1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet

Microsoft FastTrack Programı İçin Seçilen Altcoin Yükselişte

Kripto para piyasasında listelenen altcoinlerin yükselişe geçmesi, daha önce birçok kez rastlanmış bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bu kez de piyasada, CoinMarketCap’te 347. sırada bulunan NOIA Network’un, dünya devi Microsoft tarafından FastTrack için seçildiğini duyurması yükselmeler yaşanmasına neden oldu. NOIA Network’un duyurusunun ardından altcoinin Microsoft tarafından işletilen bulut piyasasına girişi bekleniyor.

Microsoft FastTrack Programı İçin Seçilen Altcoin Yükselişte

Kripto para piyasasında sıcak gelişmeler yaşandı. Dünya devi Microsoft’un FastTrack programı için seçtiği altcoin yükselişe geçti! CoinMarketCap’te 347. sırada bulunan NOIA Network, Microsoft’un FastTrack programı için seçildiğini açıkladı. Gelişmenin ardından altcoinin, Microsoft tarafından işletilen bulut piyasasına girişi bekleniyor.

2019’un Yaz Aylarında Çalışmaya Başlamışlardı

NOIA Network’un haberi duyurmasının ardından haber, Microsoft tarafından da paylaşıldı. Teknolojide dünya devi olarak bilinen Microsoft, “Startup Programı” nın bir parçası olarak, ilk kez 2019 senesinin yaz aylarında NOIA Network ile işbirliği yapmaya başlamıştı. Microsoft ve NOIA Network ekipleri, NOIA ağını kurmak ve ölçeklendirmek için çalışmalar sürdürüyordu. Bu bahar aylarında kripto projesi ekibi, Microsoft ile çalışmalarını ilerletti ve BT devinden, platformun performansının iyileştirilmesine yardımcı olacak bir destek aldı. Bu çalışmaların ardından ağ, şimdi de FastTrack programı için seçildi. Bu bağlamda, NOIA dünya devi Microsoft ile işbirliğini daha da ileriye taşımış oldu.

Dev Küresel Müşteri Tabanına Erişim Sağlayabilecek

Microsoft kanalından yürütülen FastTrack programına NOIA’nın katılması; DLT şirketinin NOIA Network’un daha fala geliştirilmesine destek olmak için Azure mühendislik ekibi tarafından özelleştirilmiş rehberlik almasına imkan tanıyacak. Bu çalışma, çok açık bir şekilde NOIA için çok büyük bir adım anlamına geliyor. Microsoft Azure FastTrack’in yöneticisi Tibbs Pereira’ya göre; NOIA’nın müşterileri ve iş ortakları artık Azure’a eklendiğinde, en iyi çözümlerden ve aynı adlı Marketplace’ten yararlanabilecek. NOIA, beklendiği gibi Azure pazarına katılmasının ardından, şirketin dev küresel müşteri tabanına erişim sağlayabilecek.

NOIA Network 347. Sırada Bulunuyor

Merkezi olmayan bir internet üzerinden çalışan platform, yazım sırasında CoinMarketap’te 347. sırada bulunuyor. NOIA’nın dahil olduğu bu proje, herkese açık dünya çapında network temelinde çalışan ve tüm bağlantılarını güvenirliğini, yüksek hızını sağlayan, trafik için en iyi yolları seçen bir yazılım çözümüdür. NOIA’nın ortakları arasında Microsft dışında; Oracle, Invictus ve RampRate gibi platformlar yer alıyor.

Duyurunun Ardından Altcoin Yükselişe Geçti

Dünya teknoloji devi Microsoft’un FastTrack programı için seçildiğini duyurmasının ardından, NOIA kripto para piyasasında hareketlenmeler yaşadı ve yükselişe geçti. NOIA, duyurudan sonra yukarı yönlü bir ivme kazanmış gibi görünüyor. CoinMarketCap günlük verilerine göre; bir süredir 0,048 dolar seviyesinde işlem gören altcoin duyuru sonrasında ivme kazanarak 0,065 dolar seviyesine kadar yükseldi. Bu yükseliş kripto para piyasası yatırımcılarının dikkatini çekmiş durumda ve ilerleyen günlerde NOIA nasıl bir hareket izleyecek merakla bekleniyor.

Yorum Yap