1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi
  3. Davis’e Göre 2021’de Patlama Yapacak Altcoinler

Davis’e Göre 2021’de Patlama Yapacak Altcoinler

Kripto para piyasalarında kimi zaman hiç öngörülemeyen fiyat hareketlilikleri gerçekleşebiliyor. Bu ani fiyat değişimleri karşısında birçok kripto para yatırımcısı, popüler hale gelen altcoinlere yöneliyor. Özellikle altcoinlerde yaşanan ani yükselmeler, o altcoin için ilerleyen dönemlerde umut vaat edici olarak ele alınıyor. Bu kapsamda kripto para kullanıcıları, kripto para analistlerinden gelen altcoin analizlerini dikkatle inceliyor. Başarılı tahminlerde bulunan analistler sayesinde, olası yükselmelerde büyük kazanç sağlanıyor. Bu altcoin yorumlarından biri de bugün Lark Davis’ten geldi.

featured

Kripto para piyasalarında lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), en popüler coin olarak herkes tarafından hali hazırda takip ediliyor. Fakat bazı işlem dönemlerinde yaşanan ani yükselişler veya uzun vadeli değer artışları, birçok coinin o dönemde yatırımcısına daha çok kazandırmasını sağlıyor. Bunun farkında olan birçok kripto para kullanıcısı da yönünü altcoin yatırımlarına çevirmek istiyor. Bu konuda da kullanıcılar, başarılı analistlerden gelen fiyat ve yükselme yaşayabilecek altcoin tahmin ve yorumlarını değerlendiriyor. Altcoin tahminlerine yönelik son analiz ise bugün Lark Davis’ten geldi. Başarılı analist, 2021 yılında en fazla kazanç sağlayacağını düşündüğü altcoinleri sıraladı. Davis’e göre bu altcoinler önümüzdeki yıl patlama yapacak.

Lark Davis Analiz ve Tavsiyelerini Paylaştı

Lark Davis bugün paylaştığı analizinde, 2021 yılında riskli fakat yine de iyi oranda kar sağlayabilecek birçok altcoini sıraladı. Lark Davis analizinde, kripto para kullanıcılarına bir de tavsiyede bulundu. Davis paylaştığı analizinde riskli altcoinlere yer verirken, kullanıcıların bu altcoinlerin yanına riskten daha uzak altcoinleri ekleyerek portföy oluşturmalarının mantıklı olacağını ifade etti. Her ne kadar risk barındırsa ve başarılı analist bunun farkında olsa da Davis, bu altcoin portföyünden oluşan bir yatırımın 2021 yılında kazandıracağını düşündüğünü ifade etti.

Davis’e Göre BTC ve ETH Kaçış Rampası

Tavsiye ve analizlerini dile getiren Davis konuya ilişkin; “Böyle bir çeşitlilikte dahi ne olursa olsun BTC’ye %20 ve ETH’ye %10 yatırım yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. Bu durum portföydeki riski azaltmaya yardımcı olurken, diğer yandan kripto paraların kalan %70’i ile çok fazla büyümeye izin verecek. Sonrasında, aslında iki orta riskli altcoini getireceğiz. Yani Uniswap’in UNI tokeninde %10 ve AAVE tokeninde %10 ve yine burada da riski azaltmış oluyoruz.” dedi.

Lark Davis’in Portföyde Yer Verdiği Diğer Altcoinler

Lark Davis analizinde ve tavsiyelerindeki portföyde BTC ve ETH’yi her türlü ihtimale karşı kurtarıcı gibi ele alırken, Uniswap ve AAVE’yi orta riskli gurubunda ele aldı. Öte yandan Davis, 5 altcoin daha sıraladı ve bu altcoinleri riskli olarak değerlendirdi. Portföyün %70’lik bölümünü oluşturan bu 5 altcoini Davis, “büyük kazanç sağlayabilir” diyerek ele aldı. Davis’in 2021 için hazırladığı portföydeki altcoinler şöyle:

  • %10 Injective Protocol (INJ)
  • %10 DIA
  • Axie Infinity (AXS)
  • Orion Protocol (ORN)
  • Matic Network (MATIC)
Yorum Yap

Yorum Yap