1. Ana Sayfa
  2. Analizler

Kripto Para Kahini Güvendiği 5 Altcoini Paylaştı

Kripto para piyasalarında, birçok başarılı analist dönem dönem güvendiği ve yükseliş beklediği kripto para birimlerini paylaşarak, yatırımcıları da heyecanlandırmayı başarıyor. Piyasaların en ünlü analistlerinden biri olan ve “kahin” adıyla tanınan Michael Van de Poppe da dün kendi Youtube kanalından takipçileri ile güvendiği 5 altcoini paylaştı. Yükseliş beklediğini belirttiği altcoinleri paylaşan Poppe, daha önce benzer tahminlerinde birçok kez başarılı olmuştu.

Kripto Para Kahini Güvendiği 5 Altcoini Paylaştı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni günde 52 bin dolar seviyesini de geçerek, çok önemli bir rekora daha imza attı. Bununla birlikte Bitcoin, uzun bir aradan sonra ilk kez arka arkaya 3 gün boyunca rekorunu tazelemiş oldu. Bitcoin’in rekor kırması ve değerini sürekli olarak artırması haliyle piyasaları da yukarı yönlü etkiliyor ve şu sıralar kripto para piyasalarında boğa sezonun hakim olduğunu söylemek mümkün. Daha önce de kripto para piyasalarında benzer sezonlar yaşanmıştı ancak Bitcoin’in 52 bin doları geçmesi, güçlü bir rekor kırması bu kez bu boğa sezonunun önemini daha çok hissettiriyor. Daha önceki benzer dönemlerde de birçok analist, yükseliş beklentisi ile bazı altcoin tahminlerini paylaşmıştı ancak bu konuda büyük bir başarı oranı yakalayan usta analist Michael Van de Poppe, başarılı tahminleri ile yatırımcıların dikkatini en çok çeken analistlerden biri olmuştu. “Kahin” ismiyle anılan Poppe, yükseliş beklediği 5 altcoini paylaştı.

Poppe’un En Güvendiği Altcoin: Cosmos (ATOM)

Kahin Poppe, dün Youtube kanalından takipçileri ile bir video paylaştı ve paylaşımında, Şubat ve Mart döneminde hangi altcoinlerden yükseliş beklediğini dile getirdi. Poppe, paylaşımında öncelikle Tether’e (USDT) dikkat çekti. Altcoinlerin geçtiğimiz ay Tether’e göre işlem çiftlerinde yükselişe geçtiğini ifade eden Poppe, şimdilerde altcoinlerin Bitcoin işlem çiftlerinde de yükselişe geçmeye başladığını ifade etti. Poppe, buradan yola çıkarak en çok güvendiği ve net bir şekilde yükseliş beklediğini söylediği altcoini Cosmos (ATOM) olarak paylaştı.

Analiste Göre CELR Önce Düşecek, Sonra Yükslecek

Önümüzdeki günlerde en çok yükseliş beklediği altcoini Cosmos olarak açıklayan Poppe, ayrıca takipçilerine ATOM/BTC paritesini de takip etmelerini tavsiye etti. ATOM dışında Poppe, takipçilerine ikinci olarak Celer Network’u (CELR) işaret etti. Poppe’a göre CELR bir düşüş yaşayacak ancak bu süreç başlamadan önce CELR kendi rallisini başlatarak, görülmemiş yüksek seviyeleri görecek. Usta analiste göre CELR, daha önceki düşüşler ile birlikte gelecek olan bu yeni düşüş trendini, ısınma turları olarak değerlendirecek.

Poppe’un Diğer Altcoinleri: ONE, DIA ve TOMO

Usta analist, CELR/BTC paritesine benzer hareketliliklerin Harmony (ONE) için de yaşanabileceğini ifade etti. Poppe, Harmony’nin de önce düşüş sonra yükseliş yaşayabileceğini ardından da 180 Satoshi’ye kadar çıkabileceğini ifade etti. Bir diğer yandan Poppe, diğer iki altcoini de DIA ve TomoChain (TOMO) olarak açıkladı. Usta analist, DIA’nın da önce düşeceğini ardından yükseleceğini iddia ettikten sonra TOMO’nun konsolide yaşadığını ve bu konsolidasyonu yukarı yönlü kıracağını iddia etti.

Yorum Yap