1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Graysale’nin Kripto Paraları 10 Milyar Dolara Ulaşmak Üzere

Graysale’nin Kripto Paraları 10 Milyar Dolara Ulaşmak Üzere

Bitcoin destekçisi Graysale şirketi Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile şirketin kripto para yatırımlarını açıkladı. Birçok farklı kripto para birimine yatırım yapan Graysale şirketi her fırsatta insanları kripto para yatırımına davet ediyor. Şirketin yaptığı paylaşım ile 10 milyar dolar hedefine ulaşmasına çok az kaldığı açıklandı.

Graysale’nin Kripto Paraları 10 Milyar Dolara Ulaşmak Üzere

Kripto para piyasasının büyük yatırımcıları arasında olan Graysale şirketi geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden şirketin kripto para yatırımlarını açıkladı. 9.8 milyar dolar yatırımı olduğu görülen şirketin paylaştığı yatırım tablosu büyük ilgi gördü. Bilindiği gibi şirketin yetkili isimler her fırsatta Bitcoin’den elde ettikleri kazancı açıklayarak, diğer şirketleri ve bireysel yatırımcıları kripto para yatırımına çağırıyor.

Graysale şirketinin Twitter’da paylaştığı Bitcoin, Bitcoin Cash ve diğer kripto para birimlerine yapılan yatırımları gösterdiği tablo, yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Birçok altcoinde de yatırımı olan şirketin toplamda 9.8 milyar dolar kripto parası bulunuyor. Şirketin Twitter hesabından yapılan paylaşıma Graysale CEO’su bireysel hesabı üzerinden yorum yaptı. Graysale CEO’su Barry Silbert gönderiye “Son 200 milyar dolar” yorumunu getirdi. Birçok kripto para birimine yatırım yapan şirketin 10 milyon dolar hedefine ulaşması bekleniyor.

Şirket Birçok Kripto Para Birimine Yatırım Yapıyor

Yatırım dünyasında attığı önemli adımları ile her dönem gündeme gelen şirketin Twitter paylaşımında yatırım yaptığı tüm kripto para birimleri ve oranları gösterildi. İlk sırada Bitcoin ve Bitcoin Cash’in yer aldığı yatırım tablosunda çok sayıda altcoin de yer alıyor.

Graysela şirketinin Bitcoin ve Bitcoin Cash dışında yatırım yaptığı altcoinler arasında Ethereum, Ethereum Classic, Horizen, Litecoin, XPR ve Zcash bulunuyor. Çok sayıda altcoine de yatırım yapan şirketin diğer yatırımcılara da güvenlik sağlayan farklı bir fonu bulunuyor. Graysale Digital Large Cap Fund isimli fonda ise Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, XPR gibi kripto para birimleri bulunuyor.

Birgün İçinde 10 Milyar Dolara Ulaşabilir Mi?

Twitter üzeinden açıkladığı tabloda en çok Bitcoin ve Bitcoin Cash’e yatırım yaptığı görülen Graysale şirketinin 200 milyar dolar daha yatırım yapması halinde 10 milyon dolar hedefine ulaşacağı konuşuluyor. Şirketin bu yatırımı ne zaman yapacağı ise merak konusu oldu.

Graysale şirketinin gerekli olan 200 milyar dolar yatırımını 1 gün içinde tamamlayabileceği gibi iddialar da gündeme geliyor. Yatırım konusunda gözde şirketlerden biri olan Grasale’in 200 milyar dolarlık yatırımı tek günde yapabileceği ve 10 milyona ulaşabileceği konuşuluyor.

Graysale Bitcoin’den Ne Kadar Kazanç Elde Etti?

Graysale şirketinin Bitcoin’in büyük destekçilerinden olduğu da biliniyor. Şirketin önemli isimlerinden Michael Sonnenshine da 13 kasımda Twitter hesabından konu ile ilgili açıklama yapmıştı. Graysale’in bugüne kadar 115 milyon dolar kazanç elde ettiği Bitcoin’i öven Sonnenshine diğer yatırımcılara da önermişti.

Yorum Yap

Yorum Yap