1. Ana Sayfa
  2. Kripto Manşet
  3. Santiment Kripto Paralarda Düşüş Bekliyor

Santiment Kripto Paralarda Düşüş Bekliyor

Santiment şirketi kripto para yatırımcılarına uyarıda bulundu. Bir süredir yükselişte olan kripto para birimlerinde düşüş beklediğini açıklayan Santiment şirketi coşkulu yatırımcıları uyardı. Santiment şirketi Bitcoin, Ethereum ve Ripple için düşüş haberi verirken, Chainlink’in yeni bir ralliye girebileceğini söyledi.

featured

Bir süredir başta lider kripto para birimi Bitcoin olmak üzere Ethereum ve Ripple gibi kripto paralarda da ciddi bir yükseliş gözlemleniyor. Kripto para dünyasında büyük yankı uyandıran bu yükseliş birçok analistten yorum almaya devam ediyor. Analistlerin de süreci göz önünde bulundurarak yükselişin devam edeceğine yönelik yaptıkları yorumlar yatırımcıları her geçen gün daha olumlu bir havaya sürüklüyor. Kripto para yatırımcılarının coşkularının arttığı bu dönemde ünlü şirket Santiment’ten beklenmedik bir açıklama geldi.

Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Chainlink kripto para birimlerinin yükselmeye devam ettiği bugünlerde Santiment şirketi kripto para birimlerinin düşüşe geçeceği ile ilgili yorumlar yaptı. Şirket uzun zamandır ve hızlı bir artış gösteren kripto para birimlerinin yakın zamanda düşüşe geçeceğini söyleyerek yatırımcılara uyarıda bulundu. Kripto paraların önceki süreçlerini de değerlendiren şirket özellikle Bitcoin’i kesin bir düşüşün beklediğini söyledi.

19.00 Doları Geçen Bitcoin’in Düşüşü Kesim

Santiment şirketi Bitcoin’in kısa vadeli döngüsünün yatırımcılarda coşkulu bir hava yarttığının altını çizerek, yakın zamanda Bitcoin’de düşüş yaşanacağını söyledi. Ünlü şirket Bitcoin’in 19.00 dolar barajından sonra genel eğiliminin düşüş olduğunu belirterek yatırımcılarının beklentilerinin tersine dönebileceğini söyledi. Santiment 19.000 dolar seviyesinin Bitcoin için düşüş çizgisi olacağından son derece emin konuşuyor.

Ethereum Geri Çekilme Yaşayabilir

Santiment şirketi düşüş beklediği diğer kripto para biriminin de Ethereum olduğunu açıkladı. Tarihe dayalı düşüş yaşayacağını söylediği Ethereum’ın Bitcoinm hareketlerinden etkilediğini de belirten şirket, Ethereum’un ufak bir düşüş yaşayacağını, gerileyeceğini açıkladı.

Firma Ethereum’un ağ aktivitesi ile EHT fiyatı arasında uyumluluk olmadığını söylüyor. Santiment’e göre bu da kripto paranın 600 doların üstüne çıkması durumunda otomatik olarak düşüşün sembolü oluyor. şirket EHT yatırımcılarını kripto paranın arzına karşı dikkatli davranmaya çağırdı.

Ripple Yerel Zirvede Olacak

Dünyanın hacim olarak en büyük üçüncü kripto para birimi Ripple üzerine de yorum yapan Santiment şirketi Ripple’da da ufak bir gerileme yaşanacağını söyledi. Şirket büyük duyarlılık artışlarının yerel zirveye yol açtığını ve arkasından gerilemenin geldiğini açıklayarak Ripple’ın yerel zirve yaşayacağını ve biraz gerileyeceğini açıkladı.

Chainlink’i Yeni Bir Ralli Bekliyor

Santiment şirketinin Bitcoin, Ethereum ve Ripple’da gerileme yaşanacağını söyledikten sonra popüler kripto para birimlerinden Chainlink’i rallinin beklediğini söylemesi de şaşkınlık yarattı. Kripto para konusunda tarafsız olduğunu söyleyen Santiment şirketi, Chainlink kripto para biriminin yeni bir ralliye gireceğini ve yükselişini devam ettireceğini söylüyor. Şirketin birçok analistin aksine yaptığı yorumlar yatırımcılarda şaşkınlık yarattı.

Yorum Yap

Yorum Yap