1. Anasayfa
 2. Nedir?

FC Barcelona Fan Token (BAR)

FC Barcelona Fan Token (BAR) nedir, özellikleri nelerdir? FC Barcelona Fan Token (BAR) yatırımı yapmak mantıklı mı, nasıl alınır? Ayrıntılı bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

FC Barcelona Fan Token (BAR)

FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin, alımı detaylandırılırken, FC Barcelona kulübüne ait olan ve yönetime katılmaya imkan sağlayan altcoin’in BAR Coin olduğu, Chiliz gibi kripto para borsalarından hesap açılışı yapılıp, “kripto para alım“ sekmesinden verilen satın alma emri ile elde edildiği aktarılır.

FC Barcelona Fan Token almak için Chiliz, Paribu gibi kripto para borsalarından tercih edilene erişim sağlanıp, platform ana sayfası üzerinden “yeni kayıt ol“ sekmesine tıklanmalıdır. Ardından ekrana gelen tabloya talep edilen kimlik ve e-posta bilgileri girilip, Tablo altından “kaydet“ kutucuğuna tıklanır. Yeni sayfadan “hesaba para yatır“ sekmesine tıklanır. Açılan tablodan hesaba yatırılacak para birimi ve tutarı seçilir. Ardından tablo boşluklarına kredi kartı veya banka hesabı numara bilgileri girilerek, para transfer edilir. Son sayfadan “kripto para al“ sekmesine tıklanıp, gelen tablodan BAR kripto para birimi, miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Alım tamamlanır.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Özellikleri Neler?

FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin nitelikleri şunlardır:

 • Kripto para borsasında alım-satım işleminde kullanılır.
 • Masaüstü, donanım, sanal kripto para cüzdanlarında saklanabilir.
 • FC Barcelona Fan Token kripto para cüzdanları arasından transfer edilir.
 • FC Barcelona formalarını ve ürünlerini satın almak için ödeme aracı olarak kullanılabilir.
 • Socios isimli platforma üye olan FC Barcelona taraftarlarının yönetimde karar verme hakkına sahip olmalarını sağlar. Bu platformda BAR Coin ödemesi ile oy verilerek takımın forma tasarımlarının nasıl olacağına, soyunma odası dizaynlarını daha ek çok şeye karar verilir.
 • BAR Coin sadece 2 kripto para borsasının işlem listesinde yer alır.
 • Erişilirlik düzeyi düşüktür.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Avantajları Neler?

FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin fırsatları şöyledir:

 • Socias platforma üye olan FC Barcelona taraftarları platform içindeki oyunları oynayıp, görevleri tamamlayarak BAR Coin kazanırlar. Risksiz coin kazancı elde etme avantajı sunar.
 • BAR Coin kripto para cüzdanları arası transferde sınır ötesine gönderilebilir.
 • BAR Coin cüzdanlar arası transferi 7/24 şekilde, düşük masraf ile yapılır.
 • Donanım ve masaüstü cüzdanlarda saklanabilme özelliği sayesinde kripto para borsasında meydana gelebilecek saldırılardan korunur.
 • Kripto para cüzdanında yüksek miktarda BAR Coin olan FC Baecelona taraftarları VİP taraftar gurubuna dahil olurlar. Bir çok aktiviteden ilk olarak yararlanırlar.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Coin Nereden Alınır?

FC Barcelona Fan Token alınan yerler, Paribu ve Chiliz kripto para borsası platformlarıdır. Bu iki platform harici kripto para borsalarının listelerinde FC Barcelona Fan Token bulunmaz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Yazilariniz muhteşem ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir