1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Elinde Ripple Tutan Yatırımcılar Müjde: Airdrop Sonrası Elinizdeki Her XRP İçin Coin Verilecek!

Elinde Ripple Tutan Yatırımcılar Müjde: Airdrop Sonrası Elinizdeki Her XRP İçin Coin Verilecek!

XRP yatırımcılarına müjdeli haber Flara Network ekibinden geldi! Ekip tarafından alınacak Airdrop ekran görüntüsü zamanında Ripple bulunan cüzdanlara 1:1 oranında Spark Token dağıtılacak. Henüz Airdrop ile ilgili kripto para borsalarınca yapılmış bir açıklama bulunmazken, Airdrop’tan faydalanabilmesi adına XRP yatırımcılarına bekledikleri açıklama eToroX’den geldi! Spark Token Airdrop tarihi ise 12 Aralık olarak açıklanmış durumda.

featured

Elinde XRP tutan yatırımcılara Airdrop müjdesi verildi! Flara Network tokeni Spart Token, elinde Ripple tutan yatırımcılara dağıtılacak. Dağıtım oranı ise 1:1 olarak açıklanırken, her XRP için 1 adet Spark Token sahibi olunacak! Airdrop tarihi için şimdiden geri sayıma başlayan XRP yatırımcıları önünde ise henüz kripto para borsalarından beklenen destek engeli bulunuyor.

Ekran Görüntüsü Zamanında XRP Bulundurmak Yeterli!

Flame Network Airdrop sonrasında elinde XRP bulunan her yatırımcıya 1:1 oranında Spark Token dağıtılacağını açıklarken, tek şartın Airdrop ekran görüntüsü zamanında elde Ripple bulunması olarak belirtti. Ekip tarafından ekran görüntüsünün alınacağı tarih ise 12 Aralık olarak açıklanmıştı. Açıklanan tarihe kadar ise XRP yatırımcılarının bazı detayları çözmesi gerekiyor!

Spark Token Destekleyecek Borsalar Henüz Açıklanmadı

XRP kullanıcıları için verilen müjdeli habere karşın, henüz kripto para borsalarından Spark Token desteği ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Airdrop ile ilgili borsalarda yapılmış destekleme veya desteklememe kararı henüz bulunmuyor. Açıklama hak edilen Spark Token ile ilgili işlem yapma özgürlüğünün yanında airdrop hakkını kullanmak için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğinin açığa kavuşması için de önem arz ediyor.

eToroX: “Spark Token Dağıtımından Yararlanılabilecek”

Öte yandan 1 Kasım tarihinde airdrop ile ilgili bir açıklamada bulunan eToroX, kullanıcıların Spark Token dağıtımından yararlanabileceklerini ifade etti. eToroX açıklamasında, “Flara Networks ekibinden harika haberler! Flare blok zincirinin yerel simgesi olan Spark’ın yaklaşan dağıtımı. Platformumuzda XRP kullanıcılarına sahip olmaktan duyur duyuyor ve Ripple ekosisteminin sürekli gelişimini desteklemek istiyoruz.” ifadeleri kullanıldı. Bu süreçte eToroX kanadından gelen açıklama ise XRP yatırımcıları tarafından airdrop desteğinin verileceği şeklinde yorumlanmasına yol açtı.

Elinde XRP Tutanları Neler Bekliyor?

Ripple kullanıcıları kripto para borsalarından gelecek açıklamalara odaklanırken, Spark Token dağıtımında nasıl bir yol izlemesi gerektiği ise yanıtlanması gereken başka bir soru olarak önem kazanıyor. Borsa desteği bulunmadığı göz önüne alındığında kişisel cüzdan üzerinden airdrop elde edilebilmesi için XRP’lerin bireysel cüzdanlara çekilebileceği kaydediliyor.

Öte yandan beklenen kripto para borsası desteği açıklanması halinde ise airdrop’tan faydalanmak isteyen XRP yatırımcıları, Ripple’larını Ledger benzeri kişisel cüzdanlara çekmeliler. XRP yatırımcıları 12 Aralık tarihine kadar kripto para borsaları ile birlikte Flare Network kanalından gelecek açıklamalar takip ederek airdrop sürecinde yapmaları gerekenler ile ilgili son gelişmeleri takip edebilirler.

Yorum Yap