1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Kripto Para Borsalarından İzmir’e Destek Gelmeye Devam Ediyor

Kripto Para Borsalarından İzmir’e Destek Gelmeye Devam Ediyor

Türkiye'nin içinden geçtiği ekonomik olarak zorlu bir süreç olan bu dönemde kripto para borsalarından destek yağmaya devam ediyor. Türkiye'nin yerli kripto para borsaları İzmir'de yaşanan depremden sonra ekonomik olarak çeşitli yardım ve desteklerde bulunuyor. Türkiye'nin en çok kullanılan kripto para borsalarından Bitexen'in İzmir depremine sağlayacağı destek de geçtiğimiz günlerde duyuruldu.

featured

Türkiye’de pandemi süreci başladığından beri girilen ekonomik sıkıntılarla dolu dönem İzmir’de yaşanan deprem ile daha da zorlu bir hal aldı. Birçok ailenin korkunç deneyimler yaşadığı İzmir depremi için kripto para borsalarından destek yağıyor.

Türkiye’nin yerli kripto para borsaları deprem sonrası İzmir’e yardım sağlayan birçok kuruluş arasına giriyor. Kripto para borsaları yaşanan deprem felaketi ile zor duruma düşen aileler gıda yardımı ya da ihtiyaç kolisi gibi desteklerle fayda sağlıyor. Kripto para borsalarından gelen bu yardımlar Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Haluk Levent tarafından duyuruldu. Ahbaplar Derneği’nde çeşitli yardım faaliyetleri yürüten Haluk Levent yardımseverliği ile tanınıyor.

Bitexen 250 Ailenin 1 Yıllık Gıda Masrafını Karşılayacak

Türkiye’nin popüler kripto para borsalarından Bitexen’in İzmir depreminden sonra 1 yıl boyunca 250 ailenin gıda ihtiyacını karşılayacağı duyuruldu. Haluk Levent’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla açıklanan yardım için Bitexen’in ünlü sanatçıyı arayarak yardım etmek istediğini bildirdiği söylendi. Bitexen İzmir’de deprem mağduru olan 250 ailenin 1 yıllık gıda masrafını karşılayacak.

Bitexen’in yardım edeceğini Twitter hesabından açıklayan Haluk Levent, yardım talebini bildirdiği tweet ile Bitexen yetkililerine teşekkür de etti.

Paribu’dan Da Bağış Gelmişti

Çok fazla can ve mal kaybının yaşandığı İzmir depremine destek veren ilk kripto para borsası da Bitexen olmadı. Bitexen’in öncesinde Paribu kripto para borsasının da İzmir depremi için destek sağlayacağı duyurulmuştu. Paribu da İzmir’e 400 koli gıda paketi göndermek istediğini açıklamıştı. Ahbap Derneği ile iletişime geçen Paribu’nun yardımı yine Haluk Levent tarafından sosyal medyada paylaşılmıştı.

Ahbap Derneği’ne yapılan bağışla ilgili gerekenlerin hemen yerine getirileceğini duyuran Haluk Levent, yine Twitter üzerinden Paribu kripto para borsasına teşekkürlerini iletmişti.

Binance Para Borsası Pandemi Sürecinden Beri Ekonomik Destekçi

İzmir depremi ile kripto para borsalarının Türkiye ekonomisine ve böyle zorlu süreçlerde vatandaşlara destek olması gündeme geldi. Yerli para borsaları sadece İzmir depremi sonrasında destek göstermiyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının başlamasından bu yana Binance kripto para borsası da Sağlık Bakanlığı’na ekonomik destek sağlamıştı.

Pandemi sürecinde ve sonrasında yaşanan İzmir depreminde kripto para borsalarından gelen maddi destekler vatandaştan büyük alkış topladı. Her geçen gün yatırımcı sayısı artan ve ekonomik olarak önemli bir noktada duran kripto para şirketlerinin ekonomik olarak sıkıntılı geçen bu dönemlerde attığı adımlar son derece önemli bir noktada duruyor.

Yorum Yap

Yorum Yap