1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Bitexen Teknoloji Adını Yeşil Sahalarda Duyuracak!

Bitexen Teknoloji Adını Yeşil Sahalarda Duyuracak!

Adana Demirspor’un yeni forma göğüs sponsoru Bitexen Teknoloji oldu! İTÜ ARI Teknokent’te geliştirdiği yenilikçi teknolojileri ile Türkiye’de FinTek piyasasının öncü şirketleri arasında bulunan Bitexen Teknoloji A.Ş Adana Demirspor’un yeni forma göğüs sponsoru oldu. Bitexen Teknoloji ve Adana Demirspor arasındaki forma göğüs sponsorluk anlaşması dün (12 Kasım Perşembe) düzenlenen imza  töreni ile gerçekleşti. Bitexen Teknoloji’nin sponsorluğu 5+5 sezon sürecek.

featured

Adana Demirspor’un yeni forma göğüs sponsoru; Türkiye’nin ürün skalası en geniş kripto para alım – satım platformu olan Bitexen Teknoloji A.Ş oldu! Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ve Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem’in imzaları attığı tören, 12 Kasım Perşembe günü (dün) gerçekleşti.

EXEN Coin’in üreticisi Bitexen Teknoloji A.Ş, 12 Kasım günü Adana Demirspor ile bir anlaşma imzaladığını bugün duyurdu. İmzalanan sponsorluk anlaşmasına göre; sponsorluk 5+5 sezon boyunca devam edecek.

Adana Demirspor’a Teknolojik Destekler de Sağlanacak

2018 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Teknokent’te kurulan Bitexen Teknoloji, yerli kripto para piyasasının en geniş coin skalasına sahip ismi olarak göze çarpıyor. Kadrosundaki mühendislerle birlikte FinTek piyasasının da önde gelen isimlerinden biri olan Bitexen Teknoloji’nin, yaptığı yeni forma göğüs sponsorluk anlaşmasının yanı sıra; Adana Demirspor’a teknolojik destek sağlayacağı da aktarılan haberler arasında yer alıyor.

Daha Önce E-Spor Alanında Adını Duyurmuştu

Bitexen Teknoloji A.Ş, TESFED ile anlaşarak adını e-spor camiasında duyurmaya başlamıştı. Bunun ardından gelen Adana Demirspor forma sponsorluğu anlaşması ile birlikte Bitexen Teknoloji A.Ş, adını artık futbol sahalarına da taşıyacak. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’ın açıklamasına göre; “Bitexen Teknoloji A.Ş, Adana Demşrspor’a yalnızca sponsorluk alanında değil, teknolojinin farklı alanlarında da destek olacak ve bu iki isim birlikte güzel projeleri hayata geçirecek.”

“Önemli Projelere İmza Atıyoruz ve Gelişimimizi Artırıyoruz”

Yapılan 5+5 sezonluk forma göğüs sponsorluğu ile Bitexen Teknoloji A.Ş ve Adana Demirspor tarafları, 10 senelik bir işbirliğinin temelini atmış oldu. Bitexen Teknoloji A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, en az 10 sene sürmesi beklenen bu işbirliği ile alakalı olarak; “Konusunda uzman Türk mühendisler tarafından oluşturulan Dijital Varlık Alım Satım Platformumuz Bitexen ve EXEN Coin gibi ürünlerimiz ile sektörümüzde önemli projelere imza atıyoruz ve gelişimimizi gün geçtikçe artırıyoruz. Bugün hayata geçirdiğimiz iş birlikleri arasına futbolumuzun yükselen değeri Adana Demirspor’u eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak başta olma üzere iş birliğimize katkı sunan herkese teşekkür ederiz.” sözlerini dile getirdi.

“Teknolojinin Farklı Alanlarında Güzel Projeleri Hayata Geçireceğiz”

Öte yandan imza töreninde konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak; “Türkiye’de FinTek sektörünün en önemli kurumlarından olan Bitexen Teknoloji’ye destekleri için teşekkür ediyoruz. Bitexen Teknoloji ile sadece sponsorluk alanında değil, teknolojinin farklı alanlarında güzel projeleri hayata geçireceğiz. Bugün imzaladığımız forma göğüs sponsorluğu 5+5 olmak üzere toplamda 10 yıllık bir sürece sahip. Çok yakında taraftarımıza yeni müjdelerimiz olacak.” sözleri ile açıklama yaptı.

Yorum Yap