1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Dev BTC ve Kripto Para Borsası Listesini Açıkladı, Altcoinler Doping Yaşadı!

Dev BTC ve Kripto Para Borsası Listesini Açıkladı, Altcoinler Doping Yaşadı!

Dev BTC ve kripto para borsası Coinbase altcoinleri listeledi, listeleme ardından altcoinler güçlü bir şekilde yükseldi. Hatta öyle ki aralarında yüzde 700 artış gösteren bile var! BTC ve kripto para borsası Coinbase’in listelemesiyle doping etkisi alan ve fırlayan altcoinler şöyle: Civic (CVC), Decentraland (MANA) ve ditrict0x (DNT).

Dev BTC ve Kripto Para Borsası Listesini Açıkladı, Altcoinler Doping Yaşadı!

Kripto para borsası takipçileri, küçük ve büyük ölçekli kripto para yatırımcılarının çok yakından bildiği BTC ve kripto para borsası devi olan Coinbase, altcoinlerde yaptığı listelemeyi duyurunca piyasada sıcak gelişmeler yaşandı. Coinbase’in açıkladığı altcoinler, doping etkisiyle yükselişe geçti. Hatta öyle ki; altcoinler arasında %697’nin üzerinde yükselişe geçen de var!

District0x (DNT)’den %697’lik Dev Geri Dönüş!

Districk0x (DNT) adlı altcoin, büyük bir geri dönüş yaşıyor. Dev BTC ve kripto para borsası Coinbase’den sürpriz bir destek alarak muhteşem bir yükselişe imza atan altcoin, yüzde 697’lik inanılmaz bir performans sergiliyor. Coinbase yaptığı açıklamada; “Geliştiricilerin merkezi olmayan pazar yerleri ve semt adı verilen topluluklar oluşturmasına imkan tanıyan bir platform olan District0x”i listelediğini duyurdu. Projenin yerel varlığı DNT, yatırımcıların district0x ağını oluşturmaya katılımını kolaylaştıran  ve bir yönetim tokeni olarak hizmet veren bir ERC-20 varlığıdır. Coinbase’in DNT’ye destek eklediğini duyurduktan sonra, CoinGecko’ya göre kripto para birimi 5 Kasım’da 0,0094 dolardan %697’nin üzerinde bir artışla 10 Kasım’da 0,075 dolara yükseldi. Bu rakamlar, kripto parada 30 günün en yüksek seviyesine işaret ediyor.

Coinbase Listelemesi Adeta Doping Etkisi Yarattı!

BTC ve kripto para borsası devi olan Coinbase, kısa bir zaman önce Coinbase resmi sitesinde ve Coinbase Android ve iOS uygulamalarında listelediği altcoinleri; Civic (CVC), Decentraland (MANA) ve District0x (DNT) olarak açıkladı. Listeleme sonrası en büyük artışı %697 gibi muhteşem bir oranlar District0x (DNT) yakalayan yanında Civic (CVC) de harika bir artışa imza attı. Listeleme sonrası CVC değeri de %495 artış gösterdi.

Aldığı Doping İle Civic (CVC) %495’in Üzerine Yükseldi!

Civic (CVC), kullanıcıların dijital kimliklerini gizli tutmalarına yardımcı olmak için dağıtık defter teknolojisinden yararlanan Ethereum (EHT) tabanlı bir tokendir.

Coinbase listelemesi sonrası CVC, 5 Kasım’da 0,052 dolar gibi düşük bir seviyeden 10 Kasım’da, 30 günün en yüksek artışını göstererek 0,15 dolar seviyesine çıktı. Bu da %495’lik bir artış anlamına geliyor.

Decentraland (MANA) da Doping Etkisiyle Fırladı!

Popüler altcoin Decentraland (MANA) da Coinbase’de listelendikten sonra büyük bir yükselişe şahit oluyor. Proje, merkezi olmayan sanal gerçeklik dünyasına güç veren bir ERC-20 tokenine sahip durumda. Oyuncular, merkezi olmayan dünyada sanal araziler, eşyalar ve diğer varlıklar gibi öğeleri satın almak ve satmak için MANA’yı kullanabilir. Coinbase listelemesinin ardından MANA, 5 Kasım’da 0,06 dolardan 10 Kasım’da 0,10 dolara kadar çıktı. Bu rakamlar, kripto parada %66’ın üzerinde bir artışı temsil ediyor.

Yorum Yap

Yorum Yap