1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Bitrue: DOGE ve SHIB Teminat Olacak!

Son dönemlerde isimlerinden çokça söz ettiren 2 kripto para projesi, Bitrue borsasında teminat olarak kabul edilecekler. Yatırımcıların alım-satım’da da büyük ilgi gösterdikleri SHIB ve Dogecoin artık borsada teminat olarak kullanılabilecekler.

Bitrue: DOGE ve SHIB Teminat Olacak!

DOGE ve SHIB Coin, Bitcoin borsaları arasında yer alan ve birinci düzey olan Bitrue’de teminat olarak kabul edilecekler. Bu haber DOGE ve SHIB yatırımcılarını son derece sevindirdi. Yatırımcıların alış ve satış işlemlerinde çok tercih ettikleri bu meme tokenlar artık kredi almak amacıyla rehin olarak verilebilecekler. İşlemler ise Bitrue borsası üzerinden yapılabilecek.

Borsadan Açıklama

DOGE ve SHIB’i teminat olarak kabul edeceklerini resmi biçimde açıklayan kripto para borsası,“ Tüm DOGE ve SHIB sahipleri için mutluluk verici bir haberle karşınızdayız. Artık onları BitrueLoan’da teminat olarak rehin verebilecekler. Aynı zamanda köpek akımı kripto paraların değerini üst seviyeye çıkarmak için etkileyici bir %50 LTV’den ödünç alım yapılabilecek.“ ifadelerini kullandı.

Teminat Nasıl İşleyecek?

BTC ve USDT kredileri almak için rehin bırakılabilecek olan DOGE ve SHIB Coin’in bu olumlu gelişme ile ilerleyen dönemde değer kazanabilecekleri açıklanıyor. Diğer yandan Bitrue borsası ile 1000 USDT kredi almak için 2000 SHIB’in rehin bırakılması gerekeceği belirtildi. Özellikle geleneksel finans şirketlerinden veya bankalardan kredi almayanlar, kripto evrende bu kredileri kullanabilecekler.

Köpek Temalı Varlıklara Elon Musk Desteği

DOGE ve SHIB Coin gerçek dünyada işlevleri olmayan meme tokenlar olarak biliniyorlar. Onların en büyük destekçisi ise Elon Musk olarak tanınıyor. Ünlü isim bu tokenlara teşvik veriyor ve onların kullanılması için pek çok girişimde bulunuyor. Bu kripto paralar şimdi ise temelin XRP işlemlerine yatkın olduğu bilinen Bitrue borsasında teminat olarak kullanılabilecekler.

Bitcoin borsası Bitrue daha önce SHIB ve DOGE Coin’e işlem listesinde yer veriyordu. Onlar ile alım-satım ve takas işlemlerine farklı çiftler üzerinden imkan sunuyordu. Ancak kredi verme alanında kullanımları aktif değildi. Artık DOGE ve SHIB sahipleri de teminat ile borç almak amacıyla varlıklarını kullanabilecekler.

Borsa Fayda Sağlayabilir!

Bu meme tokenlar aynı zamanda analistlerin geleceklerini parlak buldukları köpek akımı kripto para birimleri arasında yer alıyorlar. Her ikisi de geçmişte listelenmeleri ardından etkili değer kazanımlarını kayda geçirerek dikkatleri üstlerine çekmişlerdir. Geniş bir topluluk ağına sahip olan köpek temalı meme tokenların, Bitrue işlem sayılarında da artışa yardımcı olabileceği açıklandı. Bu kapsamda borsanın kendi açısından yarar sağlaması bekleniyor.

Yorum Yap