1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin

Bitcoin Yatırımcıları İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

Bitcoin yatırımcılarının kullanabileceği en iyi mobil uygulamalar nelerdir? Android ve IOS için BTC mobil uygulaması arıyorsanız sizler için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz. Güvenilir BTC uygulamaları üzerinden Bitcoin alım ve satım işlemleri yapabilir, coin piyasalarını takip edebilirsiniz. Detaylar haberimizde….

Bitcoin Yatırımcıları İçin En İyi 5 Mobil Uygulama

Bitcoin yatırımcıları için en iyi 5 mobil uygulama aşağıda verilmiştir:

  • Bitcoin Checker
  • Blockfolio
  • Coin Tracking
  • Ztrader
  • Google Authenticator

Bitcoin yatırımcıları için en iyi mobil uygulamalar; hem kripto para borsasında tecrübe sahibi olan hem de piyasada yeni olan yatırımcılar için oldukça yardımcıdır.

Bitcoin Yatırımcıları İçin En İyi Mobil Uygulamalardan Bitcoin Checker

Bitcoin Checker; sadece Android kullanıcılarının kullanabileceği bir mobil uygulamadır. Widget olarak kullanılabilmektedir. Herhangi bir borsada bulunan herhangi bir kripto para biriminin görülebilmesini sağlamaktadır. Bitcoin fiyatlarının birçok borsadan takip edilebilmesini sağladığı için arbitraj fırsatlarının değerlendirilmesine de imkan sağlayan bir uygulamadır. Sadece Bitcoin değil, aynı zamanda altcoinler de takip edilebilmektedir.

Bitcoin Yatırımcıları İçin Kolay Kullanıma Sahip Blockfolio Uygulaması

Blockfolio; portföy denetleyicisi olarak kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olduğu için hemen hemen her Bitcoin yatırımcısı bu uygulamayı kullanabilmektedir. Android ve IOS işletim sistemi için kullanılabilen bir uygulamadır. Alınan her kripto paranın manuel olarak girilmesi gereken bir uygulama olduğu için günlük olarak farklı coinler ile işlem yapanlar için pek kullanışlı değildir.

Ciddi Bitcoin Yatırımcıları İçin Coin Tracking

Coin Tracking; kripto para ile yapılan işlemlerin her birinin analiz edilmesini sağlamaktadır. Kar ve zarar oranı, kripto paranın değeri, gerçekleşen ya da gerçekleşmemiş kazançlar gibi birçok gerçek zamanlı bilgi öğrenilebilmektedir. Hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda bu uygulamayı kullanabilmek mümkün olmaktadır. Bitcoin yatırımcıları için en iyi mobil uygulamalardan biri olan Coin Tracking’te 4.000’den fazla kripto para ile analiz yapabilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca kripto paralar ile ilgili fiyat uyarısı da alınabilmektedir.

Bitcoin Yatırımcılarına Yardımcı Ztrader

Ztrader; sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilecek bir uygulamadır. Mobil uygulamaya sahip olmayan borsalar üzerinden işlem yapacak olanların API aracılığı ile borsaya bağlanabilmelerine olanak tanıyan bir mobil uygulamadır.

Bitcoin Yatırımcılarına Güven Sağlayan Google Authenticator Uygulaması

Google Authenticator ile coinlerin güvenliği sağlanabilmektedir. Bitcoin yatırımcıları için en iyi mobil uygulamalardan biri olan Google Authenticator hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilmektedir. Kripto paralar ile işlem yapılan hesapların 2FA ile daha güvenli olmasını sağlayan bir uygulamadır.

Yorum Yap