bunu belirli süredir sürekli söylüyorum. Ethereum’u destekleyen çok fazla insan var.“ dedi.

Analistin 2021 Temmuz ayında değer kazanabileceğini düşündüğü 3. kripto para projesi ise LINK Coin oldu. Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in oldukça popüler bir hale gelebileceğini düşünüyor. Uzman analist, Chainlink’in uzun entegrasyon listesinin, LINK Coin’i ilerleyen aylarda ise rekor fiyatlara taşıyabilecek katalizör olduğunu belirtti. Arnold açıklamasında,“başlangıçtan beri Chainlink’in sahip olduğu şeyler göz ardı edilemez. Bitcoin olduğu sürece, kripto para piyasası boğaları olduğu sürece, LINK Coin her zaman değer kazanımına gidecek. Çünkü Chainlink, büyük ve inkar edilemez.“ dedi.

Analist: Temmuzda BTC Artışa Gidebilir!

Uzman analistin Temmuz ayında patlama beklediği son kripto para birimi Bitcoin oldu. Uzman analist, on-chain analist Woo’dan Federal Rezerv’in yeni dijital düzeni ve kendi fikirlerini tanıtmak için Bitcoin’e güvendiğini belirten tweetine atıfta bulundu. Diğer yandan bazı büyük markaların ucuz BTC alımı üzerinden kar etmek amaçlı fiyat düşüşünü destekledikleri ve fiyatın ilerleyen sürede aslında değer kazanımı yönünde ilerleyebileceğini açıkladı.

Bitcoin Fiyatında Son Durum!

Arnold’ın çok güvendiği 4 ayrı kripto para biriminin günümüzdeki fiyatlarına baktığımızda ise 4 Haziranda BTC değerlenmesini gördük. 4 Haziranda BTC %2.55 oranında değer kazanımını gerçekleştirdi ve 35.443 dolara ulaşarak nihayet 35 bin dolarlık direnci kırmayı başardı. 35 bin dolar üzerine çıkışın alımları hareketlendirebileceği açıklanıyor. Bitcoin geride bıraktığımız son 24 saate içinde en yüksek 35.662 dolardan ve en düşük 34.314 dolardan işlem gördü.

Bitcoin için grafik incelmelerini sunan uzmanlar ise geride bıraktığımı son 7 günü ifade eden grafik üzerinden tepe fiyatın 36.542 dolar olduğunu, dip fiyatın 32.770 dolar olduğunu ifade ettiler. 30 günlük fiyat ilerleyişini gösteren grafik üzerinde kayda geçen en yüksek fiyat değeri 36.542 dolarken en düşük fiyat ise 32.770 dolar oldu. BTC 5 Temmuzda ise beklenmedik şekilde %.1.70 oranında değer kaybı içine girdi ve 34.134 dolarlık fiyat alanına geri dönüş yaptı. Sabah saatlerinde değer kaybı tabloya tekrar geldi.

Cardano Coin Artıyor mu?

Uzman analistin Temmuz ayında değer kazanımına devam etmesini beklediği Cardano Coin ise 4 Haziranda %1.31 değer kazanımı içine girdi ve 1.44 dolarlık fiyatı tabloya aldı. Cardano Coin son 24 saat içinde en yüksek 1.45 dolar seviyesinden işlem gördü. Aynı süre bazında tabloya aldığı en düşük fiyat seviyesi 1.38 dolar oldu.

Son 7 gün içinde en düşük 1.24 dolardan fiyatlanan ADA Coin, tepe fiyatı ise 1.45 dolar olarak grafiğe taşıdı. Son 30 günde 1.78 dolarlık fiyatı ile en yüksek seviyeden işlem gören ADA Coin, aynı sürede en düşük fiyattan işlem gördüğünde ise 1 dolardı. 5 Temmuzda Cardano Coin saatler 08:29’u gösterdiğinde ise %1.24 oranında değer kaybı içine girerek 1.41 dolarlık fiyat alanına döndü.

LINK Coin Artışta mı?

LINK Coin, 4 Haziranda diğer kripto paralar gibi değer kazanımı içinde yer aldı ve %1.43 oranında fiyat artışı ile 18.94 dolardan işlem gördü. LINK Coin son 24 saat içinde en yüksek 19.07 dolar seviyesinden işlem gördü ve dip fiyatı ise 18.03 dolar olarak grafiğe geldi. 7 günlük grafik ele alındığında ise tepe fiyatın 20.53 dolar olduğu ve en düşük fiyatın 16.23 dolar olduğu görüldü.

Son 30 günlük LINK Coin fiyat ilerleyişinde en yüksek işlem fiyatı 30.15 dolar iken en düşük işlem fiyatı 15.03 dolar oldu. 30 günlük sürede 30.15 dolarda satışa giden yatırımcılar ise etkili bir kara geçtiler. 5 Temmuz sabahında ise LINK Coin %0.80 değer kazanımını koruyarak 18.54 dolardan fiyatlandı.

Yorum Yap