İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi
  3. Başarılı Analistten ZCash, Cardano, Ethereum ve Bitcoin Cash beklentisi: 4 Alt Coin Kasım’da Patlayabilir!

Başarılı Analistten ZCash, Cardano, Ethereum ve Bitcoin Cash beklentisi: 4 Alt Coin Kasım’da Patlayabilir!

Usta kripto para analisti Lark Davis, 4 alt coin için Kasım ayında yükseliş beklentisini paylaştı! ZEC, ADA, ETH ve BCH cephesinde Kasım ayı içerisinde meydana gelecek gelişmelere işaret eden Davis, bu 4 alt coin’de yükseliş beklentisini sebepleri ile sıraladı! Bitcoin (BTC) 2020 yıl sonu tahminini de açıklayan Davis, BTC cephesinde yıl kapanmadan 20 bin dolar seviyesinin görülebileceğini açıkladı.

featured

Başarılı analizleri ile dikkat çeken kripto para analisti Lark Davis, Kasım ayında patlama potansiyeli bulunan 4 alt coin ve yükseliş sebebi gelişmeleri sıraladı! ZCash (EC), Cardano (ADA), Ethereum (ETH) ve Bitcoin Cash (BCH) cephesinde beklenen gelişmelere işaret eden Davis, 2020 yılsonu Bitcoin (BTC) tahminini de paylaştı.

ZCash’e Halving Piyangosu!

Gizlilik artısı ile ön plana çıkan ZCash için Lard Davis, yaklaşan halving’e dikkat çekti. İlk halving’ini gerçekleştirecek olan ZEC için Davis, “Büyük bir anlaşma olacak. ZCash mevcut enflasyonu %26 ve bu da diğer büyük kripto para birimlerinin çoğundan fazla. ZEC enflasyonu halving ile %13’e düşecek. Hala büyük olsa da mevcut seviyelerin çok altında.” ifadelerini kullandı.

Cardano Akıllı Sözleşmelerin Etkisi İle Ralli Yapacak!

Usta analistin ikinci gözdesi ise Cardano (ADA) oldu. Akıllı sözleşmeler sürümüne yaklaşan ADA’da ralli bekleyen Davis, henüz lansman tarihi açıklanmasa da Kasım ayında akıllı sözleşmelere yönelik bazı adımların atılmasını bekliyor. Akıllı sözleşmeler platformunun çalışması ile birlikte ADA için gelecek yılda çok sayıda uygulamanın oluşturulabileceği ayrıntısına Lark Davis tarafından dikkat çekildi.

Ethereum 2.0 Lansman Tarihine Dikkat!

Piyasa değeri en büyük ikinci para birimi olan Ethereum (ETH) için analist, yükseliş katalizörü olarak açıklanacak lansman tarihine işaret etti! Ethereum 2.0 Genesi2İn bu yıl piyasaya sürülmesinin muhtemel olduğuna işaret eden analist, lansman tarihi belirlendikten sonra uzun soluklu bir yükseliş bekliyor. Açıklama tarihi için bir öngörüsü bulunmayan Davis, “Lansman tarihi muhtemelen herhangi bir duyurulacak. Bunu Kasım ayında izlemek istiyoruz.” ifadeleri ile öngörüsünü paylaştı.

Yeni Bir Fork Tanımı İle Bıtcoın Cash Güçlenebilir!

Son olarak Bitcoin (BTC) forku olan Bitcoin Cash (BCH) için beklentilerini paylaşan Davis, BCH topluluğunun bir kısmının 15 Kasım’da yeni bir fork tanıtacaklarını hatırlattı. Davis’e göre yeni fork BCH sahiplerini kapsayan yeni bir airdrop içerebilir! Analist bu gelişmeyi BCH cephesinde fiyat artışı beklentisi olarak yorumladı.

Btc 2020 Yılsonu 20 Bin Doları Görebilir!

Son olarak Bitcoin (BTC) yorumlarına analizinde yer veren Lark Davis, Kasım ayı alım önerisinde son kripto para olarak BTC’yi seçti. BTC için makro görünümü beğenen ve PayPal örneğinde görüldüğü gibi kurumsal ilgi sebebiyle Bitcoin kanadında 2017 yılı rekorlarına doğru yükseliş bekleyen Davis, yılsonu için tahminini paylaştı. Davis 2020 yılı kapanmadan BTC’nin 20 bin doları görebileceğini düşünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap