1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Bitcoin Kritik Seviyede 18 Bin Dolara Yükselecek Mi?

Bitcoin Kritik Seviyede 18 Bin Dolara Yükselecek Mi?

Bitcoin’in geçen haftaki düşüş trendinden sonra dün akşam yakaladığı yükseliş yatırımcıları yeniden heyecanlandırdı. Bitcoin’in yükseliş göstermesi ile analistler hem uzun vadede BTC fiyatı ile ilgili yorum yaptı hem de yatırımcıları risklere karşı uyardı. Bitcoin’in yeni hedefinin 18.000 dolar olduğu tahmin ediliyor.

featured

Bitcoin geçtiğimiz hafta aşağı yönlü bir ivme içine girmişti. Popüler kripto para birimi 17.000 doların altında işlem görmeye başlamıştı. En fazla düşüşü perşembe günü yaşayan Bitcoin 16.500 dolara kadar gerilemişti. Perşembe günü yaşadığı düşüşten sonra yavaş yavaş toparlanma yaşamaya başlayan Bitcoin, dün yaşadığı yükseliş ile 17.700 doların üstüne çıktı.

Bitcoin’in dün akşam saatlerinde yaşadığı yükselişten sonra yatırımcılar yeniden heyecanlandı. Bitcoin’deki yükselişin devam edeceğine yönelik beklenti de yükseldi. Bununla beraber analistler ise Bitcoin’deki son hafta hareketliliklerini değerlendirerek yatırımcıları risklere karşı uyardı. Bitcoin’in ’ısa pozisyonlarda riskler barındırdığını açıklayan analistler olduğu gibi uzun vadede hedefinin 18.000 dolar olduğunu açıklayan yatırımcılar da var. Geçen hafta boyunca yaşanan düşüş trendinin etkilerini devam ettirdiği de BTC ile ilgili yapılan yorumlar arasında yer alıyor.

Mr. Freeman: Bitcoin Kritik Bir Seviyede, Shortlara Dikkat

Sosyal medyada Mr. Freenan adı ile tanınan kripto para analisti Bitcoin’in yaşadığı son düşüşten sonra yatırımcıları uyarmıştı. Kripto para analisti Bitcoin’in kritik seviyelerini de paylaştığı grafiklere yatırımcılara göstermişti. Mr. Freeman 17.163 seviyesinin Bitcoin için kritik bir seviye olduğunu söylemişti. Bununla beraber BTC’nin dün akşam yaşadığı yükseliş ile bu kritik seviyenin üstüne çıkması yatırımcıları rahatlattı.

Bitcoin henüz kritik seviyeyi aşmamışken Mr. Freeman yatırımcılara temkinli olmalarını özellikle kısa pozisyonlara dikkat etmeleri gerektiğini söylemişti.

Michael van Poppe: Bitcoin’in Hedefi 18.000 Dolar

Bitcoin’in dün gerçekleştirdiği yükseliş ile Mr. Freeman’ın belirttiği kritik seviyenin üzerine çıkmış olması birçok analist tarafından yorumlandı. Hollandalı kripto para analisti Michael van de Poppe Bitcoin’in yükselişinin devam edeceği yönünde yorumlarda bulundu. Ünlü analist Bitcoin’in uzun vadede yükselişinin devam edeceğini düşünüyor.

Michael van de Poppe Bitcoin’in dün akşam yaşadığı hareketlilikle 16.000 doların altına düşmemesinin olumlu bir gelişme olarak yorumladı. Poppe Bitcoin’in yeni hedefinin 18.000 dolar olduğunu ve uzun vadede hedefine ulaşabileceğini açıkladı. Ünlü analistin 18.000 dolar yolunun açık olduğunu söylemesi yatırımcıları da sevindirdi.

Scott Melker Yatırımcıları Uyardı

Bitcoin’in yaşadığı son yükseliş ile ilgili yorum yapan analistlerden biri de Scott Melker oldu. Sosyal medyada da tahminleri ile popüler olan yatırımcı Bitcoin’in yükselişin trendini kabul etmekle beraber yatırımcıları risklere karşı uyardı.

The Wolf of All Streets ismi ile de bilinen Scott Melker, Bitcoin’in yükselişinin devam edeceğini ancak kısa vadede yatırımcıların dikkat etmesi gerektiğini söyledi. Bitcoin’in geçen hafta boyunca yaşadığı düşüş trendinin etkilerini devam ettirdiğini açıkladı.

Yorum Yap

Yorum Yap