1. Anasayfa
 2. Coin Gündemi

Harmony Coin Nedir?

Harmony Coin güvenli yatırım türleri içerisinde yer almaktadır. Peki, Harmony Coin nedir, özellikleri nelerdir, nerelerde kullanılır? Harmony Coin avantajları nelerdir? Ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Harmony Coin Nedir?

Harmony Coin, kripto paralar ile işlem yapılırken kullanılan bir yapıdır.  Harmony Coin güvenli ve riskleri az olan yatırım türlerinden biridir.

Harmony Coin İle Neler Elde Edilir?

Harmony Coinle yapılan işlemlerde elde edilen avantajlar şunlardır:

 • Kripto para birimlerinde Stake yer alır. Müşteriler diledikleri zaman ödüller elde edebilir ya da sistem üzerinden işlemlerle ilgili para alabilirler.
 • Para işlemlerinde Coinler cüzdanlardan depolanabilir.

Harmony sisteminde yapay zeka ve makine öğrenmesi sistemi yer alır. Matematiksel bir algoritmaya sahiptir ve müşteriler güvenli bir şekilde kripto paralar ile yatırım yapabilir.

Harmony Coin Nerelerde Kullanılır?

Harmony Coin ile yapılabilecek işlemler şunlardır:

 • Ağların parçalanmasında kullanılır. Bu işlemler yapılırken yüksek güvenlikli önlemler alınır.
 • Şifrelerin silinmesi ya da bir başkasına gönderilmesi ile ilgili işlemlerin gerçekleşmesinde görev alır.
 • Harmony sisteminde imza yöntemi kullanılır. Bu da güvenliğin daha da artmasına yardımcı olur.

Harmony Coin Cüzdan Ne İşe Yarar?

Harmony Coinler cüzdan ile biriktirilir. Müşteriler cüzdanların üzerinden diledikleri işlemleri yapabilir. Cüzdan indirmek isteyenler için adımlar şöyledir:

 • “Play Store” ya da “Apple Store” üzerinden indirme işlemleri başlatılır.
 • İndirme tamamlandıktan sonra “aç” sekmesine tıklanır.
 • Uygulama açıldıktan sonra hesap bilgileri girilir.
 • Daha sonra sistem üzerinden yapılan kripto para işlemlerinde bilgiler 3. kişiler ile paylaşılmaz. Müşterilerin kişisel ve hesap bilgileri her daim korunmaya devam eder.

Harmony Coinin Paradan Farkı Nedir?

Harmony Coin ile paranın farkları aşağıda tek tek detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Kripto paralar ile yapılan işlemlerin tamamı online ortamda yapılır. İnsanlar birbiri ile fiziksel olarak para ticareti yapmaz. Sanal paralar ile alışveriş, yatırım, para alım ve satım işlemleri gerçekleştirilir.
 • Kripto para ile yapılan işlemler günün her saatinde gerçekleştirilir.
 • Fiziki para ile yapılan alışverişlerde güvenlik sorunu daha fazladır. Harmony Coin şifrelerle korunur ve kripto paralar ile yapılan alım ve satımlarda bu şifre güvenlik açısından başka kişiler ile paylaşılmaz. Algoritması fiziksel paralara göre daha güvenlidir.

Harmony Coin Para Nasıl Takip Edilir?

Kripto para birimleri internet üzerinden takip edilebilir. Harmony Coin ile ilgili işlem yapanlar her an güncel olarak para piyasası hakkında gerekli bilgileri alabilir. Birçok sitede yer alan tablodaki döviz kurları hakkında kripto paralar ile ilgili analiz yapılabilir. Kullanıcılar dolar ve Euro üzerinden hesaplama yaparak her daim para alım ve satım yapabilir. Sistemler anlık olarak güncellenir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir