1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Mike Novogratz Bill Gates’e Bitcoin Almasını Önerdi

Mike Novogratz Bill Gates’e Bitcoin Almasını Önerdi

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz’ın geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Bill Gates hakkında yaptığı yorumlar gündeme damgasını vurdu. Novogratz Bill Gates’e övgüler yağdırdığı paylaşımında Bitcoin almasını önerdi. Tüm zamanların en iyisi olarak tanımladığı Bill Gates’in Bitcoin alarak bunu pekiştirebileceğini iddia etti.

Mike Novogratz Bill Gates’e Bitcoin Almasını Önerdi

Birçok ünlü yatırımcı ve teknoloji devi şirketin Bitcoin’e yatırım yaptığı bugünlerde Bill Gates’in konu hakkında ne düşündüğü merak edilmeye başlandı. Dünyada Bitcoin’i destekleyen ünlü isimler arasında yer alan Mike Novogratz, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Bill Gates’in Bitcoin almasının iyi olacağını söyledi. Galaxy Digital’in CEO’su olan Mike Novogratz, Microsoft’un yaratıcısı Bill Gates hakkında çok olumlu yorumlarda da bulundu. Birçok olumlu yorumu bildirdiği paylaşımının sonunda ise Bill Gates’e Bitcoin almasını önerdi. Novogratz’ın bu yorumundan sonra Bill Gates’in Bitcoin hakkında ne düşündüğü merak konusu oldu.

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz bilindiği gibi uzun süredir Bitcon’i desteklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden Microsoft’un yaratıcısı Bill Gates hakkında açıklama yapan Novogratz’ın Bill Gates’e yaptığı Bitcoin önerisi yatırımcıları şaşırttı.

Bill Gates Tüm Zamanların En İyisi

Mike Novogratz yaptığı Twitter paylaşımında Microsoft’un ne kadar önemli bir teknoloji olduğundan bahsetti. Bill Gates’in Microsoft’u yaratmasının yanı sıra çok iyi bir yatırımcı olduğunu da söyleyen Novograzt, ünlü ismi övdü. Bill Gates’in yardımsever biri olmasının da üstünde duran Novogratz, onu tüm zamanların en iyisi olarak tanımladı. Mike Novogratz bu açıklamaların ardından ise Bill Gates’in Bitcoin almasının iyi olacağını ve onun tüm zamanların en iyisi unvanını pekiştireceğini söyledi.

Bill Gates’in Bitcoin’inin Olup Olmadığı Merak Edildi

Mike Novogratz’ın sosyal medya üzerinden yaptığı bu paylaşım birçok kişiye Bill Gates’in Bitcoin’inin olup olmadığını merak ettirdi. Novogratz’ın Bitcoin almasının Bill Gates’in statüsünü sağlamlaştıracağı yönündeki paylaşıma ise birçok yorum geldi. Bill Gates ise bu paylaşıma herhangi bir yanıt vermedi.

Bill Gates’in Mike Novogtarz’ın paylaşımına yanıt vermemesi konu hakkındaki merakı iyice arttırdı. Birçok yatırımcı Bill Gates’in Bitcoin alıp almadığı merak ediyor. Bitcoin hakkındaki düşünceleri de merak edilen Bill Gates, kripto para biriminin ilk gündeme geldiği günlerde konu ile ilgili fikirlerini açıklamıştı.

Bill Gates Bitcoin Hakkında Ne Düşünüyor?

Bill Gates’in Bitcoin ile ilgili fikirlerini merak eden yatırımcılar yaptıkları araştırma sonucunda farklı sonuçlara ulaştılar. Bill Gates 2014 yılında ve 2018 yılında Bitcoin hakkında farklı yorumlarda bulunmuş. Yıllar içinde kripto para birimi Bitcoin ile ilgili fikirleri değişen Bill Gates’in Bitcoin’i olup olmadığı ise merak ediliyor.

Bill Gates Bitcoin ile ilgili ilk açıklamasını henüz BTC fiyatının 800 dolar olduğu dönemlerde yapmış. Bu dönemde kripto paraların avantaj sağlayabileceği üzerinde duran Bill Gates, 2018 yılında yaptığı açıklamada ise uyuşturucu kaçakçılığının bu kripto paralar üzerinden gerçekleştiğine yönelik fikirlerini belirtmiş.

Yorum Yap

Yorum Yap