1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Lark Davis Altcoinlere Dikkat Çekti

Lark Davis Altcoinlere Dikkat Çekti

Kripto para piyasalarının usta analisti Lark Davis altcoinlerin, büyük oyuncular ve bireysel yatırımcılar Bitcoin (BTC) dışındaki kripto paralara yöneldiği için, 100 kat kazanç sağlayabileceğini vurguluyor. Altcoin piyasalarına dikkat çeken Davis, büyük yatırımcıların göz ardı ettiği altcoinleri de paylaşıyor. Kripto para piyasalarında, öngörüleri dikkatle takip edilen Lark Davis, yatırımcılar için yeni fırsat kapılarını araladı.

Lark Davis Altcoinlere Dikkat Çekti

Kripto para piyasalarının tanınan usta analisti Lark Davis, bu kez de altcoin piyasası ile ilgili açıklamalar yaptı. Büyük oyuncuların ve bireysel yatırımcıların tercihini Bitcoin’den yana kullanmasını, birçok altcoine sırt çevrilmesi şeklinde yorumlayan Davis, bu altcoinlerin 100 kat kazanç sağlayabileceğini söylüyor.

Davis: “Bireysel Yatırımcılar Da Hala Burada”

Altcoin piyasasını ve yatırımcılarını değerlendiren Davis: “BTC dışındaki kripto paraları satin alanların sadece bireysel yatırımcılar olmadığını görmeye başlıyoruz. Ayrıca altcoin piyasasına varlıklı bireylerin geldiğini görüyoruz. Sonunda, altcoin piyasalarında kurumsal katılım görüyoruz. Ancak bireysel yatırımcılar da hala burada… Altcoinlerini super sert, super, çok zor pompalayacaklar… Bunların hepsi bana 2021’de BTC’nin değil, altcoinlerin insanları nasıl zengin edeceğini gösteriyor.” dedi.

Lark Davis: “Yani Fonlar Altcoin Piyasasına Giriyor”

Usta analist, verdiği örneklerle altcoin piyasasına giriş yapan firmaları anlatıyor. Davis; “Bu gerçeğin en basit ve en net kanıtı, kurumların Grayscale Investment Trust aracılığı ile yatırım yaptığı 1,2 milyar dolarlık ETH’dir. 1,2 milyar dolar değerinde ETH… Bu çok fazla. Ve ETH’nin ötesine bakan kurumları görmeye başlıyoruz. Daha egzotik altcoinlere giren fonlara dair kanıtımız var. Örneğin; Galaxy Digital, iki kripto fonuna yatırım yaptı: Maker Dao yönetiminin aktif bir üyesi olan Parafi ve Compound Finance ile yakın bağları olan Robot Ventures. Geçen hafta Polychain Capital’in Yearn.finance’in YFI tokenine 8 milyon dolar yatırım yaptığını ve Three Arrows Capital adlı başka bir firmanın dün 10 milyon dolarlık Chainlink satin aldığını gördük. Bu oldukça büyük bir hareket. Ünlü yatırım firması Andressen Horowitz, uzun zamandır kripto DeFi işiyle uğraşıyor. Aslında, bu konuda lideler. Synthetix dahil olmak üzere birçok şeye büyük yatırımları var. Yani fonlar, altcoin piyasasına giriyor.” dedi.

Davis: “Kripto Para Satın Almak İsteyen Milyonerlerin Sayısı Artıyor”

Lark Davis, altcoin piyasasına girenlerin sadece kripto para firmaları olmadığının altını çiziyor. Davis: “9,2 milyar dolarlık yüksek riskli yatırım fonumuz Skybridge’imiz var. Kriptoya yatırım yapmak için SEC (Menkul Kıymetler Borsa Komisyonu) onayı arıyorlar ve ‘sadece Bitcoine bakmıyoruz’ diyecekleri açık. Yani altcoin satın alacaklar… Tayland’daki en büyük ticari bankalardan biri de DeFi’ye yatırım yapıyor. Ayrıca yeni bir rapora göre, yüksek varlıklı bireylerin de piyasaya geldiğini göreceğiz. Bu sebeple kripto para satın almak isteyen milyonerlerin sayısı artıyor.” ifadelerini kullandı.

Lark Davis Kripto Para Piyasalarında Heyecan Yarattı

Yaptığı açıklamalar ile Lark Davis, altcoin piyasalarının oldukça önemli olduğuna dikkat çekti. Kripto para piyasalarının sadece BTC’den ibaret olmadığını hatırlatan usta analistin yorumları, kripto para piyasası kullanıcıları için heyecan yarattı.

Yorum Yap

Yorum Yap