1. Ana Sayfa
  2. Bitcoin
  3. PlanB’nin S2FX Modelinde Bitcoin Aşama Atladı

PlanB’nin S2FX Modelinde Bitcoin Aşama Atladı

Ünlü Bitcoin analisti PlanB’den Bitcoin yorumu geldi. PlanB Bitcoin için geliştirdiği S2FX modeli üzerinden yaptığı yorumlarla Bitcoin’in aşama atladığını ve yükselişini sürdüreceğini açıkladı. PlanB’nin modelinin son halini de paylaştığı gönderiye ünlü isimlerden yorum geldi. PlanB güvendiği modeli üzerinden Bitcoin’in geleceğini yorumlamaya devam ediyor.

PlanB’nin S2FX Modelinde Bitcoin Aşama Atladı

Dünyanın en ünlü Bitcoin analistlerinden biri olan PlanB bitcoin ile ilgili yeni yorumları ile gündeme geldi. Birçok yatırımcı tarafından ilgi ile takip edilen analistin Bitcoin için hazırladığı modeli S2FX de ilgi çekmeye devam ediyor.

Bilindiği gibi ünlü analist PlanB’nin Bitcoin için kullandığı modeli bulunuyor. Bitcoin’in aşamaları ve gidişatı hakkında yorumların yapıldığı model bir dönem çok sık konuşulmuştu. PlanB modelde Bitcoin’in yeni bir aşamaya geçtiğinin görüldüğünü açıkladı. Kırmızı, turuncu, sarı ve yeşil renklerin Bitcoin yükselişi hakkında bilgi verdiğini iddia eden analist, S2FX modeline göre Bitcoin’in yükselişe geçeceğini açıkladı.

PlanB’nin Bitcoin Modeli Dikkat Çekmeye Devam Ediyor

Dünyaca ünlü trader PlanB geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından Bitcoin ile ilgili açıklama yaptı. PlanB hesabı üzerinden paylaştığı modelle beraber Bitcoin ile ilgili açıklamalar da yazdı. Bitcoin’in 5. aşamaya geçtiğini söyleyen PlanB modeldeki kırmızı noktaların yükseliş sinyali olduğunu açıklamıştı. Beklentiye göre Bitcoin renklerin kırmızıdan turuncuya sonrasında da sıra ile sarı ve yeşile geçmesi ile yükselişini sürdürmesi bekleniyor.

Ünlü Bitcoin analistinin Twitter paylaşımından sonra birçok medya kuruluşunda ve ekonomi sitesinde Bitcoin’in ralliye kademeli bir şekilde başlayacağı konuşulmaya başlandı. PlanB’nin paylaşımı tüm kripto para camiasında pozitif bir hava estirdi.

Willy Woo Kayıp Paraları Sordu

PlanB’nin Twitter paylaşımına birçok yorum ve soru geldi. Paylaşıma yorum yapan isimlerin arasında popüler analistlerden biri olan Willy Woo da vardı. Willy Woo’nun yorumu ile Twitter üzerindenb kripto para camiasında etkileşim yaşandı.

Willy Woo paylaşıma yaptığı yorumda PlanB’ye soru yöneltti. Woo yoruma öncelikle Bitcoin’in değer/kıtlık oranını bildirerek başladı sonrasında ise S2FX modelinin piyasadaki kayıp paraları hesaba katıp katmadığını sordu. Willy Woo’nun bu sorusuna PlanB kayıp paralar ile ilgili düzenleme yapılmadığını çünkü bunun sonucu etkilemediğini açıklayarak cevap verdi. İki ünlü analistin Twitter üzerinde yaptığı paylaşım kripto para camiasında sempati ile karşılandı.

S2FX Başarısız Olabilir Ama Bitcoin Olamaz

PlanB’nin Bitcoin ile ilgili yorumlarını geliştirdiği S2FX modeli de piyasa içinde en çok konuşulan konulardan biri olmaya devam ediyor. Bilindiği üzere PlanB bu modeli Bitcoin’in yükselişini yorumlamak için kullanıyor. Ancak modelin yanlış çıkma ihtimali ile ilgili de şüpheler var. PlanB eylül ayında katıldığı bir podcastte S2FX modeli hakkındaki şüphelerle ilgili açıklama yapmıştı. Yayının sunucusu PlanB’ye modelde hata varsa yükselişi görüp göremeyecekleri ile ilgili soru sorması üzerine PlanB S2FX modelinde hata olabileceğini ancak Bitcoin’in her şekilde başarılı olacağını belirtti.

Yorum Yap

Yorum Yap