1. Ana Sayfa
  2. Döviz
  3. Fibabanka Döviz İşlemleri İçin Hizmetlerini Genişletiyor

Fibabanka Döviz İşlemleri İçin Hizmetlerini Genişletiyor

Fibabanka her geçen gün genişlettiği dijital bankacılık işlemlerine bir yenisini daha ekledi. FibaFX hizmetini başlatan Fibabanka müşterilerin dijital yollardan döviz ve kıymetli maden işlemlerini hızlıca yapabilmesini amaçlıyor. Döviz alım satım işlemlerinde büyük avantaj sağlayacak bu yeni uygulamanın özellikleri ise merak ediliyor.

Fibabanka Döviz İşlemleri İçin Hizmetlerini Genişletiyor

Müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm alanlarda hizmet vermeye çalışan Fibabanka yeni uygulamalar ile hizmet alanlarını genişletmeye devam ediyor. Hızlı ve kolay bankacılık deneyimini geliştirmeye çalışan Fibabanka sunduğu yeni hizmet ve uygulamalarla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyor. Dijital bankacılık işlem ve çözümlerini sürekli arttıran Fibabanka, son dönemlerde herkesin ihtiyaç duyduğu döviz alım satım işlemlerinde de müşterilerine yenilikler sunmaya başladı.

Fibabanka geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni uygulaması FibaFX ile müşterilerin kıymetli maden ve döviz işlemlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Hızlı ve kolay bankacılık politikasını izleyen banka döviz alım ve satımlarını kolaylaştırmak için yeni adımlar atıyor.

Fibabanka Dijital Bankacılık Kanallarının Kapsamını Arttırdı

Türkiye’de son dönemlerin en çok konuşulan bankalarından biri olan Fibabanka mobil ve internet bankacılığı alanlarında çok hızlı gelişmeler kaydediyor. Covid-19 salgının da etkisi ile insanların değişen ekonomik alışkanlıklarına cevap vermeyi hedefleyen banka, birçok işlemde olduğu gibi döviz işlemlerinde de dijital yolların kullanılabilmesi için dijital bankacılık kanallarını genişletmeye devam ediyor.

FibaFX İle Döviz İşlemleri Çok Avantajlı

Fibabanka’nın müşterilerinin döviz ve kıymetli maden işlemlerini kolaylaştırmak için başlattığı yeni uygulaması FibaFX büyük ilgi görmeye devam ediyor. Birçok avantajı bünyesinde barındıran FibaFX, dijital yollar üzerinden döviz yatırımı yapmayı çok kolay seçeneklerle mümkün hake getiriyor. Döviz alım ve satımı yapan vatandaşlar ise özellikle son dönemlerde bu işlemlerini dijital ortamlara taşımak istiyor. Buna fırsat sunan Fibabanka’nın FibaFX uygulamasının ayrıntıları ve avantajları da merak ediliyor.

FibaFX uygulamasını kullanacak vatandaşlar hafta sonları dışında 24 saat işlem gerçekleştirebiliyorlar. 24 saat boyunca piyasanın anlık takibi bu uygulama ile mümkün hale geliyor. Müşteriler bekledikleri kur ve tutarlar için uygulama üzerinden hatırlatma oluşturabiliyor, böylece sürekli kontrol etmeden kendi istedikleri döviz oranlarını yakalama şansı bulabiliyorlar. FibaFX uygulamasında tıpkı kripto para borsalarında olduğu gibi emir bırakma işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Böylece otomatik alım ve satım işlemleri de mümkün oluyor. Fibabanka’nın bu yeni uygulaması ile döviz alım ve satım işlemi yapan vaatndaşlar kendilerini hiç yormadan saniyeler içinde istedikleri işlemleri gerçekleştirme fırsatına sahip olabiliyorlar.

Sezin Erken: Dijital Tabanlı Hizmetler Sunmaya Devam Edeceğiz

Fibabanka’nın yeni uygulaması FibaFX, döviz yatırımı yapan vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Fibabanka Bireysel Bankacılık ve Kaynak Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Sezin Erken de yeni uygulamanın vatandaşların işlemlerini kolaylaştırmak ve rahatlatmak amacı ile geliştirildiğini açıkladı. Dijital tabanlı hizmetler vermeye devam edeceklerini de açıkladı.

Yorum Yap

Yorum Yap