1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Dan Schulman Kripto Para Birimlerini Anlattı

Dan Schulman Kripto Para Birimlerini Anlattı

PayPal şirketinin CEO’su Dan Schulman katıldığı programlarda kripto para birimleri ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapmaya devam ediyor. Dan Schulman katıldığı son yayında kripto para dünyasının neden çok önemli olduğunu ve nasıl daha çok yükseleceğini anlattı. Schulman PayPal’ın bu konuda attığı adımlardan da bahsetti.

featured

PayPal şirketinin CEO’su Dan Schulman geçtiğimiz günlerde katıldığı CNN Business yayınında kripto paralar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Schulman kripto para dünyasının giderek büyüyeceğini ve 3 4 yıl sonra çok daha önemli bir hale geleceğini söyledi. Kirpto para dünyasına ilginin arttığından bahseden Schulma kripto paraların yakında nakitin yerine geçeceğini söyledi. Ünlü CEO konuşmasında birçok merkez bankasının da dijital para çalışmalarına başlayacağını iddia etti.

Dan Schulman katıldığı yayında hem kripto paralarla hem de PayPal şirketinin bu konudaki çalışmaları ile ilgili açıklamalar yaptı. Schulman kendisine sorulan soruları da yanıtladığı programda kripto para dünyasının geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

PayPal Kripto Paraların Kullanım Alanını Genişletecek

Dan Sculman CNN Business yayınında PayPal kullanıcılarına da güzel haberler verdi. Schulman PayPal kullanıcılarının 28 milyon farklı satıcıdan kripto para ile alışveriş yapabileceklerini açıkladı. Kripto para kullanımının artacağını söyleyen Dan Schulman PayPal’ın bu konuda çalışmalar yaptığını ve kripto paraların kullanım alanlarının arttırılması için önemli bir rol üstlendiğini de açıkladı.

PayPal CEO’su: Kripto Paralar Sadece Yatırım Aracı Değil

Dan Schulman’ın yayında en dikkat çeken açıklamalarından biri ise kripto paraların sadece yatırım aracı olmadığına yönelik konuşmaları oldu. Schulman kripto paraların yakında nakit paranın yerine geçeceğini ve geleceğin dünyasında ekonominin merkezinde kripto paraların olacağını söyledi. Ethereum ve Bitcoin gibi kripto paraların yakında ana akım olacaklarını da sözlerine ekledi. Kendisine kripto para yatırımcısı olan Schulman kripto paraların sadece yatırım aracı olarak görüldüğünü ancak bu anlayışın değişeceğini söyledi. İlerleyen dönemlerde insanların kripto paraların yatırım aracından daha fazlası olduğunu anlayacaklarını iddia etti.

Schulman konuşmasında PayPal’ın kripto para kullanılabilecek alanlar yaratmasından da bahsederek, bu değerlerin artık gündelik yaşamda kullanılabileceğini söyledi. Kripto para kullanılabilecek yeni alanların açılması ile bu sanal paraların kullanımlarının ve fiyatlarının artacağını düşünen Schulman, PayPal’ın da sunduğu hizmetlerle kripto paranın yükselişine destek olduğunu belirtti.

Ethereum Bitcoin’den Daha Modern Bir Teknolojiye Sahip

Dan Schulman yayında birçok konudan bahsetti. Ünlü CEO, Bitcoin, Ethereum gibi kripto para birimlerinin fiyatlarının artacağını ve daha da değerli hale geleceklerini söyledi. İki kripto para arasında bir karşılaştırma da yapan Schulmaz Ethereum’un Bitcoin’e göre daha modern bir teknolojiye sahip olduğunun da altını çizdi.

Schulman Neden Bitcoin Aldığını Açıkladı

Yayın sırasında Schulman’a neden Bitcoin aldığı soruldu. Kripto para birimleri ile ilgili genel fikirlerini açıklayan Schulman dünyanın dijitale evrildiğine inanan biri olduğunu söyleyerek cevap verdi.

Yorum Yap

Yorum Yap