1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet

Novogratz Terra Altcoinini İlgi Odağı Yaptı

Yatırımcıların altcoin ile ilgili sorularının sıklaştığı bugünlerde ünlü milyarder Novogratz’dan altcoin yorumu geldi. Novogratz’ın Twitter hesabından Terra(LUNA) altcoinini önermesi ile altcoin yoğun ilgi görmeye başladı. Yatırımcılar Terra’nın özelliklerini ve piyasa hacmini araştırmaya devam ediyor.

Novogratz Terra Altcoinini İlgi Odağı Yaptı

Son dönemlerde Bitcoin ile beraber altcoin piyasaları da hareketlendi. Yatırımcılar bu süreçte hangi altcoine yönlenmeleri gerektiği ile ilgili sorular sormaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir yatırımcının hangi altcoini almasının iyi olacağına dair sorusuna yanıt ise ünlü milyarder Novogratz’dan geldi. Nocogratz yatırımcının sorusuna Terra (LUNA) cevabını verdi. Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz’ın cevabı sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Kripto para dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Michael Novogratz’ın fikirleri yatırımcılar tarafından büyük oranda ciddiye alınıyor. Bilindiği gibi Galaxy Digital’in COE’su olan ünlü milyarder birçok kripto para birimi ile ilgili sık sık fikirlerini paylaşıyor. Novogratz’ın son paylaşımında LUNA altcoinini önermesi de yatırımcılar tarafından ilgi gördü.

Michael Novograzt Terra’yı Önerdi, Altcoin Yoğun İlgi Görüyor

Bitcoin’in yükselişi ile altcoinlerde de boğa yarışları başladı. Yatırımcılar bu süreçte hangi altcoine yatırım yapmaları gerektiği ile ilgili sorular sormaya devam ediyor. Ünlü analistlerin fikirlerinin de değerlendirildiği bugünlerde Novogratz’ın altcain önerisi sosyal medyada yankı uyandırdı.

Altcoin alacak yatırımcılar için bu dönemde en karlı altcoin’in Terra olacağını açıklayan Novogratz’ın paylaşımı yoğun ilgi gördü. Novogratz’ın LUNA önerisinden sonra altcoin Twitter’da yatırımcıların en çok konuştuğu gündem haline geldi. Altcoin yatırımı yapacak kişiler Terra’yı araştırmaya başladı.

Terra Altcoinin Yatırımcılar Tarafından Merak Edildi

Blockchain projelerinden biri olan Terra 2019 yılının nisan ayında yayınlandı. Güney Kore merkezli olan projenin özellikleri Novogratz’ın Twitter paylaşımından sonra araştırılmaya başlandı. Altcoin projesinin kurucuları LUNA’yı madencilik tokeni olarak ele alıyor. Terra tokeninin en avantajlı yanı ise ekonomik değişikliklere  göre farklılaşabilmesi.

Sabit dijital para birimlerinden biri olan LUNA’nin arzı piyasa değişikliklerine göre şekillenebiliyor. Porjenin kurucuları LUNA’nın kullanılabilitlik özelliği ile piyasaa geniş yer tutacağını iddia ediyorlar. Sabitlenmiş tokenler arasında yer alan  LUNA’nin online ödemelere izin vermesi ve çok daha ucuz işlem seçeneğini sağlaması da avantajları arasında yer alıyor. Piyasaya göre kendini ayarlayan ve değişiklik gösterebilen Terra altcoini Novogratz’ın paylaşımından sonra en çok konuşulan altcoin olmaya başladı.

Terra (LUNA) Altcoininin Piyasa Hacmi Nedir?

Terra (LUNA) altcoini ile ilgili Novogratz’ın paylaşımının üzerine giden ve bu tokene yatırım yapmak isteyen kişiler kripto para biriminin piyasa şartlarını da araştırıyor. Şuan piyasada ne kadardan işlem gördüğü merak edilen tokenin işlem hacmi de araştırılan konular arasında yer alıyor. Terra projesinin tokeni LUNA son zamanlar 0.310280 bandında işlem görüyor. Toplamda 145 milyon dolarlık piyasa değeri olan LUNA 3 milyon dolarlık da işlem hacmine sahip.

Yorum Yap