1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi
  3. Bitcoin Yükselişi Altcoinleri Zirveye Taşıyor

Bitcoin Yükselişi Altcoinleri Zirveye Taşıyor

Son aylarda lider kripto para birimi Bitcoin yükselişini sürdürüyor. Bitcoin’in yükselişi birçok altcoini de besleyen bir noktada duruyor. Bitcoin’in boğa rallisinin altcoin fiyatlarını olumlu yönde etkilediğine dair yorumlar da gün geçtikçe artıyor. Birçok ünlü analist, altcoinlerde yükselişin devam edeceğini öngörüyor.

Bitcoin Yükselişi Altcoinleri Zirveye Taşıyor

Ekim ayından bu yana ciddi oranda yükseliş gösteren Bitcoin’in tırmanışı devam ediyor. Bitcoin yükselişe başladığından beri gidişatını tahmin eden analistler yön değiştirdi. Bitcoin ile beraber birçok altcoinin de yükselişe geçmesi ile analistler en çok yükselişe geçen altcoinlerle ilgili tahminlerde bulunmaya başladılar. Altcoinlerin yükselişinin devam edeceği düşünülüyor.

Bitcoin başta Ethereum olmak üzere birçok altcoinin değer kazanmasın etki gösterdi. Altcoinlerin değer kazanmaya başlaması ile kripto para piyasasında yeni ralliler başladı. Altcoin rallisine liderlik edecek kripto paranın hangisi olacağı ise merak ediliyor. Altcoinlerin yükselişi ve başlayan altcoin rallisi ile ilgili ünlü analistler Scott Melker ve Crediple Crypto yorumlarını açıkladı.

Dikkat Çeken Altcoinler: Ripple, Cardona, Stellar

Bitcoin yükselişi hemen hemen bütün altcoinleri etkilemekle beraber tırmanışı ile piyasada dikkat çeken bazı kripto para birimleri oldu. Özellikle son 1 haftadaki yükselişleri ile yatırımcıların dikkatini çeken altcoinler arasında Ripple, Cardona ve Stellar yer alıyor. Son haftada çok ciddi büyüme gösteren bu altcoinlerin yükselişlerinin devam edip etmeyeceği ya da hangi etmenlere göre yükselişlerini sürdürecekleri ise merak ediliyor.

Uzun süreli düşüş trendinin ardından yükselişe geçen ve dikkat çeken altcoinlerden biri olan Ripple bu hafta çok ciddi büyüme kaydetti. Ripple son 1 hafta içinde %50 oranında değer kazandı. Ripple yükselişinin %30’u ise son 24 saat içinde gerçekleşti. Dikkat çeken diğer altcoin ise Cardona oldu. Cardona haftalık bazda %24 oranında bir artış gösterdi. Stellar ise %25 oranında artış göstererek yatırımcıların ilgisini çeken diğer altcoin oldu. Son haftada gösterdikleri yükseliş ile dikkat çeken altcoinlerin yükselişlerine devam edip etmeyecekleri ile ilgili ünlü analistler yorumda bulundu.

Scott Melker: Cardona’nın Yükselmek İçin Geniş Alanı Var

Kripto para dünyasının bilinen isimlerinden usta analist Scott Melker Cordana ile ilgili açıklama yaptı. Yükselişi beklediğini bildiren Melker devam edeceği yönünde de açıklamalar yaptı. Scott Melker Cardona’nın yükselmek için geniş bir alana sahip olduğunu ve değerinin artacağını açıkladı. Melker yeniden yorumlamak için yükselen 3 altcoinin yeniden test edilmesi gerektiğini de açıklamasına ekledi.

Crediple Crypto: XRP Yükselişi Bitcoin’e Bağlı

Ünlü analist Crediple Crypto da altcoinlerin yükselişi ile ilgili açıklama yapan isimlerden biri oldu. Crediple Crypto Cardona gibi XPR’nin de yükselmek için geniş bir alanı olduğunu açıkladı. XPR’den yükseliş bekleyen Crypto, yatırımcıları bir konuda da uyardı. Crypto Bitcoin’de yaşanacak değişikliklerin XPR’yi de etkileyeceğini söyledi. Bitcoin’in rotasını ters çevirmesi yönünde XPR’de düşüş yaşanabileceği konusunda yatırımcılara uyarıda bulundu.

Yorum Yap

Yorum Yap