1. Anasayfa
  2. Kripto Para

Kripto Para Piyasasında Düzeltme Yaşanabilir

Kripto para piyasasında son günlerde yaşanan yükselişle ilgili değerlendirmelerde bulunan milyarder yatırımcı Mike Novogratz, piyasada kısa vadede sert bir düzeltme yaşanabileceğini iddia etti. Ünlü isim kripto paralarda yaşanan inanılmaz yükselişin sert bir düzeltme ile son bulmasını bekliyor.

Kripto Para Piyasasında Düzeltme Yaşanabilir

Tüm dünyada ilginin her geçen gün arttığı kripto para piyasasında son günlerde inanılmaz yükselişler yaşanıyor. Başta Bitcoin olmak üzere birçok kripto para biriminin devasa fiyat artışları yaşadığı bu süreç ile ilgili Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz açıklamalarda bulundu. Ünlü isim bu yükselişlerin ardından piyasayı sert bir düzeltme beklediğini açıkladı.

Milyarder yatırımcı Mike Novpgratz kripto para piyasası için kısa vadeli olumsuz açıklamalarda bulunurken, uzun vadede ise piyasanın umut verici olduğunu belirtti. Mike Novogtraz gibi ünlü girişimci Bobby Lee de piyasada Bitcoin kışının geleceğini ancak uzun vadede önemli kazançlar sağlanacağını düşünüyor.

Coinbase’in Listelenmesi İle Kripto Paralar Rekor Kırdı

Kripto para piyasasının dev borsası Coinbase geçtiğimiz gün teknoloji hisselerinin ağırlıkta olduğu Nasdaq’ta listelendi. Kripto para piyasası için yeni bir çağın başlangıcı olarak kabul edilen bu gelişmenin etkisi kripto para yükselişleri ile kendisini gösterdi. Coinbase’in halka arz olması ile beraber başta Bitcoin olmak üzere kripto paralarda inanılmaz yükselişler yaşandı.

Coinbase haberi ile beraber Bitcoin 64 bin doları aşarak tarihi rekorunu tazeledi. Bitcoin’in yanı sıra XRP ve DOGE gibi birçok kripto para biriminde de devasa fiyat yükselişleri yaşandı. Milyarder yatırımcı Mike Novogtrazt Coinbase hisselerinin listelenmesinin kripto piyasası için önemli bir gelişme olduğunu kabul etmekle beraber, bu yükselişlerin hayra alamet olmadığını düşünüyor. Ünlü milyarder bu inanılmaz fiyat artışlarının ardından piyasada sert bir düzeltme yaşanmasını bekliyor.

Yatırımcıları Volatilitesi Yüksek Günler Bekliyor

Galaxy Digital şirketinin kurucusu ve CEO’su Mike Novograzt kripto para sektöründe yaşanan yükselişin çok normal olmadığını belirtti. Ünlü CEO kripto paraların Coinbase haberinden önemli ölçüde etkilendiğini belirtmekle beraber piyasada şişirme olduğunu açıkladı. Dogecoin gibi tuhaf kripto paraların bile yükselmesinin şişirmenin kanıtı olduğunu açıklayan Novograzt her zaman olduğu gibi bu devasa yükselişlerin ardından düzeltme geleceğini iddia etti.

Mike Novogratz açıklamalarında kripto para piyasasında yaşanacak düzeltmenin kısa vadeli olacağını, bununla beraber önümüzdeki günlerde piyasayı son derece volatil günlerin beklediğini açıkladı.

Mike Novogratz: Bitcoin Uzun Vadede Devasa Seviyelere Ulaşacak

Milyarder yatırımcı başta Bitcoin olmak üzere kripto paralarda yaşanacak düzeltmelerin kısa vadeli yatırımcılar için olumsuz olduğunu açıkladı. Uzun vadede ise Bitcoin’in inanılmaz seviyelere ulaşacağını belirtti. Novograzt daha önceki açıklamalarında da Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100 bin dolar ve 3 yıl içinde de 500 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini belirtmişti. Bitcoin’in en büyük destekçileri arasında yer alan ünlü CEO, lider kripto para birimine çok güveniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir