1. Ana Sayfa
  2. Biyografiler
  3. Faruk Fatih Özer

Faruk Fatih Özer

Faruk Fatih Özer’in bakış açısı, kripto para borsasında başarıya ulaşmak için izlediği yol, Thodex’in kullanıcılarına sunduğu yenilikler gibi birçok konuda merak edilenler bulunmaktadır. Peki Faruk Fatih Özer Thodex ve kripto para borsaları ile ilgili merak edilenlere nasıl açıklamalar yapmıştır? EkoSayfa daha detaylı bilgi edinebilmeniz için bu dosyayı hazırladı.

Faruk Fatih Özer

Faruk Fatih Özer kimdir? Faruk Fatih Özer’in geçmişine bakıldığında; çalışma hayatına 2007 yılında başladığı görülmektedir. 2008 yılı ile beraber CEO olarak çalışma hayatına devam etmiştir ve Koineks şirketi ile kripto para borsasında adını oldukça geniş bir kitleye duyurmayı başarmıştır. 2017 yılının eylül ayı ile beraber Thodex’i kurmuştur ve Koineks’in mevcut kullanıcıları Thodex’e taşınmıştır. Kripto paralar ve kripto para borsası ile oldukça ilgili olan Faruk Fatih Özer; globalleşen Thodex markasını her geçen gün daha da ileriye taşımayı amaçlamaktadır. Özellikle 2020 yılında pandemi süreci ile beraber birçok sektör zarar görürken bu durumun kripto para borsalarını daha ön plana çıkardığını ve bu sebeple insanların alışkanlıklarını daha iyi gözlemleme şanslarının olduğunu belirtmektedir. Thodex’in kurucusu ve CEO’su olan Faruk Fatih Özer; gözlemler ve deneyimler doğrultusunda kullanıcı dostu yenilikler ile başarı hikayesini devam ettirebileceğine inanmaktadır.

Faruk Fatih Özer’in Başarı Hikayesi Nedir?

Faruk Fatih Özer’in başarı öyküsü ilk olarak 2017 yılında Koineks ile başlamıştır. Faruk Fatih Özer’in kendi ağzından anlattığı hikayeye göre blockchain teknolojisi ve sınırlarını ortadan kaldıran bir kripto para gücünün birleşmesi ile beraber Koineks oluşmuştur. Kurulduğu tarihte 5 farklı kripto paranın bir borsadan alınıp satılması mümkün olmadığı için yerli kripto para borsaları içerisinde bu konuda bir ilk olmuştur. Türkiye’nin en iyi kripto para borsaları içerisinde yer almış ve kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Türkiye’nin ilk Bitcoin ATM’sini kurarak da sektörde oldukça önemli bir gelişmeye yol açmışlardır. Piyasada 18’inci sıraya kadar çıkmışlardır. Koineks’in bu başarıları elde etmesini sağlayan Faruk Fatih Özer, sonrasında Thodex devrini başlatmıştır.

Faruk Fatih Özer globalleşme sürecini oldukça profesyonel bir şekilde yönetmektedir. ABD’den FinCen MSB lisansı alınmıştır. Üyelerin daha da büyüyebilmesi için kullanıcı odaklı yenilikler yapılmaktadır. Bu süreçte Koineks’te yapılanlardan ilham alınmakta ve yapılamayanların da neden yapılamadığına odaklanılarak Thodex’i daha başarılı hale getirmek hedeflenmektedir. Faruh Fatih Özer ve ekibi; her kullanıcının davet ettiği yeni kullanıcılar üzerinden kazanabilecekleri bir sistem uygulayarak Thodex ile de kullanıcı dostu olduğunu göstermiştir. Thodex’in web sitesi, mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar için kullanımı daha kolaydır. Kredi kartı ile alım yapabilme imkanı tanıyan ve 7/24 canlı destek hizmeti veren Thodex ile markanın yurt dışında temsil edilmeye başlanacağı bir başarı hikayesi bulunmaktadır.

Faruk Fatih Özer ve Thodex’in Hizmet Planları

Thodex’in hizmet vereceği ülkeler arasında ilk sırada ABD düşünülmektedir. Faruk Fatih Özer’in diğer hizmet vermeyi tercih ettiği yerler ise; Singapur, Japonya ve Kore gibi ülkeler olmaktadır. Kripto para sektöründe büyük bir hacme sahip olan ülkelere açılmayı tercih etmektedirler. Ayrıca hem yeniliğe açık olup hem de kripto paralara ilgi duyan Kanada da Thodex’in hizmet verdiği ülkeler arasında sayılmaktadır.

Faruk Fatih Özer; hizmet verdikleri ve vermeyi planladıkları ülkelerin her birine eşit şartlar altında hizmet verdiklerini açıklamaktadır. En iyi hizmeti verebilmek için hiçbir kullanıcıya ek ayrıcalıklar sunulmamaktadır. Ayrıca müşteri destek ekibinin de 7/24 hizmet vermesi sağlanmaktadır. Pazar payları ile doğru orantılı bir sonuç almayı beklemektedirler.

