1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet

Ralli Yeni Başlıyor: BTC ve 7 Altcoin’e Yoğun İlgi Var!

Devam eden kripto para rallisinin yeni başladığı doğru mu? Grayscale Genel Müdürü Michael Sonnenshein, rallinin yeni başladığını düşünüyor ve Bitcoin ile birlikte 7 altcoin’de taleplerin oldukça yüksek olduğunu ifade ediyor! Sonnenshein’e göre yaşanan bunca artış henüz daha trendin başlangıcı ve göstergeler düşüncesini destekliyor. Sonnenshein, 2021 yılında kripto para performanslarının 2020 yılını geride bırakacağını iddia etti!

Ralli Yeni Başlıyor: BTC ve 7 Altcoin’e Yoğun İlgi Var!

Grayscale Investments Genel Müdürü Michael Sonnenshein, kripto para piyasalarında yaşanan yükselişin henüz başlangıç olduğunu düşünüyor! Bir çok analist gibi yeni rallinin 2017 yılından çok farklı olduğunu düşünen Sonnenshein, analistlerden farklı olarak henüz daha yolun başında olunduğunu ifade etti. Sonnenshein’e göre BTC ile birlikte 7 altcoin’de büyük ilgi var!

Sonnenshein: BTC ve Bu 7 Altcoin’e Talep Büyük!

CNBC’nin Squawk Box’una röportaj veren Michael Sonnenshein, yatırım platformuna devam eden yeni yatırımcı girişlerine dikkat çekerek, henüz rallinin başında olunduğunu ifade etti. Verilerine Bitcoin ile birlikte 7 altcoin’i de içine alacak şekilde “büyük talep” şeklinde paylaşan Sonnenshein; büyük ilgi gören kripto paraları, “Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cahs, Ethereum Classic, Litecoin, Stellar, Lumens, ZCash ve Horizen” olarak sıraladı.

Sonnenshein: Bitcoin Rallisi Daha Başlangıçta!

Kurumsal yatırımcıların bilançolarında yer alan Bitcoin miktarının zirvede olduğu bilgisini paylaşan Sonnenshein, “Bitcoin rallisi daha başlangıç aşamasında.” ifadelerini kullandı. En yüksek seviyesine yakın seviyelerde fiyatlanan BTC için Sonnenshein öngörüleri tutarsa, kısa sürede BTC fiyatının 20 bin dolar üzerine çıkacağı düşünülebilir. Haberin yazıldığı saatlerde ise popüler kripto para son 24 saatteki artışını yüzde 6,51’e çıkartarak 19 bin 804 dolar seviyesine yükselmeyi başardı.

Grayscale Investments Kripto Para Piyasası İçin Ne İfade Ediyor?

Konum itibari ile kripto para yatırımları alanında lider olan Grayscale, tüm şirketlerden fazla BTC ve ETH yatırımına sahip olmakla tanınıyor. Hem perakende, hem de kurumsal yatırımcılara kripto para birimlerine yatırım yapma konusunda yardımcı olan dijital varlık yönetim şirketi, gerek yardımcı olduğu gerek deneyimli statejistlerinin gözlemleri ile kripto para piyasasına hakim pozisyonda bulunmaktadır. Şirketin bir takım verilere sahip olarak BTC ve kripto para yorumlarında bulunması ise kripto para yatırımcıları tarafından paylaşılan analizlerini değerli kılıyor.

BTC 20 Bin Doların Üzerini Görecek Mi?

19 bin 860 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başaran BTC fiyatında yeni hedefler için 20 bin dolar seviyesine tüm yatırımcılar odaklandı. Analistler 20 bin dolar önünde geçilmesi gereken engeli 19 bin 830 dolar olarak paylaşırken, popüler kripto para analistlerin bahsettiği direnci aşındırmakla meşgul! Beklentilerin 2020 çıkmadan 25 bin dolar ve uzun vadede 300 bin dolar olarak kaydedildiği kripto parada, abartılı gelebilecek tahminlerin sahipleri ise tanınan isimler! Citibank’ta yöneticilik yapan bir analist 300 bin dolar BTC fiyat tahmini ile rekoru elinde bulundururken, ekonomistlerin büyük bölümü arzı kısıtlı olan kripto parada 35 bin dolar seviyesinin hayal olmadığı görüşüne çoktan inanmaya başladı.

Yorum Yap