1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet

Ripple’de Muhteşem Öngörü: Tarih Tekerrür Edebilir Dedi ve XRP Tahmini paylaştı!

Yaklaşık 2,5 yıldır zirvesinden uzak kalan Ripple için çılgın bir tahmin paylaşıldı! XRP için ayı piyasasının sona erebileceğinin ifade edildiği paylaşımda, kripto paranın yüzde 2.000 oranında BTC’ye karşı değer kazanabileceği ifade edildi. Analizin sahibi ünlü analist Tony Spilotro’ya göre devam eden uzun konsolidasyon aralığı sonrası Ripple için tarih tekerrür edebilir!

Ripple’de Muhteşem Öngörü: Tarih Tekerrür Edebilir Dedi ve XRP Tahmini paylaştı!

Popüler analist Tony Spilotro çılgın Ripple tahminini paylaştı! Grafik verileri aracılığı ile tahminini destekleyen Spilotro, XRP için harekete geçiş vaktinin gelmiş olabileceği beklentisini paylaştı. Analiste göre aylardır yatırımcını güldürmeyen Ripple için tarih tekerrür edecek ve XRP/BTC paritesinde çılgın bir boğa koşusu başlayacak!

“Ripple BTC’ye Karşı Yüzde 2.000 Üzerinde Artış Yakalayabilir”

2019 yılının ortalarından bu yana yatırımcılarını bıktırma düzeyine gelen XRP cephesinde hareketlilik uyarısını paylaşan analist Tony Spilotro, XRP grafiklerinde meydana gelen sıkışmaya dikkat çekti! Devam eden konsolidasyon sürecinde Bollinger bantlarının XRP/BTC cephesinde tarihin en dar ikinci seviyesine doğru sıkıştığına dikkat çeken analist, Göreceli Güç Endeksi (RSI) cephesinde gizli bir boğa sinyalinin oluşarak boğa koşusunun başlayabileceğini ifade etti. “Tarih tekerrür edebilir” ifadesi ile beklentisini dile getiren analistin hedefi ise Ripple’in BTC karşısında yüzde 2.000 değer kazanması!

“Balinaların Sessiz Birikimine Dikkat!”

Analist Tony Spilotro’ya göre XRP biriktiren sessiz balinalar, BTC’nin son yükselişi ile benzer bir senaryoya işaret ediyor. Balinaların artan BTC sayıları sonrası Bitcoin’in patladığını hatırlatan analist, benzer senaryoyu Ripple’da bekliyor. Son açıklanan veriler ışığında 1 milyon ve üzeri XRP tutan cüzdanlarda %20 artış kaydedildiği istatistiğini paylaşan Spilotro, 10 milyon ve üzeri XRP tutan cüzdan sayısının %10 büyüdüğne işaret etti.

“Yeni Döngüde Zirve 26 Dolar Olabilir!”

Ripple değerlendirmesinde geçmişte gerçekleşen 3,50 dolar zirvesine değinen analist, neredeyse 900 gündür aralıksız düşüşe dikkat çekerek toparlanma sinyallerinin alındığına değindi. Bastırılan momentum indikatörüne değinen analist, XRP cephesinde güçlü bir kopuş getirebileceğini ifade etti.

XRP için yeniden bir zirveye tırmanış senaryosu bekleyen Spilotro, 589 dolarlık çılgın tahminden oldukça uzak bir hedef olan 5 ile 26 dolarlık hedefe işaret ediyor. Benzer bir tahmini de Jjcycles kanadından gelirken, analistin Fibonacci 1,618 seviyesi 26 dolara işaret ediyordu!

Ripple 589 Doları Görebilir Mi?

Mevcut fiyatlama göz önüne alındığında ve basit matematik işlemleri ile XRP için paylaşılan 589 dolar fiyat hedefi çılgın ve tutarsız olarak görülüyor. Gerek geçmiş zirvesi, gerek dolaşımdaki XRP miktarı baz alındığında ise 5 ila 26 dolarlık XRP tahmini makul görünüyor. 589 dolarlık XRP fiyatı ise dolaşımdaki XRP miktarı düşünüldüğünde, neredeyse dünyadaki serveti ölçecek tüm malların değerini temsil ettiği anlaşılacak ve çılgın tahminin çok gerçekçi olmayacağı fark edilecektir.

Yorum Yap