Faruk Fatih Özer, farklı ülkelerde hizmet vermeye devam ederken mevcut kullanıcılarını da atlamadıklarını belirtmiştir. Yine aynı standartlarda Türk kullanıcılara hizmet vermeye devam edilmektedir. Ancak bu süreçte bilgilerin korunması, yeni siteye problemsiz bir şekilde bilgilerin taşınması, bakiye ve giriş bilgilerinin güvenli bir şekilde aktarımının saylanması gibi birçok konuya önem verdiklerinin özellikle altını çizmiştir. Mevcut kullanıcıların Thodex’in kullanılmaya başlanması ile beraber yine aynı güveni hissetmesine önem verilmektedir.

Thodex’in Affiliate Programını Faruk Fatih Özer Nasıl Açıklamaktadır?

Thodex’in ortaklık programı; satış ortaklığı mantığında bir programdır. Faruk Fatih Özer bu programı; üyelerin heyecanlanacaklarını düşündükleri bir yenilik olarak duyurmuştur. Kullanıcı odaklı ve diğer alternatiflerinden ayıran bir özelliktir. Thodex kullanıcılarına özel hazırlanmış kodlar bulunmaktadır ve bu kodlar ile kullanıcıların tanıdıklarını Thodex’e davet edebilmeleri mümkündür. Kullanıcıların kendi kodlarını kullanarak Thodex’e katılan her tanıdıklarının yaptıkları her işlem üzerinden komisyon alabilmeleri mümkün olmaktadır.

Faruk Fatih Özer Thodex’in Geleceği Hakkında Ne Düşünmektedir?

Thodex’in ilerleyen zamanlardaki durumu konusunda Faruk Fatih Özer’in yorumuna bakıldığında; kripto para kullanmaya cesaret edememiş olanların da kripto para kullanmaya başlayacakları şekilde kullanıcı sayısı artacak bir platform olacağını söylemektedir. Kripto paraların oldukça revaçta olduğu 2017 senesinde sektöre girildiği için kullanıcılarını çok daha iyi tanıdıklarından bahsetmektedir. Hem Türkiye’de hem de dünyada güvenli ve kullanıcı dostu olduğunun kanıtlanması ile beraber de kısa süre içerisinde başarılarını ilan edebilmişlerdir. Türk kullanıcılar oldukça aktif şekilde kripto para kullanmaktadırlar ve kripto para borsasındaki yeniliklere de ılımlı yaklaşmaktadırlar. Bu sebeple Faruk Fatih Özer, yapılan yenilikler ile alım satım işlemlerinin daha fazla artacağını düşünmektedir.

Faruk Fatih Özer’in Thodex İle Gelen Yenilikler İle Alakalı Yorumu Nedir?

Thodex’e getirilen yeniliklere bakıldığında; Faruk Fatih Özer, bu yeniliklerin kullanıcı odaklı olduğunu söylemektedir. Thodex’in tasarlanmasında ilk günden beri kullanıcı odaklı bir düşünce şeklini benimsediklerini belirtmiştir. Arayüz tasarımını yaparken kendilerini kullanıcı olarak düşünerek en ideal ve kullanışlı halini belirlediklerini de açıklamasına eklemiştir. Ayrıca Thodex için doğru yolu bulurken Koineks ile edindikleri tecrübelerden de faydalanmışlardır. Isı haritalarının analiz edilerek bütün ayrıntıların incelenmesi, bilgisayardan bağımsız olarak da işlem yapılabilmesini mümkün hale getirmek için mobil uygulamanın yapılması ve pratik işlem yapmak oldukça önemli olduğu için kredi kartı ile işlem yapılabilmesinin mümkün olması gibi özellikler eklenmiştir. Hayata geçirilen Affiliate Programı ise; Faruk Fatih Özer’in lansman sürecinde de en fazla dile getirdiği özelliklerden biridir.

Faruk Fatih Özer’in Bitcoin İle İlgili Görüşü Nedir?

Faruk Fatih Özer’in Bitcoin’e yaklaşımına bakıldığında; sektördeki gelişmeler ve yenilikler ile beraber artık sektörün Bitcoin özelinden çıktığını söylemektedir. Yatırımcıların altcoinlere yönelmeye başladığını belirten Faruk Fatih Özer; Ethereum, TRON, Monero, Litceoin ve Dogecoin gibi altcoin piyasasının hareketlendiğini de eklemektedir. Günümüzde insanlar artık çok daha bilinçli oldukları ve 2017 yılında Bitcoin’deki yükseliş ile beraber Bircoin çok daha geniş kitlelere ulaştığı için Bitcoin’in varlığını sürdürmeye devam edeceğini düşünmektedir.

Thodex’in Kripto Para Çeşitlerinde Artış Olması Planlanıyor Mu?

Faruk Fatih Özer’in kripto para çeşidi artışına yorumu; net bir sayı verilemese de yıl içerisinde sayıda artışa gidileceği yönündedir. 5 farklı kripto para ile işlem yapılabilmesini mümkün kılarak hizmet vermeye başladıkları için kripto paraları çeşitlendirmeye önem vermektedirler. Faruk Fatih Özer’in açıklamaları doğrultusunda; kripto para çeşitlerinin 18’e kadar çıktığı bilinmektedir. Sosyal medya yorumları, global pazarda yatırımcıların eğilimleri gibi birçok farklı faktörü değerlendirerek bünyelerine katacakları kripto paraları belirlemektedirler.

Yorum Yap

Yorum Yap