1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Paxful CEO’su Ray Youssef Bitcoin Piyasasını Değerlendirdi

Paxful CEO’su Ray Youssef Bitcoin Piyasasını Değerlendirdi

Son dönemde yükselişi ile gündemden düşmeyen Bitcoin hakkında bir açıklamada Paxful CEO'su Ray Youssef'ten geldi. Youssef kripto para piyasalarındaki ilerlemenin devam edeceğine yönelik yaptığı analizlerden sonra, piyasaya getirilmesi gereken yeni düzenlemeler hakkında konuştu. Paxful CEO'su PayPal'ın Bitcoin alanındaki adımlarını da yorumladı.

featured

Dünyada her geçen gün işlem hacmi ve kullanımı artan kripto para piyasaları ile ilgili yeni bir açıklama geldi. Paxful’un CEO’su ve aynı zamanda kurucu ortaklarından biri olan Ray Youssef kripto para piyasasının gidişatını ve bu süreçte yapılması gerekenleri yorumladı.

Ray Youssef, kripto para dünyasındaki gelişmelerin her geçen gün arttığını ve artmaya de devam edeceğini söyledi. Geleceğin dünyasını kripto paraların yönlendireceğini düşünen Paxful CEO’su tüm bankaların bu konuda adım atması gerektiğini belirtti. PayPal’ın Bitcoin’e destek vererek doğru adım attığını düşünen Youssef, bu girişimin yeterli olmadığını da belirtti. Ray Youssef kripto para dünyasının ihtiyacı olan yeniliklerden ve desteklerden bahsetti.

Ray Youssef: Dünyadaki Tüm Bankaların Kripto Piyasasına Girmesi Gerekiyor

Paxful CEO’su ve kurucu ortağı Ray Youssef yeni dünya ekonomisinin kripto para piyasaları üzerinden şekilleneceğini açıklıyor. Bankaların gelecek dönemde ekonomik olarak söz sahibi olabilmesi için kripto piyasasına girmelerinin gerekliliğini vurgulayan Youssef, kripto para piyasasına mesafeli duran bankaların ekonomiden kopacağını iddia ediyor.

Dünya üzerindeki her banka ve cüzdanın kripto para piyasasına katılması gerektiğini söyleyen Youssef, akıllı davranan birçok bankanın şimdiden kripto piyasasına adım attığını belirtti. Youssef PayPal’ın Bitcoin hamlesini de örnek gösterdiği açıklamasında, kripto dünyasının her geçen gün genişlediğini ve yakında diğer ekonomik kurumların çok daha önünde olacağını da sözlerine ekledi.

Kripto Piyasalarının Düzenlemeye İhtiyacı Var

Ray Youssef, kripto para piyasalarına geçişin yavaş ilerlemesi hakkında da yorum yaptı. Piyasanın çeşitli yenilik ve teşviklere ihtiyacı olduğunu belirten Youssef, kripto para piyasası düzenleyicilerine büyük sorumluluk düştüğünün altını çizdi.

Kripto para piyasasına girmek isteyen insanların netliğe ihtiyaç duyduğundan bahseden Youssef, piyasaya yeniliklerin getirilmesi ve düzenlemelerin yapılması ile kripto para dünyasına giriş süresinin kısalabileceğini iddia ediyor.

PayPal Harici Ağlarını Bitcoin’e Açacak Mı?

Paxful CEO’su kripto para piyasalarındaki açığın kapatılması için PayPal gibi kurumlara da görev düştüğünü belirtiyor. PayPal’ın Bitcoin’e destek olmasını olumlu bir hamle olarak değerlendiren Youssef, yeterli olmadığının da altını çizdi. Ray Youssef PayPal’ın harici ağlarını Bitcoin işlemlerine açması gerektiğini söylüyor.

PayPal’ın kripto para piyasasına gerçekten yardım etmek istiyorsa harici ağlarını Bitcoin işlemlerine açması gerektiğini belirten Youssef, ancak bunun iyi niyet göstergesi olabileceğini söyledi. Paxful CEO’su PayPal’ın harici ağlarında Bitcoin işlemlerinin yapılamamasının yasal alım satımların önünde engel oluşturduğunu düşünüyor. PayPal’ın kripto para piyasası için yapabileceği birçok şey olduğunu belirten Youssef bu adımların atılması ile piyasada her şeyin düzene gireceğini düşünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap