1. Ana Sayfa
  2. Analizler
  3. Kripto Efsaneleri BTC’nin Sıradaki Adımlarını Yorumladı

Kripto Efsaneleri BTC’nin Sıradaki Adımlarını Yorumladı

Kripto para piyasasının yakından tanıdığı isim, kripto para analisti Tone Vays, tahminleri ile Bitcoin’in (BTC) son yükselişinden sonra BTC fiyatı için son yörüngeyi çiziyor. Daha önceki tahminlerinde başarılı noktalara değinmiş olan Vays’ın yeni tahminleri kripto para piyasasında heyecana yol açtı. Öte yandan bir başka efsane isim, kripto para piyasasının yakından tanıdığı usta analist Michael Van de Poppe de Bitcoin’e yönelik önemli tahminlerini dile getiriyor.

Kripto Efsaneleri BTC'nin Sıradaki Adımlarını Yorumladı

Kripto para piyasasında, özellikle ralli dönemlerinde birçok analist, fikirlerini ve tahminlerini dile getiriyor. Bu gibi artış veya düşüş zamanlarında piyasada türlü teoriler ortaya atan ve tesadüf eseri başarılı olan “dönem analistlerinin” tahminleri, genel olarak piyasada sadece bilgi kirliliği olarak kalıyor. Ancak bazı isimler, kripto para piyasasında öyle bir noktada yer alıyor ki; bu isimlerin tavsiyeleri ve yorumları kullanıcılar tarafından fazlasıyla dikkate alınıyor. İşte, Michael Van de Poppe ve Tone Vays isimleri de piyasada, tahminleri ile heyecan yaratan isimlerden ikisi.

Tone Vays BTC’nin Son Yörüngesini Çiziyor

Kripto para piyasasının yakından tanıdığı kripto para analisti Tone Vays, tahminleri ile Bitcoin’in (BTC) son yükselişinden sonra BTC fiyatı için oluşacak son yörüngeyi çiziyor. Öte yandan bir başka efsane isim olan, kripto para analisti Michael Van de Poppe de Bitcoin’e yönelik önemli tahminlerini dile getiriyor.

Tone Vays MRI’in Satış Sinyalleri Vermeye Başladığını Söyledi

Wall Street trader’ı Tone Vays yeni analizinde, fiyat momentumuna dayalı bir trendin sonunu tahmin eden önemli bir gösterge olan Momentum Reversal Indicator’un (MRI) satış sinyallerini vermeye bağladığını söylüyor. Tone Vays konuya yönelik açıklamalarına; “Bu yüzden perşembe, muhtemelen bir MRI tepesi olacak ve bu ilginç olacak. Çünkü perşembe günü muhtemelen haftalık MRI uyarısı içinde günlük bir MRI üstümüz olacak. Şimdi çift MRI tepesi yapmak için hala yer var ve buna göz kulak olacağım… Ancak perşembe günü beni haklı çıkarabilir. Cuma gününe kadar 18 bin dolara yükselmeye devam edersek, bu benim için harika bir çıkış olur.” sözlerini ekliyor.

En Uzun ve En İstikrarlı Ralli

Michael Van de Poppe’nin düşüş içeren Bitcoin tahmini, BTC tarihi bir patlama yaptıktan sonra ortaya çıkıyor. Singapur merkezli ticaret şirketi olan QCP Capital, sadece 73 günde %73’ün üzerinde bir hareketin ardından Bitcoin’in tarihindeki “en uzun ve en istikrarlı” rallisine dikkat çekiyor.

Dünyaca ünlü analist Michael Van de Poppe de BTC’nin bir dizi düzeltici hamle gerçekleştireceğini tahmin ettiği için Bitcoin’de düşüş gösteriyor.

Michael Van de Poppe’den BTC ve Altcoin Yorumu

Dünyaca ünlü analist, yorumlarını şu sözlerle dile getiriyor: “Çok olası bir durum gibi görünüyor: BTC, altcoinleri biraz düşürerek %15 – 20 biraz düzeltilir. Bitcoin’in birkaç haftalık yana doğru hareketiyle altcoinlerin önemli bir kısmı rahatlar… BTC’de bir başka son düşüş…”

Yorum Yap

Yorum Yap