1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Kripto Para Analistleri: Bitcoin 21 Bin Doları Görecek

Kripto Para Analistleri: Bitcoin 21 Bin Doları Görecek

Bitcoin'in hareketliliği gündem olmaya devam ediyor. Ekim sonundan bu yana devam eden Bitcoin yükselişi ile ilgili usta analistlerden çeşitli yorumlar gelmeye devam ediyor. ABD başkanlık seçimlerinin etkisi ile 16 bin dolara yaklaşan Bitcoin'in 20 bin doları geçeceği öngörülüyor. ABD başkanlık seçimlerini Joe Biden'in kazanması ile Bitcoin'in 20 bin doları geçeceği tahmin ediliyor.

bitcoin analist yorumları

Ekim ayının sonunda geçtiğimiz iki yılın en büyük yüksek kapanışını yapan Bitcoin’in işlem hacmi yükselmeye devam ediyor. Hergün yükselişi ile gündem olan BTC fiyatları ile ilgili birçok ünlü analist de yorumlarına devam ediyor. Kripto para analistlerinin birçoğu Bitcoin’in 20 bin doları geçeceğini düşünürken, kimileri de bu yükselişin çok hızlı olmayacağını ve arada dalgalanmalar yaşanacağını iddia ediyor.

Son günlerde çarpıcı yükselişler yaşayarak sürekli gündemde olan Bitcoin ile ilgili yapılan tahminler devam ediyor. ABD’deki seçim çalışmalarının büyük oranda etkilediği Bitcoin 16 bin dolara yaklaşmış durumda. Ekim ayının sonuna doğru başlayan yükselişini hız kesmeden devam ettiren Bitcoin’in seçim sonuçlarından nasıl etkileneceği ve yükselişini sürdürüp sürdürmeyeceği ise yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Birçok ünlü kripto para analisti, ABD’de seçimlerini Joe Biden’in kazanacağını ve bunun etkisi ile Bitcoin yükselişinin devam edeceğini düşünüyor.

Skew Şirketinin Verileri Bitcoin’in Yükselişini Devam Ettireceğini Öngörüyor

Bitcoin piyasasındaki hareketlilikle ilgili birçok analist yorum bildiriyor. Analistlerin yorumlarını en çok dayandırdıkları veriler ise Skew şirketi tarafından paylaşılıyor. Kripto para analizleri ile bilinen şirket Skew geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in son dönemdeki değişimi ile ilgili bir grafik yayınladı. Skew şirketinin grafiğine göre 2020 yılının sonuna kadar Bitcoin’in 20 bin dolara ulaşması son derece olası. Bitcoin’in 2020 yılının sonuna kadar 20 bin dolara ulaşması ise ekim ayına göre 2 kat artış göstereceği anlamına geliyor.

Skew şirketinin paylaştığı grafik birçok analist tarafından yorumlandı. Grafiğe göre yorum yapan analistlerden biri de John P. Njui oldu. Njui yaptığı analizde Bitcoin’in yıl sonuna kadar 20 bin dolara ulaşma ihtimalinin % 14 olduğunu vurguladı. Bitcoin’in yükselme olasılığının haziran ayında %5 olup, bu zamana kadarki yükselişi ise 2020 yılı sonunda 20 bin doları bulma olasılığını yükseltiyor.

Usta Analist Alan Masters: Altcoinlerde Ralli Başlayacak

Bitcoin’in yükselişine devam edeceğini düşünen diğer bir analist ise Alan Masters. Alan Masters da Bitcoin’in 2020 yılının sonuna kadar 20 bin dolara ulaşacağını öngörüyor. Usta analist Bitcoin’in yükselişini iddialı şekilde devam ettirirken altcoinleri de etkileyeceğini düşünüyor. Alan Masters Bitcon’in yükselişi ile beraber altcoinlerde de rallinin başlayacağını düşünüyor.

Bitcoin Yükselişi İle İlgili Şaşırtan Analizler De Var

Kripto para analistlerinin birçoğu Bitcoin’in yükseleceğine dair yorum yapıyor. Bununla beraber 20 bin dolara ulaşamayacağı ile ilgili analizler de yayınlanıyor. Yatırımcılar Bitcoin’in 20 bin doları geçeceği ile ilgili birçok yorumu takip etse de Crypto Michael gibi ünlü bir anaistin 20 bin dolara yükselemeyeceğini söylemesi de fikirleri değiştiren bir noktada duruyor.

Yorum Yap

Yorum Yap