1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi
  3. Güçlü Adımlar XRP’de Meyvesini Vermeye Devam Ediyor

Güçlü Adımlar XRP’de Meyvesini Vermeye Devam Ediyor

Ripple (XRP) için atılan güçlü adımlar meyvesini vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde büyük şirketlerin XRP yatırımlarını açıklamasının ardından, XRP için gelen airdrop müjdesi ile birlikte altcoin yükseliş trendindeki ivmesini artırmıştı. Bu ivmelenme, hız kesmeden yukarı yönlü hareketini sürdürüyor. 12 Aralık’ta SPARK airdrop’una 2 haftadan az bir süre kala altcoin, hiçbir yavaşlama emaresi göstermeden güçlü yükselişine devam ediyor.

featured

Geçtiğimiz günlerde Ripple (XRP), güçlü bir sıçrayışla yükselişini başlatmıştı. XRP sıkışıp kaldığı işlem aralığından çıktığında, ilk olarak kripto para piyasası kullanıcılarının aklına da airdrop ihtimali gelmişti. XRP kullanıcıları, bu ihtimalin gerçekleşmesiyle birlikte fazlasıyla heyecanlandı. 12 Aralık tarihinde SPARK airdop’u başlayacak olan XRP için ilk olarak bu duyuruyu Binance yapmıştı. Henüz XRP airdrop’u başlamamış olsa da bu adımlar Ripple (XRP) için iyi bir reklam ve tanıtım sağlamış gibi görünüyor. Zira XRP, kritik ve merakla beklenen tarihe doğru giderken, geçtiğimiz günlerde girdiği yükseliş trendini sürdürmeye devam ediyor.

XRP Kendi Rekorunu Tazeleyebilir

İşlem hacmi genişleyen XRP, yatırımcılarını daha da sevindirecek gibi görünüyor. Popüler ve başarılı analistler, teknik olarak XRP’nin çizdiği görüntünün olumlu olduğunu dile getiriyor. Ripple (XRP) her ne kadar ilk zamanlarındaki seviyelerine epey uzak dursa da bu durumun tekrarlamaması için bir sebep henüz görünmüyor ve XRP, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) gibi, kendi rekorunu tazeleyebilir.

Ripple İçin İşler Yolunda Devam Ediyor

Ripple (XRP), sıkışıp kaldığı çift taraflı işlem aralığından çıktığından bu yana, hiçbir yavaşlama veya duraksama emaresi göstermeden güçlü bir yükseliş trendi sürdürüyor. Popüler ve başarılı analistler, şimdi Ripple’ın (XRP) teknik görüntüsünün olumlu olduğunu ifade ediyor. Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) sonraki en büyük işlem hacmine sahip olan üçüncü büyük kripto para birimi XRP, şu sıralar fiyat hareketini uzun zamandır engelleyen bir direnç bölgesine ulaştırma adımları atıyor. XRP’nin yükselişini Bitcoin’in eğilimi de güçlendirebilir. BTC dün, birçok borsada tüm zamanların en yüksek seviyesini aşarak 19 bin 860 dolara yükseldi.

Analiste Göre XRP Bitcoin ve Diğer Altcoinleri Geride Bırakabilir

Bitcoin’in (BTC) bu yükselişinden sonra, lider kripto para birimi konsolidasyon aşamasına girdi. Bu konsolidasyon aşamasının ise ne kadar süreceği ve ilerleyen dönemlerde devam edip etmeyeceği de belirsizliğini koruyor. Fakat 19 bin 500 dolar ile 20 bin dolar arasındaki direnç bölgesi, BTC için küçülüyor gibi görünüyor. Popüler bir analist, şimdi Ripple’ın (XRP) yükselmesi ile Bitcoin ve diğer altcoinleri geçmeye hazırlandığını dile getiriyor. Analist, XRP’nin güçlü bir ivme kazanması için gereken tek şeyin 0,65 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma olduğunu iddia ediyor. XRP şu sıralarda 0,66 dolar seviyesinde işlem görüyor ve analiste göre XRP keskin bir yükseliş gösterebilir.

Yorum Yap