İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Bybit ve Borussia Dortmund Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Bybit ve Borussia Dortmund Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Dünya üzerinde en aktif kullanılan kripto ticaret platformalarından biri olan Bybit ile Alman futbol kulübü Borussia Dortmund ortaklık kurduklarını açıkladı. Borussia Dortmund'un küresel olarak daha da genişlemek amacı ile imzaladığı ortaklık hakkında iki taraf da olumlu açıklamalar da bulundu.

Bybit ve Borussia Dortmund anlaşma

Dünya üzerinde kripto ticaret yapan firmalar ile futbol kulüplerinin anlaşmaları her geçen gün artmaya başladı. Yenilikçi finansal özellikleri olan kripto para firmaları bu anlaşmalar ile daha geniş br kitleye ulaşırken, futbol kulüpleri de küresel çapta marka değerlerini arttırıyor.

Son yıllarda sık görülen anlaşmalar arasında yer alan kripto para firmaları ve futbol kulübü ortaklıklarına bir yenisi daha eklendi. Dünyanın en kalabalık hayran kitlesine sahip olan futbol takımlarından biri olan Borussia Dortmund, bu ortaklık ile teknoloji ile olan bağını arttırırken küresel olarak pazarlanma payını da yükseltmeyi hedefliyor. Popüler kripto para platformlarından biri olan Bybit ise piyasada uzun vadeli kalıcılık sağlayacak.

Ben Zhou: BVB İdeal Ortağımız

Kripto para platformlarından biri olan Bybit’in kurucusu ve aynı zamanda CEO’su olan Ben Zhou Borussia Dortmund ile yaptığı anlaşma ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Anlaşmadan son derece memnun olan Bybit CEO’su Alman futbol takımına olan beğenisini de dile getirdi.

Ben Zhou yaptığı açıklamada genç bir şirket olarak tutkulu taraftar sahibi olan Borussia Dortmund ile ortaklık kurdukları için ne kadar heyecanlı olduğunu anlattı. Bu ortaklık ile futbol kulüplerinin yeni finansal teknolojiye olan ilgilerinin de birkez daha ortaya çıktığını söyleyen Zhou, bu ortaklık sayesinde uzun dönem piyasada kalacaklarını göstermek istediklerini de belirtti.

Borussia Dortmund Genel Müdürü Carsten Cramer Ortaklıktan Duydukları Memnuniyeti Kamuoyu İle Paylaştı

Borussia Dortmund ve Bybit ortaklığı ile ilgili bir açıklamasa Alman futbol takımının genel müdürü Carsten Cramer’dan geldi. Carsten Cramer Bybit ile ortaklık kurmaktan son derece memnun olduklarını belirtti. Dünyanın her geçen gün daha dijital hale geldiğini söyleyen Cramer, yenilikçi bir teknoloji şirketi ile ortaklık kurmanın kulüp için öneminden bahsetti. Asya pazarında daha popüler hale gelme hedefleri olduğunu belirten Cramer, markalarının güçlenmesi için yeni adımlar atacaklarının mesajını da verdi. Uluslarası alanda atılmış önemli bir adım olan bu ortaklık Borussia taraftarı tarafından da sevinçle karşılandı.

Futbol Kulüpleri Kripto Şirket Ortaklıkları Giderek Artıyor

Borussia Dortmund ve Bybit arasında yapılan ortaklık anlaşması ile dünya üzerinde ortak olan futbol kulüpleri ve kripto şirketlerin sayısı bir tane daha arttı.  Daha öncelerden de görülen bu ortaklıklar hem futbol kulüplerinin markalaşmasına katkı sağlıyor hem de kripto firmalarının kalıcılığına destek oluyor. Bugüne kadar birçok İtalyan ve İspanyol futbol kulübü de kripto şirketler ile ortaklık kurmuştu. Kripto firmaların yükselişi ile beraber ortaklıkların da artması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap