1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin

McGlone: 2021 Yılında Bitcoin Fiyatı 50 Bin Dolar

Bloomberg Intelligence kıdemli analisti Mike McGlone 2024 Bitcoin tahmini sonrası 2021 BTC fiyat tahminini paylaştı! Başarılı analist Bitcoin için 2021 yılında 50 bin dolar fiyat öngördüğünü açıkladı. Bloomberg Intelligence son aylık raporunda yer alan McGlone BTC tahminleri kurumsal taleplere dikkat çekerken, çok sayıda yeni kurumsal yatırımcının ilgisi analistin beklentilerini desteklemeyi sürdürüyor.

McGlone: 2021 Yılında Bitcoin Fiyatı 50 Bin Dolar

Bloomberg Intelligence son aylık raporu yayımlandı ve raporda, kıdemli analist Mike McGlone BTC fiyat tahminleri dikkat çekti! Daha önce 2024 yılı için 100 bin dolarlık Bitcoin tahmini paylaşan tecrübeli analist, 2021 yılında Bitcoin fiyatının 50 bin dolara ulaşabileceğini kaydetti.

McGlone: Kurumsal Talep BTC’yi 2021 Yılında 50 Bin Dolara Taşır

Kıdemli emtia stratejisti 2021 yılında Bitcoin için 50 bin dolar fiyat öngördü ve öngörüsüne destek olarak artan kurumsal yatırımcı talebine işaret etti. Satın alma etkisi ile dolaşımdaki BTC miktarının da azaldığını belirten McGlone, gelecek yılın başlarında düzelme sonrası fiyatların yükseleceğini öngördü.

Analistin BTC düzeltmesinde destek öngörüsü 10 bin dolar seviyesinde yer alıyor. 2024 yılı BTC tahmini 100 bin dolar olan McGlone, 2021 yılı için 50 bin dolarlık tahminini de paylaşarak uzun vadede Bitcoin’in potansiyeli olduğu düşüncesini piyasalarla paylaşıyor.

Ki Young Ju: Eski Balinalar Fonlarını Kurumsal Yatırımcılara Satıyor

Mike McGlone analizini destekleyen bir öngörü de CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju tarafından paylaşıldı! Bybt verilerine göre eski Bitcoin adreslerinde hareketlilik yaşandığını ifade eden Ki Young Ju, yaşlı balinaların kurumsal yatırımcılara fonlarını devrettikleri düşüncesini paylaştı. CEO’nun açıklamalarını GrayScale dijital varlık yönetimi firması tarafında yapılan alımların desteklediğini de ifade etmek gerekir.

CryptoBirb: Kısa Vadede Oynaklık Arttı, Zirve Geçilirse Hedef 40 Bin Dolar!

Bitcoin için farklı bir tahmin de CryptoBirb’den geldi! Tecrübeli yatırımcı CrytoBirb BTC fiyatındaki oynaklığı “yeni yatırımcıların piyasaya girmesi” olarak yorumladı ve Santiment verilerini kullanarak kısa vadede 5 bin dolarlık günlük mum potansiyeli gördüğünü açıkladı. Yatırımcının tüm zamanların zirve fiyatının geçilmesi halinde BTC fiyat tahmini hazır ve analizine göre o fiyat 40 bin dolar!

Josh Rager Kısa Vadeli BTC Destek ve Dirençlerini Paylaştı!

Trader Josh Rager ise tüm zamanların zirvesi öncesi kısa vadeli BTC analizini paylaştı. Başarılı trader 18 bin 500 dolar seviyesini lider kripto para için destek olarak belirlerken, zirve öncesi ilk direnç seviyesini 19 bin 700 dolar olarak belirledi. Trader, BTC’nin artış eğilimini koruyacağını düşünüyor. Haberin yazıldığı dakikalarda mevcut BTC fiyatı ise analisti destekliyor. Son 24 saatte yüzde 0,83 artış kaydeden Bitcoin fiyatı 19 bin 327 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Analistin bahsettiği dirence sadece 377 dolar kaldığı gözlenirken, direncin süpürülmesi halinde yeni bir en yüksek için geri sayım çoktan başladı.

Yorum Yap