1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

Flow Coin Nedir?

Flow Coin yatırımcılar tarafından araştırılıyor. Flow Coin nedir, nasıl alınır, özellikleri nelerdir? Coin hakkında ayrıntıları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Flow Coin Nedir?

Flow coin, günümüz piyasa değerine göre 86 kripto para birimi olarak sıralanır. Son ulaştığı değer 21,96 dolar olan Flow coin şu an 19,86 dolar değerindedir. Flow fiyatı son bir günde %6,14 oranla düşüş göstermiştir.

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin almanın en basit yolu kripto para alım satım noktalarıdır. Günümüzde bulunan sanal borsaların çoğunda KYC kimlik doğrulaması bulunur. Kullanıcılar kripto para sitelerine giriş yaparken kimlik bilgilerini doğru bir şekilde doldurması gerekir. Kimlik bilgileri girilmezse site kullanıma açılmaz ve dolayası ile Bitcoin alım işlemi gerçekleşmez.

Bitcoin Nasıl Üretilir?

Bitcoin üretme işlemi madencilik olarak tanımlanır. Üreten kişilere ise madenci ismi verilir. Güçlü işlemcilere sahip bilgisayarı olan neredeyse herkes coin üretme işlemi yapar. Bitcoin ağında en hızlı şekilde coin üretimi yapan yatırımcı yani madenciye ödül verilir.

TRON Ağı Nasıl Güvende Tutulur?

TRON ağı güvenliği için, delege kanıtı olarak bilinen bir fikir birliği mekanizması kullanır. TRON(TRX) sahipleri, Tron Power’ı elde etmek amacıyla kripto para birimlerini dondurabilme hakkına sahiptir. Bu dondurma işlemi de blok üreticisi olarak hizmet veren “süper temsilciler” adı altında oy verebilecekleri anlamına gelmiş olur. Flow Coin de bu işleyiş mantığına benzer.

Blok üreticileri, işlemleri doğrulama karşılığında TRX ödülleri alırlar ve bu ödüller daha sonra kendilerine oy veren kişiler arasında dağıtılabilir. TRON’a göre bu yaklaşım, blok zincirinin daha yüksek iş hacmi elde etmesine yardımcı olur.

TRON’un Tercih Edilme Sebebi Nedir?

TRON’un tercih edilmesi, kendisini içerik oluşturucuların izleyicileriyle doğrudan bağlantı kurabilecekleri bir ortam olarak konumlandırmasına dayanır. Merkezi platformları ortadan kaldırarak ister akış hizmetleri isterse müzik siteleri gibi yaratıcıların aracılara karşı fazla komisyon kaybetmeyeceği ümit edilir. Bu da içeriği tüketiciler için daha ucuz hale getirmeye olanak tanır. Eğlence sektörünün giderek dijitalleştiği göz önüne alındığında da TRON bu sektöre Blockchain teknolojisini uygulamada bir başlangıç yapabilir.

Şirket ayrıca Ripple Labs gibi büyük şirketlerden seçilmiş, dünya çapında yetenekli ve deneyimli bir geliştirici ekibine sahip olduğunu söyler. Diğer bazı blockchain projeleri geliştirme planları konusunda şeffaf olabilirken, TRON önümüzdeki yıllara yönelik niyetlerini gösteren bir yol haritası sunarak bir fark noktası oluşturmayı hedefler.

Flow Coin Nereden Satın Alınabilir?

Flow coin alınacak yerler Poloniex, Bancor, KuCoin, Binance, Bitfinex, Coinbene ve diğerleri dahil olmak üzere sanal borsalardır. Yatırımcı Flow coin alımı için istediği sanal borsayı tercih etme hakkına sahiptir.

Yorum Yap