1. Anasayfa
  2. Analizler

Poppe ETH, BTC ve 2 Altcoini Yorumladı

Kripto para piyasalarının en ünlü analistlerinden biri olan, geçen zaman içinde defalarca nokta atışı tahminlerde bulunan Michael Van de Poppe, bu kez de Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve 2 altcoin hakkında analizlerini ve fiyat tahminlerini paylaştı. Poppe, analizlerinde altcoinlerin Bitcoin’e bağlı hareketliliklerinden yararlandı ve gelecek dönem için altcoinlerin gidebileceği basamakları dile getirdi.

Poppe ETH, BTC ve 2 Altcoini Yorumladı

Kripto para piyasalarında özellikle Bitcoin (BTC) önderliğinde piyasada boğa koşuları hakimken, birçok “analist” paylaşımlarını dile getirir. Piyasada zaten öngörülebilir bir ilerlemede paylaşılan bu analizler, birçok kullanıcı tarafından rağbet görmese de yeni ve tecrübesiz kullanıcılar için hatalı kararlara sebep olabilir. Bu sebeple kripto para kullanıcıları, daha önceden tahminlerinde başarılı olmuş ve güvendiği isimlerin analizlerini dikkate almaya özen gösterir. Bu isimlerin başlarında gelen analistlerden biri olan Michael Van de Poppe de daha önce birçok kez nokta atışı tahminle kripto para piyasalarında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Başarılı analizleri sonrasında piyasalarda kullanıcılar Poppe için “kahin” tanımlaması bile yaptı. Bu denli şöhrete kavuşan Michael Van de Poppe de son olarak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve 2 altcoin hakkında yorum ve tahminlerde bulundu.

Usta Analist İlk Olarak EGLD Coinini İşaret Etti

Bitcoin 19 bin dolar barajını yeniden aştı ve 20 bin dolar seviyesinin altında dalgalı hareketlerine devam ediyor. BTC bu seviyedeki hareketliliğini sürdürürken Michael Van de Poppe, ilk olarak Elrond (EGLD) altcoinin işaret etti. Sosyal medyada Twitter hesabı üzerinden analizlerini dile getiren Poppe’nin 88 bin kişinin üzerinde takipçisi bulunuyor. Poppe takipçilerine ilk olarak işaret ettiği EGLD altcoininin, küçük boyutlu Blockchain ölçeklenebilir varlığı olduğunu ve coinin fazlasıyla güçlü göründüğünü dile getirdi. Başarılı analist bir grafik paylaşarak EGLD için, yakın zamanda kırdığı 17,00 dolar seviyesinden dolayı, yukarı yönlü güçlü bir ralli beklediğini söyledi.

Poppe Ethereum’un Ardından Cardano’yu Gösterdi

Bir diğer yandan başarılı analist, Ethereum’un uzun vadeli hareketliliğini de takip ettiğini dile getirdi. Poppe, Ethereum uzun vadeli grafiği incelendiğinde başarılı bir uzun dönem boğa döngüsünün bir örneğinin görülebileceğini dile getirdi. İlerleyen dönemlerde Poppe, Ethereum için long pozisyonlarda ilgi çeken seviyelerin 425 dolar ve 460 dolar olduğunu ifade etti. Poppe Ethereum ile ilgili olarak ayrıca; “Yoklama dalgasında sonraki en yüksek seviye muhtemelen 850 dolar ya da 1.150 dolar olacak. Sosu satın alın.” dedi. Öte yandan usta analist bir diğer altcoin olarak da takipçilerine Cardano’yu işaret etti. Michael Van de Poppe, Cardano için 2021 yılında uzun bir boğa koşusu gördüğünü ifade etti. Cardano içinse Poppe takipçilerine, 0,27 dolar ile 0,38 – 0,42 dolar aralıklarının takip edilmesi gerektiğini söyledi.

Analist BTC İçin 20 Bin Dolar Üstünde Kırılma Beklemiyor

Başarılı analist lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile ilgili de 20 bin dolar seviyesinin üzerinde net bir kırılma beklemediğini dile getirdi. Usta analist Bitcoin’in yakın zamanda izlediği hareketliliğin, geçtiğimiz Ağustos ayındakine benzer bir hareketlilik olduğunu ifade etti. Poppe ilerleyen dönemlerde ise BTC için sahte bir rallinin olabileceğine vurgu yaptı ve açıklamasını “genel” olarak yaptığını ifade etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir