1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet

Kerem Tibuk’un Son Paylaşımı Yatırımcılarda Merak Uyandırdı

BtcTurk kripto para borsasının kurucusu Kerem Tibuk'un Twitter'da yaptığı son paylaşım yatırımcılarda büyük merak uyandırdı. 2021 yılında Bitcoin'in yapacağı çıkışın şaşkınlık yaratacağını açıklayan Tibuk'un Bitcoin hakkındaki yorumları merak edildi. Espirili bir dil ile Bitcoin'in beklenenin çok üstünde çıkış yapacağını duyuran Kerem Tibuk'un paylaşımları yatırımcılar tarafından merakla takip ediliyor.

Kerem Tibuk’un Son Paylaşımı Yatırımcılarda Merak Uyandırdı

Bitcoin’in son dönemde gösterdiği yükselişte sonra birçok ünlü kripto para analistii kripto para birimi ile ilgili çarpıcı analizler paylaşmıştı. Kripto para analistlerinin paylaşımlarından sonra dünyanın dördüncü kripto para borsası olan BctTurk’un kurucusu Kerem Tibuk da Bitcoin hakkındaki yorumunu paylaştı.

Kerem Tibuk Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla 2021 yılında insanları hayrete düşürecek iki gelişme yaşanacağını belirtti. Bu gelişmelerden birinin Bitcoin fiyatı olacağını söyleyen Tibuk’un paylaşımı şu şekilde. “2021 yılında insanların büyük çoğunluğunu hayrete düşürecek 2 önemli olay olacak. Birincisi, turucu Hitlerden kurtulduğunu zanneden insanların, alternatifle yüzleştiğinde yaşayacağı şok. İkincisi ise Bitcoin fiyatının yaşatacağı şok.”

Kripto para piyasalarında önemli isimlerden biri olan Kerem Tibuk’un bu gönderisi yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Bitcoin’deki hareketliliğin devam ettiği bu günlerde ünlü kripto para borsasının kurucusunun fikirleri merak ediliyor.

Kerem Tibuk: Bitcoin’in Bir Benzerinin Çıkması Mümkün Değil

Kerem Tibuk’un Twitter üzerinden yaptığı paylaşımdan sonra yatırımcılar ünlü borsacının Bitcoin yorumlarını araştırmaya başladı. Kerem Tibuk birkaç gün önce de Bitcoin teknolojisi hakkındaki fikirlerini Youtube üzerinden yayınlanan Kriptometre programında paylaşmıştı.

Kerem Tibuk, beğeni ile bahsettiği Bitcoin’in dünyada bir ilk olduğunu ve benzerinin ortaya konulamayacağını belirtti. Kurucusunun kim olduğu bilinmeyen Bitcoin’in çok iyi bir teknolojiye sahip olduğunu belirten Tibuk, kripto paranın diğer özelliklerine de atıfta bulundu. Bitcoin’in merkeziyetsiz yapısından takdirle bahseden Kerem Tibuk, başka bir kripto paranın  Bitcoin’in önüne geçemeyeceğini de sözlerine ekledi.

Bitcoin’in Avantajı İnsana Bağlı Olmaması

Kerem Tibuk katıldığı Kriptometre programında Bitcoin’in neden bu kadar avantajlı bir kripto para birimi olduğu ile ilgili de yorumlarını paylaştı. Ünlü borsacı Bitcoin’in üretim kapasitesi sabit kaldığında da değer kazanmaya devam edecek bir piyasa olmasının çok önemli olduğunu söyledi. Bitcoin’in insana bağlı olmayan yapısının, riskleri de ortadan kaldırdığının üstünü çizen Kerem Tibuk, dünyada kapasitesi artmadan değeri artacak başka bir ekonomik varlık olmadığını söyledi.

Bitcoin’in Asıl Atılımı 2021’de Olacak

Kerem Tibuk programda yatırımcıların en çok merak ettiği konulardan biri olan Bitcoin hareketlenmesi ile ilgili öngörülerini de paylaştı. Tibuk, Bitcoin’in yükselişinin olumlu bir gelişme olduğunu belirtmekle beraber 2021 yılının sonunda zirveye çıkacağını düşündüğünü söyledi. Tibuk Bitcoin’in 2021 yılında 400 bin dolara ulaşacağını düşündüğünü açıkladı.

Kripto para borsasının ünlü isimlerinden olan Kerem Tibuk’un Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklamalar yatırımcılardan büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Yorum Yap