1. Ana Sayfa
  2. Coin Gündemi

Ripple Değerini Yükseltmeye Devam Ediyor!

Kripto para piyasası haberlerinde ajanslara rekor seviyeler düşmeye devam ediyor. XRP de 21 Kasım (bugün) %20,25 oranında değer kazandı. Gündemin BTC üzerine yoğunlaşması; ETH, XRP gibi coinlerin yükselişlerini gölgede bıraksa da oransal olarak diğer coinlerde daha yüksek yükselişlerin yaşandığı gözlemleniyor. Ripple’ın 1 günde yaşadığı bu değer artışı ise 14 Mayıs 2019 tarihinden bugüne kadar yaşanan en büyük 1 günlük artış olarak kayıtlara geçti. XRP yatırımcılarının yüzünü güldüren şok yükseliş ve Ripple ile ilgili diğer detaylar haberimizde…

Ripple Değerini Yükseltmeye Devam Ediyor!

Ripple, bugün rekor bir artışla güne başladı ve 0,38028 Dolar seviyesinden işlem görüyor. 14 Mayıs 2019 tarihinden bugüne kadar yaşanan en büyük 1 günlük artış olarak kayda geçen XRP yükseliş grafiği de rekor tazelemiş oldu. XRP %20,25 değer kazandı ve uzmanların da Ripple ile ilgili değerlendirme ve analizlerinden yükselişe dönük sinyaller geliyor.

XRP’nin Kripto Para Piyasasındaki Değeri de Büyüyor!

Son haftalarca yükseliş trendine giren Ripple, kripto para piyasasındaki payını da yükseltiyor. Bugğn itibariyle XRP’nin piyasa değeri $16,86811B olurken toplam kripto para piyasalarındaki değerinin oranı 3,18% oldu. Bugüne kadar Ripple’ın kripto paya piyasalarındaki en yüksek değeri $20,48129B olarak kayda geçmişti.

Ripple’ın son 24 saatlik grafiği incelendiğinde ise 0,32957 ile 0,38028 Dolar arasında işlem gördüğü görülüyor. Ripple’da yaşanan bu kayda değer yükselişe yönelik olarak uzmanların XRP yorumları incelendiğinde ise yükseliş trendinin devam edeceği görüşü hakim.

XRP Son 1 Hafta İçerisinde Yüzde 37,89 Değerlendi

Ripple’ın 1 haftalık grafiği de incelendiği zaman %37,89 oranında arttığı görülüyor. Bu da kripto paralar içerisinde en çok değerlenen coinlerden birinin XRP olduğunu gösteriyor. Ripple’ın son 24 saatlik işlem hacmi $8,87031B ve toplam hacme göre oranı ise 5,39% şeklinde oldu. XRP’nin zirve noktası 4 Ocak 2018 tarihinde görülmüştü. Bu tarihte XRP 3,29 Dolar’dan işlem görüyordu. Şuandaki XRP değeri incelendiğinde hala %88,44 oranında bir fark görülüyor. Uzmanlar, XRP’nin yükseliş trendinden eminler ve yükselişin devam edeceğini belirtiyorlar. 2021 yılı içerisinde 2018’de görülen değerlere çıkışın olacağı da XRP tahminleri içerisinde gösteriliyor.

XRP’nin Yükselişi Piyasalarda Göz Ardı Ediliyor!

ETH ve XRP için yapılan yorumlarda ortak görüş iki coinde de yaşanılan çıkışların göz ardı edildiği yönünde. Çünkü oransal olarak incelendiğinde bu iki coin de BTC’ye göre oransal olarak daha hızlı yükseliyor. BTC’nin değersel anlamda diğer coinlere göre daha yüksek olması ve bundan dolayı yüzdelik ufak yükselişlerde bile Dolar bazında büyük rakamlara tekabül etmesi, gözlerin BTC üzerinde olmasını sağlıyor. Birçok şirketin ve milyoner iş insanının likit varlıklarını BTC olarak değerlendirdiklerini açıklaması da BTC’ye olan ilginin artmasını sağlıyor. Uzmanlar, yatırımcılar için XRP’nin de sürekli gözlemlenmesi tavsiyesini dile getiriyor.

Yorum Yap