1. Anasayfa
  2. Bitcoin

Bitcoin Miami 2021 Konferansı Yapılacak!

Uzmanlara göre kripto para piyasasının bir desteğe ihtiyacı bulunuyor. Neyse ki Miamide Bitcoin 2021 konferansının yakın tarihte gerçekleştirileceği duyuruldu. Bu konferansın son piyasa çöküşü ardından yatırımcılara iyi gelmesi bekleniyor.

Bitcoin Miami 2021 Konferansı Yapılacak!

2021 yılı Mayıs ayı ortasında meydana gelen piyasadaki fiyat geri çekilmeleri ardından piyasanın bir desteğe ihtiyaç duyduğu belirtiliyor. Yakın bir zamanda ise Miami Bitcoin konferansının yapılacağı gündeme yansıdı ve moraller bir nebze düzeldi. Vailshire Capital’den Jeff Rose ise konferansın tarihine yönelik detaylar merak edilirken, bir ara vererek teknik bir analiz paylaştı.

Jeff Rose BT Yorumu

Bitcoin ile ilgilenen yatırımcılar ve madenciler, konferansa ilişkin detayları merak ederken, aynı dönemde Vailshire Capital’den Jeff Rose, BTC hakkında bir değerlendirme yaptı. Açıklamasında,“Geriye dönüp baktığımda, aslında her şey bir anlam ifade ediyor. Ancak şuanda resmin genelini görmek için gerekli perspektife sahip değiliz. Verilere baktığımızda artık günlük olarak BTC gönderen veya alan cüzdanların olduğunu görüyoruz.“ dedi.

Ulbricht İle Röportaj!

Etkinlik için ideal seviye bir katılımın olacağını açıklayan organizatörler, dün ise yeni bir bomba ile gündeme geldiler. Bitcoin Magazine hapisten çıkan Ross Ulbricht ile röportaj gerekleştirdiğini açıkladı. Darknet’te adından söz ettiren müthiş Silk Road pazarının arkasında olan bu isim ve projelerin beyni olduğu bilinen Dread Roberts’ında ta kendisi olarak tanınıyor. Her şeye rağmen BTC tarihinin önemli bir parçası olduğu bilenen isimin söyleyecekleri ise yatırımcılarca merakla bekleniyor.

Bitcoin Miami Konferansında Neler Yapılacak?

Bugün yatırımcılar ise Bitcoin Miami’den neler beklemek gerektiğini araştırdılar. Bu etkinlikte en önemli şeyin bir Youtube akışı olacağı açıklandı. Etkinlikte bir basketbol turnuvasının olacağı, Bitcoin sanat galerilerinin sergileneceği, aydınlatma tabanlı atari oyunlarının BTC ödüllerini almak için oynanacağı, E-spor arenasına katılım sağlanarak Bitcoin kazanılabileceği açıklandı.

Konferansta Amaç Ne?

Bu etkinliğin Bitcoin topluluğunu birleştirmesi be kripto para yatırıcıları için de moral olması amaçlanıyor. Aynı zamanda etkinlik içinde yer alan yayın akışlarında çarpıcı kişiler ile röportajlar, kripto dünyasından gelişmeler sunulacak. Diğer bir ifade ile tamamen kripto para takipçilerine hitap eden bir alan yaratılacak.

Bu etkinlikte meydana gelecek olan yeni gelişmeler ile gündeme birçok önemli bilginin de yansıyacağı düşünülüyor. Özellikle dijital sanat ürünleri ile ve katılım sağladıkları oyunlardaki başarılar ile coin ödülü almak isteyenlerin etkinliğe katılım gerçekleştirebilecekleri belirtilirken, kesin bir tarih için henüz açıklama yapılmıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir