1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. Max Keiser’ın Bitcoin Fiyatı Hakkındaki Açıklamaları Gündem Yaratacak

Max Keiser’ın Bitcoin Fiyatı Hakkındaki Açıklamaları Gündem Yaratacak

Wall Street'in bilinen isimlerinden Max Keiser, Bitcoin piyasası hakkında birçok açıklamada bulundu. İlk Bitcoin haberlerini yapan isimler arasında yer alan Max Keiser, Bitcoin'in yükselişinden, PayPal'ın Bitcoini dinginlemeye çalışmasına kadar birçok konuyu yorumladı. Gelecekteki dünyayı Bitcoin'in belirleyeceğinden emin olan Keiser, ABD seçim sonuçlarını da yorumladı.

featured

Ünlü kripto para analistlerinden biri olan ve Wall Street’in deneyimli isimlerinden Max Keiser geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj ile Bitcoin piyasasına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kripto para piyasasının bilinen isimlerinden olan Keiser Bitcoin’in yükselişinin ne kadar devam edeceği ve zirveyi görüp görmeyeceği ile ilgili yorumlarını paylaştı.

İlk Bitcoin haberinin yapan isimlerden biri olan Keiser verdiği röportajda PayPal vb. büyük firmaların Bitcoin ile ilşkisini değerlendirdi. Geleceğin ekonomisinin yönlendireceğini düşündüğü Bitcoin’in yarattığı değişimlerden de bahseden Keiser,yükseliş döngüsünün nasıl devam edeceği hakkında da fikirlerini açıkladı.

Bitcoin Dünyayı Kimsenin Durdurmayacağı Biçimde Şekillendiriyor

Max Keiser Bitcoin’in yükseliş döngüsüne etki eden faktörlerin sorulması ile ilgili Bitcoin ile ilgili anlayamadığımız birçok nokta olduğunu söyledi. Bitcoin’in dünyayı birçok kişinin anlayamadığı ve engelleyemediği şekilde değiştirdiğini iddia eden Keiser, bu kadar güçlü bir teknolojinin birçok büyük firmanın takdirini kazanmasının mümkün olduğunu söyledi.

Bitcoin’in insanlık için büyük değişimler yaratmaya başladığını söyleyen Keiser, dünyanın yeni ve farklı bir düzene doğru ilerlediğini belirtiyor. Yeni dünyanın Bitcoin egemenliğinde döneceğini söyleyen Max Keiser, insanların bilinçlerinin yeniden şekillendiğini iddia ediyor.

Biden’in Kazanması Bitcoin Fiyatının Fırlamasına Sebep Olacak

Max Keiser verdiği röportajda ABD seçimlerinin Bitcoin’i nasıl etkileyeceğine yönelik sorulan soruları da cevapladı. Bitcoin’in yükselişi ile ilgili daha önceki analizinde başkanlık seçimini kim kazanırsa kazansın yükselişin devam edeceğini belirten Keiser, röportajda bu açıklamasını temellendirdi.

Max Kesier Joe Biden’in kazanması ile Bitcoin’in fırlayacağını söyledi. Her iki sonuçta da Bitcoin’in yükselmeye devam edeceğini iddia eden Max Keiser, Biden’in başkan olması ile yükselişin daha hızlı gerçekleşeceğini belirtti. Eğer Donald Trump kazansaydı Bitcoin’in yine yükseleceğini ancak bu şekilde yükselişin daha yavaş ilerleyeceğini belirten Max Keiser, Biden’in başkan olması ile neden yükselişin hızlanacağını da açıkladı.

Max Keiser, Biden’in seçimi kazanmasını yolsuzluğun kazanması olarak yorumluyor. Ünlü analist Biden’in kazanması ile insanların mal varlıklarının ellerinden alınmasından korkacaklarını ve Bitcoin’e yüklü yatırım yapacaklarını düşünüyor. Bu sebeple Bitcoin’in de hızlı bir yükseliş yapması beklediğini açıkladı.

Teknoloji Devi Büyük Firmalar Bitcoin Satın Almaya Devam Edecek Mi?

Birçok büyük firmanın Bitcoin almasını da yorumlayan Keiser, yolun sonunda tüm firmaların buna mecbur kalacağını belirttti. Enflasyonun da etkisi ile nakit paranın hiçbir değerinin kalmadığını açıklayan Keiser, firmaların Bitcoin alıp satmaya devam edeceğini belirtti. Bitcoin’in merkez bankalarını işlevsiz hale getirdiğinin de üstünü çizen Keiser, geleceğin yöneticisinin Bitcoin olacağını düşünüyor.

Yorum Yap