1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Bitcoin’deki Düşüş Hangi Seviyelerde Duracak?

Bitcoin’deki Düşüş Hangi Seviyelerde Duracak?

Dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin son dönemlerde ilginç hareketlenmeler yaşamaya devam ediyor. Bitcoin’in 19.500 dolar seviyesinden büyük bir düşüş yaşaması üzerine, kripto para yatırımcıları BTC’nin fiyat değişikliğinde yaşayacağı yeni hareketlenmeleri merak etmeye başladı. Ünlü analist Michael van de Poppe Bitcoin’in ileri süreçlerdeki fiyatları üzerine değerlendirme yaptı.

Bitcoin'deki Düşüş Hangi Seviyelerde Duracak?

Bitcoin’in son dönemlerde yaşadığı hareketlilikten sonra kripto para piyasası ciddi anlamda etkilendi. Hareketlenmeleri ile birçok altcoin üzerinde de etki yaratan Bitcoin ile ilgili birçok kripto para analisti yorumlarda bulundu. Bitcoin’deki fiyat değişikliğini yorumlayan analistlerden biri de Michael van de Poppe oldu. Ünlü kripto para analisti BTC’deki düşüşü durduracak seviyeleri açıkladı.

Bitcoin son zamanlarda şaşırtan fiyat değişiklikleri yaşamaya devam ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin 19.500 dolar seviyesine gelmişken ciddi bir düzeltme yaşayarak 16.200 seviyesine kadar düştü. Bitcoin’in yaşadığı bu ani düşüş diğer kripto para birimleri üzerinde de ciddi bir etki yarattı. Bitcoin’in düşüş yaşaması ile beraber birçok altcoin de düşüş trendine girmeye başladı. Piyasadaki değer kaybı yatırımcılarda panik yaratırken, kripto para analistleri ise durumu yorumlamaya başladı. Bitcoin’in fiyat aralığı ve yaşayacağı hareketlilik ile ilgili analizlerini açıklayan Michael van de Poppe’nin fikirleri ise dikkat çekti.

Peter Brandt: Bitcoin Kan Kaybetmeye Devam Edecek

Bitcoin’in 3.300 dolarlık bir düzeltme yaşamasından sonra yatırımcıların düşüşün devam edip etmeyeceğine yönelik usta analist Peter Brandt analizlerini paylaştı. Peter Brandt’ın Bitcoin’deki düşüşün devam edeceğine yönelik açıklamaları yatırımcıların endişelenmekte haklı olduğunu gösterdi. Peter Brandt Bitcoin’in değer kaybetmeye devam edeceğini söyledi. Usta analist değer kaybı yaşayan Bitcoin’deki düşüşü 2015 2017 boğa rallisinde yaşanan %37’lik değer kaybına atıfta bulunarak açıkladı. Brandt Bitcoin’in 12.300 dolara kadar düşüş yaşayacağını düşünüyor.

Michael van de Poppe: Bitcoin Düşüşü Devam Etmeyecek

Peter Brandt’ın Bitcoin’in 12.300 dolara kadar düşeceğini söylemesi üzerine doğru tahminleri ile ünlü olan Michael van de Poppe de Bitcoin beklentilerini açıkladı. Poppe Bitcoin’den geri çekilme beklediğini söyledi ancak Brandt’ın bahsettiği kadar ciddi bir gerileme yaşanmayacağını iddia etti. Michael van de Poppe kripto para alıcılarının devreye gireceğini ve Bitcoin’in yaşayacağı değer kaybın durdurulacağını düşünüyor.

Bitcoin’in Düşmesini Durduracak Seviyeler Var

Michael van de Poppe yaptığı analizde Bitcoin’in değer kaybını durduracak seviyeler olduğunu açıkladı. Bitcoin’deki düşüşü durduracak 4 farklı seviye açıklayan Poppe, Bitcoin’in 12.000 dolara kadar kırılma yaşamasının mümkün olmadığını düşünüyor.

Michael van de Poppe, 15.800 dolar ile 16.300 dolar arasındaki bölgenin kritik seviyelerde olduğunu açıkladı. Bitcoin’in bu seviyelerde tutunamaması durumunda 13.600 dolar ile 14.000 dolar arasında yeni destek noktasının da bulunduğunu söyledi.

Michael van de Poppe’nin Tahminleri Dikkat Çekiyor

Michael van de Poppe’nin Bitcoin için açıkladığı seviyeler oldukça fazla destek gördü. Doğru tahminlerde bulunması ile dikkat çeken bir isim olan Poppe’nin yorumlar yatırımcılar tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap