1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

Başarılı Analist O Altcoinden 40 Kat Kazandı

Kripto para piyasalarında odak noktası Bitcoin (BTC) iken birçok yatırımcı ve kurumsal şirket diğer altcoinler üzerinden kazanmaya devam ediyor. Bu kez de yaptığı altcoin yatırımı sayesinde 40 kat kazanç sağlayan Crypto Messiah, Twitter üzerinden takipçilerine, piyasada patlama yapacağını düşündüğü bir altcoini işaret etti. Büyük ilgi gören paylaşımlarda, Messiah takipçilerine bir boğa olduğunu da söyledi.

Başarılı Analist O Altcoinden 40 Kat Kazandı

Kripto para piyasalarında ilgi odağı her zaman lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) olmuştur. Zira lider olması, kripto para piyasalarındaki diğer bütün coinlerin ortaya çıkmasında büyük rol oynadı. Haliyle birçok yatırımcı, büyük kurumsal şirketler zaman zaman dev Bitcoin yatırımlarını açıklayarak ya da daha önceden yaptığı Bitcoin yatırımlarından kazançlarını açıklayarak gündeme gelebiliyor. Fakat kripto para piyasalarına, Bitcoin’den sonra yüzlerce altcoin sürüldü ve birçoğu piyasadaki coin çeşitliliğinden dolayı göz ardı edilebiliyor. Fakat bazı başarılı yatırımcılar, bu altcoinlerden zamanında doğru olana başarılı yatırımlar gerçekleştirebiliyor ve bunun bir örneğini de Crypto Messiah takma isimli popüler bir tradder başardı. Messiah başarılı altcoin yatırımından 40 kat kazanç elde ederek, birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardı ve ardından dün, Twitter üzerinden takipçileri ile gelecekte büyük bir patlama yapacağını düşündüğü bir altcoini paylaştı. Ayrıca bu altcoine dair yorumlamalarda bulunan Messiah, bir de piyasada bir boğa olduğunu dile getirdi.

Messiah BADGER Kurucusu ile Röportaj Yapabileceğini İddia Etti

Popüler bir trader olmasının yanı sıra başarılı analist kimliği ile de tanınan Crypto Messiah, daha önce yakın bir zamanda, bir altcoin ile birlikte %238’den daha fazla kazanç sağladı. Öte yandan analist işaret ettiği altcoin olan Badger’da (BADGER) tahmin edilen sayılardan çok daha fazla boğa olduğunu iddia etti. Öte yandan Messiah, kendisinin de bir BADGER boğası olduğunu dile getirdi ve hatta BADGER kurucusu Chris Spadafora ile ilk röportaj yapacak olan kişi olacağını iddia etti. Twitter’daki paylaşımlarında Messiah konuya ilişkin; “Gençler… Galiba ben Chris Spadafora ile BADGER hakkında röportaj yapan ilk kişi olacağım… Bir aydan daha fazla zamandır Tweet atıyordu, açıkça beğendim.” dedi.

BADGER Nedir?

BADGER bir merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) projesidir. BADGER projesinin ortaya çıkış amacı, merkezi olmayan finans (DeFİ) sektöründe, güvence olarak BTC kullanımına hız kazandırmak adına ürün ve altyapı oluşturmaktır. Bu sistem ile BADGER, kullanıcılarını sadece altcoin yatırımcısı olmaktan çıkarır ve onları da sistemde işbirliği yapmaya teşvik eder. Böylece BADGER kullanıcıları sistemde ürünler üreterek, tüm kullanıcılara yarar sağlar.

Messiah BADGER’ın Amacını ve İşleyişini Açıkladı

BADGER boğası olduğunu söyleyen ve başarılı bir analist olan Crypto Messiah, Twitter’daki paylaşımlarında BADGER’ın amacına yönelik de açıklamalarda bulundu. Takipçilerini bu konuda bilgilendirmeyi amaçlayan Messiah, BADGER kullanıcılarının DAO sistemi içerisinde üretim yaparak ve bunları video yoluyla sunarak, onay almaları halinde sisteme dahil olabileceklerini dile getirdi. Messiah, onay alan fikirlerin BADGER ekipleri tarafından geliştirilerek, kullanıcıya da kazanç sağlayabileceğini ifade etti.

Yorum Yap