İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Bitcoin Fiyatı Hakkında Rekor Bekleyenlere İyi Haber
Trendlerdeki Yazı

Bitcoin Fiyatı Hakkında Rekor Bekleyenlere İyi Haber

Real Vision CEO'su Raoul Pal, lider coin BTC hakkında yaptığı açıklamada rekorun ne zaman kırılacak olduğunun bilgisini paylaştı. Açıklamalara genel olarak baktığımızda sakin olunması gerektiğinin altı çiziliyor. Zira Bitcoin, ortaya çıktığı günden bu yana defalarca sert düşüşler ve çıkışlar yakaladı...

featured

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto para piyasalarında Bitcoin fiyatı için rekor konusunda planları ve beklentileri olan yatırımcıları sevindirecek açıklamada bulundu. Bitcoin hakkında son günlerde fiyatın 14.000 dolar direncini kıramaması nedeniyle bazı yatırımcılar soru işaretleri altında sıkışıp kalırken, Pal, yatırımcıların sakin kalmasını ve yatırımlarına odaklanmaları gerektiğine işaret eden açıklamada bulundu.

Bitcoin fiyatının önünde en büyük 2 direncin olduğunu ve bu dirençlerin kırılacak olduğunu ifade eden Pal, “Bitcoin için önümüzde 2 tane büyük direnç var. Bu 2 direnç noktasından bir tanesi 14.000 dolar fiyat seviyesinde. Diğeri ise daha önce rekor kırılan seviye olan ve bugüne kadar görülmüş en büyük direnç noktası olan 20.000 dolar direncidir” dedi.

Bitcoin Fiyatı Ne Zaman Rekor Kıracak?

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin fiyatının ne zaman rekor kıracak olduğu hakkındaki sorulara da yanıt verdi. Yatırımcıların sakin olması gerektiğini öneren Pal, 2 direncin mutlaka aşılacak olduğuna değinerek “Bitcoin önünde olan 2 direnci geçecek ve bu direnç noktalarını aşmasının ardından rekoru kıracak. Tarihin en büyük güçlü fiyat rekoru 2021 yılının başlarında olacak” açıklamasında bulundu.

Kripto Yatırımcıları Merakla Bekliyor

Lider coin BTC fiyatında yatırımcılar ne zaman rekor kırılacağı konusunda soru işaretlerine yanıt arıyor. Çok sayıda yatırımcı kazançlarının artması beklentisi ile hareket ederken, özellikle de rekorun ne zaman kırılacağı görüşleri piyasada herkesin dikkatini çekiyor.

Bitcoin Tahminleri Doğru Çıkacak Mı?

Real Vision CEO’su Raoul Pal, konu hakkında 2021 yılı başlarına işaret ederken bu açıklamaların %100 doğru olup olmadığı konusunda hiçbir garanti vermiyor. Çünkü kripto para birimlerinde her an beklenmedik gelişmeler olabilir ve hiçbir analist yükümlülük almak istemiyor. Daha önce Thomas Lee dahil birçok kripto para analisti risk alarak kesin rakamlar vermiş ve ardından tahminlerini düşürmelerine rağmen düşürmelerine rağmen tutmayan tahminlerinden dolayı çok ağır tepkilere maruz bırakılmışlardı.

Yorum Yap

Yorum Yap